Лазерна епилация и електроепилация – 10 (Юбилейна тема)

  • 60 031
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Здравейте, вече съм 25 дни след седма процедура на интим и подмишници. Правят ме на 45 дни +. Всичко падна само след първата и петата процедура, на всички останали тук-там. След втората всичко си излезна, както си беше /били събудили фоликулите/. Имах пакет от 6 процедури и когато ми звъннаха за седма и казах, че се колебая, ми се строснаха, че ефект имало между 7 и 10 процедури. Добре, но за 7 да нямам изобщо нито едно празно петънце... Единствено виждам, че са изтънели. По време на процедурата когато попитах кога евентуално ще започна да виждам разлика и ще спрат да излизат след като вече са паднали ми се отговори, че е нормално да излизат, все пак трябвало да има върху какво да работят. Косъмът ми е тъмен и плътен. Ходя на лазер elysion pro. Чудя се вече дали да не сменя, като ви чета, май не е нормално.

# 16
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Благодаря за новата тема!
И аз се разписвам с 10 юбилейна процедура на интим Trollface
Това златно руно не се мори лесно (така да - хем "златни" ми излизат тия косми, хем и на цвят го докарват > то едното води до другото де Rage)
Имах сравнително добри резултати след диодния лазер, противно на всяка логика, но факт. Обаче след четвъртата процедура нещата зациклиха. Преди диодния лазер имах 4 супер неуспешни процедури с александритен лазер, затова бях приятно изненадана, че диодния ме "хвана".
Върнах се към александритен лазер в Лазер център и за сега нещата изглеждат обнадеждаващо. Имам и третирам основно косми по срамните устни, други нямам, но пък тези дето никнат там много ме дразнят...
Подбедрици и мишници - имам по 4 процедури и на двете зони, ОК е там освен около коленете, където са също мега фини и руси космите.
Питах терапевтката в Лазер център за ръце и бедра (т.е.показах и за какво иде реч) и дамата беше достатъчно добронамерена да ми каже в прав текст, че няма смисъл да си давам парите > няма хич да се повлияят.
Имам останала 1 предплатена процедура за диодния лазер за подбедрици, която сигурно ще използвам към края на лятото.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331

eli2424 смени студиото.Аз започнах с диоден на мишници и нищо не падаше и операторката едва ли не ме убещаждаваше как било  нормално ... Започнах да чета за лазерите, отзиви и т.н.Започнах да ходя в Леге артис.На мишници почти нищо нямам вече- по два косъма на всяка мишница.

# 18
  • Мнения: 393
И аз чувам доста хубави отзиви за Леге Артис, но за Стара Загора, понеже съм от там. Мен също ме убеждават, че е нормално. Знам, че не става с магическа пръчка и може в мен да е проблемът, но все пак една година ходя вече. Това, което ме притеснява е да не започна от нулата, не че сега не съм там, но поне са по тънки. Преди да пробвам другаде, трябва ли да питам на какви импулси са ме работили?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз точно в Леге Артис Стара Загора ходя.Препоръчвам Жени.Една година е страшно много време и според мене след като нямаш ефект отиди и пробвай на друго място, но пробвай с една процедура.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 775
Днес стават точно 2г, откакто започнах подмишници. Преди няколко дни правих 8-ма процедура. Поне още 2 щеса ми нужни.
6 са с александрит, 2 с диоден, като от диодния аз почти нищо не видях като ефект.

Гледам да си променя настрокката all or nothing по много въпроси. Бръсна се на 2-3-4 седмици с едно минаванв буквално. Това е по- добре от да не бях започвала, макар да ме дразни, че нямам добро изчистване предвид тена (на бел бродник) и цвета на космите.

# 21
  • Мнения: 10 264
Може да започне, не е проблем. Но да не е сега, а наесен. Лошото е, че горната устна по принцип трудно се повлиява, а щом пишеш, че косъмчетата на майка ти са се появили едва сега, на по-зрели години, вероятно става въпрос за някакви мъхчета - тънки и рехави. При това положение, не съм сигурна какви резултати може да очаква. Лазерите не се справят добре с третирането на нежни косми.
Благодаря за отговора! Не е съвсем мъх, не е и груб мустак, но си има видими косми, които изискват третиране, но съм чела за петна в зоната след лазерна епилация и малко се притеснявам, но явно ще трябва да се пробва наесен.
Crystal Noir , не трябва и да има бели косми на мустака че нищо няма да стане. Това го казвам понеже аз съм в премено и от скоро гледам във веждите ми тук таме по някой бял косъм  е избил. Ако и тя до наесен е с по някой бял, търсете електроепилация. Там поне няма опасност от петносване.

# 22
  • Мнения: 2 070
Момичета, имам нужда от съвет.
Вече 2 процедури имам на до коляно, но ефект няма. Дори последния път доста пареше и боцкаше, но пак нищо.
Светла съм, руса, но не са ми прекалено светли космите. Винаги съм ползвала епилатор, но вече 3 месеца се бръсна. Идва третата ми процедура и се чудя дали въобще да ходя. Просто не са 5-10 лв да ги хвърлям на вятъра.
Няма други недоволни май там и бях толкова обнадеждена в началото, но уви.
Какво да правя - да се откажа ли, да отида ли трети път или да сменя лазера?
 Не е бил александритен, но не знам какъв е.
Като ви чета как ходите по 5-6, че и повече пъти без ефект, то това са много пари за нищо.

# 23
  • Мнения: 2 477
Смени лазера с александритен. При мен от фотоепилация и диоден лазер нямаше ефект. Сега вече има, но обещаните 6 процедури за крака и 8-10 за интим и подмишници изобщо не са верни. Но всеки се повлиява индивидуално.

# 24
  • Мнения: 229
Момичета, имам нужда от съвет.
Вече 2 процедури имам на до коляно, но ефект няма. Дори последния път доста пареше и боцкаше, но пак нищо.
Светла съм, руса, но не са ми прекалено светли космите. Винаги съм ползвала епилатор, но вече 3 месеца се бръсна. Идва третата ми процедура и се чудя дали въобще да ходя. Просто не са 5-10 лв да ги хвърлям на вятъра.
Няма други недоволни май там и бях толкова обнадеждена в началото, но уви.
Какво да правя - да се откажа ли, да отида ли трети път или да сменя лазера?
 Не е бил александритен, но не знам какъв е.
Като ви чета как ходите по 5-6, че и повече пъти без ефект, то това са много пари за нищо.

Опадат ли изобщо космите или не? През колко време ходиш?

# 25
  • Мнения: 48
Момичета моля за съвет минала съм вече 3/4 процедури интим и мишници, но космите продължават да си растат и не падат, ходя на диоден лазер и моля за съвет дали да сменя лазера или просто да спра с опитите. Бяла съм като сиране и руси косми като Пепеляшка 😅

# 26
  • Мнения: 2 477
Както писах по-горе и на другата дама - смени лазера.
Но като цяло, колкото са по-светли космите, толкова по-малък е шансът да се хванат. Ако и на интим и подмишници са руси, надали ще имаш някакъв много голям резултат. Съдя по личен опит, по-светлите косми, които имам не се влияят, тъмните падат.
Но все пак пробвай и александритен лазер преди да се откажеш.

# 27
  • Мнения: 48
Козметичката уж ме увери, че космите ще се повлияят на лазера и че ефект ще имам. След 3та процедура космите станаха на мъх и след като ги премахнах за поредната процедура пак станаха като твърди. Наистина не знам какво да правя  
Както писах по-горе и на другата дама - смени лазера.
Но като цяло, колкото са по-светли космите, толкова по-малък е шансът да се хванат. Ако и на интим и подмишници са руси, надали ще имаш някакъв много голям резултат. Съдя по личен опит, по-светлите косми, които имам не се влияят, тъмните падат.
Но все пак пробвай и александритен лазер преди да се откажеш.

# 28
  • Мнения: 5 867
Момичета, имам нужда от съвет.
Вече 2 процедури имам на до коляно, но ефект няма. Дори последния път доста пареше и боцкаше, но пак нищо.
Светла съм, руса, но не са ми прекалено светли космите. Винаги съм ползвала епилатор, но вече 3 месеца се бръсна. Идва третата ми процедура и се чудя дали въобще да ходя. Просто не са 5-10 лв да ги хвърлям на вятъра.
Няма други недоволни май там и бях толкова обнадеждена в началото, но уви.
Какво да правя - да се откажа ли, да отида ли трети път или да сменя лазера?
 Не е бил александритен, но не знам какъв е.
Като ви чета как ходите по 5-6, че и повече пъти без ефект, то това са много пари за нищо.

Ако действително си светла и руса, както уточняваш, отсега се приготви, че е възможно лазерът почти да не ти влияе - където и да отидеш, с какъвто и лазер да те третират. За жалост, нещата стоят така при натуралните блондинки.
Но встрани от това - как така скоро ти предстои трета процедура, пък се бръснеш от едва 3 месеца? Сметките не излизат.

# 29
  • Мнения: 2 070
Всеки месец са процедурите.
Колкото и да ги гледам не мога да отговоря дали има опадване.

Общи условия

Активация на акаунт