230 хеликоптерКи на пестелив горивен режим - НЕМСКАТА тема

  • 22 228
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Включ в новата темата и благодаря. Simple Smile У нас като купя опаковка с 4 или 6 сладоледа на клечка, една година не се изяждат. От това поне ще спестим. Joy

# 16
  • Мнения: 9 361
Рано ни е за сладолед. Никакво желание нямаме за него. Май - септември му е сезона при нас.

# 17
  • Мнения: 1 090
Запис в темата!

В последно време и аз се будя към 4 и Юли мога да заспя. Някои дни в офиса едва успявам да се концентрирам, но няма как. Днес поне си наваксах със следобеден сън след работа в градината.

# 18
  • Мнения: 6 702
днес се оглеждах из града спец. за цените на сладоледа. Не ми се ядеше, но понеже повдигнахте темата . Между 1,50 и 1,20 са цените. На повечето места 1,50.
В супермаркета нямаше никакво олио , ама абс. никакво, но турците имаха зехтин по 3,45 ... В супермаркета никакво брашно, ама никакво. Само до едни динкелфлокен се добрах, последните . И тъй като имам от турския хубаво кисело мляко , то моите ще закусват утре това - динкелфлокен с кисело мляко. Никакви гофрети . Да се научат.

Катерица ако не те мързи можеш ли да ми кажеш за тези икони с астролигия и пр. Обичам да гледам и разглеждам картини .

# 19
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Катеричке, детето отдавна се интересува от Космоса като тема. Чете на периоди, имаме насъбрана литература. Първоначално наред бяха по-детски, вече са по-усложнени. Научих много покрай него и ми е интересно.

Астрология ме вълнуваше като тийн. Сега съм убедена по ред причини, че има друго измерение и Космосът не е само това, което виждаме с очите... Но това е друга обширна и оспорвана тема.

И при нас никакво бяло брашно, никакво олио. Ако на някой му потрябва спешно бяло брашно за нещо, не знам откъм ще си го набави. Grin
Онзи ден пуснаха в Едека ръжено брашно, вчера вече нямаше.
Голяма истерия настана с тези продукти...

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 01:15 от Бибит

# 20
  • Мнения: 7 055
Това установих и аз при нас, никакво брашно и олио. С брашно се запасих, защото меся редовно, хляб не купуваме, или много рядко. Олио имаше 2 бутилки, захвърлени на един щанд за промишлени продукти, та ги взех, да имаме. Със зехтин сме се запасили, ползвам предимно него.
Сладолед ям по един на всеки две години, та ще оцелея някак си.
Но май наистина се задава нещо гадно, дано не съм права.
Къде е Зиги, има ли чин-чин? Ние пак мъчим бутилка розе, напукахме се с бели аспержи, чухме се с децата и ми е спокойно. За сега.  Спокойна и лежерна неделя на всички!

# 21
  • Мнения: X
Гея, за безсънните тук един телескоп направо е препоръчителен. Smile Ще си зяпате звезди по цяла нощ...

Ааа, че за кво ми е телескоп - аз и така ви виждам, прекрасни сте. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 22
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ziggy и който още лочи, ай наздраве по баварски тогава и весела събота. Beers По моите показания, интересната част от деня тъкмо започва. Smiling Imp

След отбран вайсбиер (Kuchlbauer, местен) почнахме с Blind Guardian (имали нова песен) и бавно преминаваме към Cradle of Filth, Dimmu (Borgir), Алекси (Children of Bodom) ииии... вечерта се очертава тежка по всички параметри...

Живи и здрави 😃

# 23
  • Мнения: X
Наздраве!

Ама много ми е радостно, че като разлеете алкохола се сещате за мен. Туй към Пипи.
Аз след като днес си изчистих жилището, реших да отида на фитнес напук и на 40тата минута не знаех къде съм, не ми се получи хич тренировката и от депресията оттам ме заведоха на тортички и после на кафенце и после на уиски и ся в нас се довършвам с бяло винце и ще гледам едно предаване, което част от мамите тук гледат, за да се заяждам и дразня с други мами в темата му. Joy

Криси, аз съм ти фен голям. Чета те в друга тема, много неща научих, други си потвърдих, че са така, както и аз мисля. Чин-чин специално за теб.

# 24
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Наздраве!

Ама много ми е радостно, че като разлеете алкохола се сещате за мен.

Чинннн! Следващия път в Кьолн звъним! Аз останах с впечатлението (преди корона беше) , че е супер парти град, но според мен не нацелихме местата, определено. Трябва с местен гид 😃.

Благодаря за останалите думи. Wink

# 25
  • Мнения: X
No Ziggy No Parteeeeeeey! Joy

# 26
  • Мнения: X
Детенцето се върна от Барселона. Донесе много готин подарък за един нероден още роднина. 😊

# 27
  • Мнения: X
Детенцето се върна от Барселона.

Добре ви е дошла обратно, ама испанско вино не донесе ли? Ееееее, да се връща, чичо ѝ Зиги каза, майка ѝ да плаща.  Hug

# 28
  • Мнения: X
И вино, и хамон. 😊🥂

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Много як подарък туй барселонското!
Зиги, възбуди ми любопитството- кое предаване гледа?

Общи условия

Активация на акаунт