Много чин-чин и много Интернет в 227-ма НЕМСКА тема

  • 18 688
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз не обичам от "моите си ми "парички за храница да давам. 🤓😎🤓

Ако не си взела пейпал паролата на мъжа си преди брака, си е твой проблема. Ний как да ти помогнем?! АМа мислете ги тия работи навреме, ееее.

# 31
  • Мнения: X
Всички пароли имам бре! И пейпал съм виждала 😂,ама с интернета не знам как се "оперира" 😆.Мм няква машинка гледам вади ,бяла, малка, много сладка .🤩😍Чат-пат я вади, после си я прибира... 😂питам го какво е, а той ми отговаря, че ще напише лист с инструкции за всичко, ако се гътне преди мене.😭(Да не дава Господ! 🙏🙏🙏)

# 32
  • Мнения: 1 996
Да се запиша и аз в новата тема с благодарност към Бибит за занимавката.
Така като пиете през седмицата не мога да се включа към чин чина, само плакнах очи с бутилките в барчето, че на тая дърта младост вече ми е трудно вдигането сутрин за работа след алкохолни вечери.
Не съм опитвала модерните овкусители за вода като waterdrop или онези миришещи рингове за бутилки, карам си на чиста водица, а мъжът ми като 100% немец е откърмен със софт дринкс и вече 20 години не мога да го науча да пие вода.
Паролите знам и аз всичките, ама кел файда като едно време млада и зелена се съгласих на Gemeinschaftskonto Grinning

# 33
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Margolotta, остави го Зигито с неговото постоянно наздраве, но една чаша вино не е грехота през седмицата. И аз иначе не мога повече да пия, боли ме глава на другият ден.
Не че пропагандирам вегетарианството, но гледам спестявам си 30 евро за пилешки гърди 😉

# 34
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 512
На мен ми липсва да седна някъде и да изпия едно вайншорле или един аперол. Или да седнем в любим ресторант и да си поръчаме бутилка мерло. Ееех, бяха времена...
Като приключа с кърменето ако корона епохата е приключила ще е много хубаво, виждам се вече с чаша в ръка в любимия ми ресторант.

Между другото, точно преди 2-3 дни четох, че създателите на waterdrop били (едни от, ако не най) най-успешните участници в DHDL.

# 35
  • Мнения: 11 315
Цоп и от мем в темата. Звучи забавно. Дано!
Папурче, правилно помниш. Това е скъпо удоволствие, защото основната цена за заснемане само е 200 евро. Отделно се купуват файлове и принтове.
Мога да ти препоръчам колежки от Берлин ,но нямам идея с какъв капацитет разполагат. Или просто потърсете в района в гугъл за Neugeborenenfotografie

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 11:17 от Вечерница

# 36
  • Мнения: 9 152
Моите овкусявания не са с Waterdrop, малко вероятно е да ги пробвам. Чиста вода обаче ,рядко ми се услажда. Нямам представа кога и защо стана това при мен.
Ще взема да пробвам да намеря Девин, може пък да ми хареса. Коя точно от всичките е сладка, или няма значение?
Еко купувах докато гледах бебе. Сега купувам смесено. Понякога еко/био плодовете и зеленчуци нямат никакъв вкус.🙄

# 37
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Някои често консумирани храни купуваме био, иначе абсурд (финансово и логистично) да минем изцяло на био храна.

Катеричке, а газирана вода не ти ли се услажда?
Купуваме една, Römerwall, любимата ни-в стъклени шишета, фино газирана, не дразни и интересното е, че налята в чаша дори и на другия ден е приятно газирана.

# 38
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Катерица, розовата на Девин, на нас ни е сладка.

# 39
  • Мнения: X
От интерес погледнах състава на тези Waterdrop. AstonishedAstonishedAstonished
"Säuerungsmittel Citronensäure, Säureregulator Natriumcarbonat, Säureregulator Kaliumcarbonat, Goji-Extrakt, färbendes Konzentrat aus Karotte, natürliches Aroma, Schizandra-Extrakt, Vitamin C, Süßungsmittel Steviolglykoside, färbendes Konzentrat aus Saflor, Vitamin B6, Folsäure."
Че и пари искат за тези отрови!!! И то не малко...

Хрумна ми, че за ароматизиране/овкусяване на водата могат да се използват хидролати от етерични масла. Като тези тук например: https://oshadhi.de/collections/pflanzenwasser (има и доста по-евтини и също достатъчно качествени варианти). Имам няколко вкъщи, ще взема да пробвам ей така за идеята.

# 40
  • Мнения: 9 152
Бибит, газирана вода ми се услажда, да, но като цяло, пия рядко, защото не съм по газираното.
Имаме заредена вкъщи, поръчваме от  Brauerei Rapp различни напитки, та покрай тях и винаги вода.

Blеu, съставът не изглежда съвсем отровен;  годжи екстракт, стевия за подсладител...
Не че съм привърженик на подобни концентрати, но все пак, изглеждат натурални съставки Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
Folsäure и natürliches Aroma и са ми достатъчни без да поглеждам останалите. Не бих си ги причинила доброволно.

# 42
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 512
Синьо, дай малко инфо за фолиевата какво е лошото. В някои държави хранителните продукти са обогатени с фолиева и така жените по време на бременност са versorgt. Тук се взима на таблетки по време на бременност. Та се зачудих кое е лошото?

# 43
  • Мнения: X
Така като пиете през седмицата не мога да се включа към чин чина, само плакнах очи с бутилките в барчето, че на тая дърта младост вече ми е трудно вдигането сутрин за работа след алкохолни вечери.

Еее, па ние не се напиваме... 1-2 питиета, за наздравица да си кажем [съдържанието в милилитри всеки сам си преценя (нали така беше)]

# 44
  • Мнения: 1 090
Бибит, благодаря за темата!

 Таблетки за овкусяване на вода не сме ползвали, но понякога слагаме замръзени малини или мента + лимон.

Общи условия

Активация на акаунт