Facebook / Фейсбук – 5

  • 34 020
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 775
.

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 23:40 от The Catcher in the Rye

# 31
  • Мнения: 2 211
При unsend на старо видяно съобщение, какво изписва на получателя? Значи ли, че може да се изтрие перманентно и за двете страни?
Да, съобщението е премахнато завинаги и за двете страни.

# 32
  • Мнения: 1 983
Аз мисля, че ако съобщението е видяно от получателя си, то за него не може да бъде изтрито (unsend), а само за изпращача.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 114
Може. Има два варианта, да се изтрие само за изпращача или и за двамата.

# 34
  • Мнения: 1 983
Съгласна съм, че може, но преди да бъде прочетено/отворено от получателя...Освен, ако няма промени, което би било добре.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 775
Може. Има два варианта, да се изтрие само за изпращача или и за двамата.

Това е delete в рамките на 10 мин. При Unsend не те пита дали само за теб.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Съгласна съм, че може, но преди да бъде прочетено/отворено от получателя...Освен, ако няма промени, което би било добре.

В момента се трие и за двете страни с Unsend. Но след това се вижда, че съобщението е било изтрито; излиза съобщение, че публикацията е премахната от изпращача.

# 37
  • Мнения: 2 211
Трият се вече прочетените съобщения. Правила съм го при вече прочетен чат и са ме питали защо съм ги премахнала. 🙂

# 38
  • София
  • Мнения: 17 775
Супер, това е добра новина

# 39
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Да попитам има ли как да си оправя настройките коментарите под някакъв материал или обява да излизат в хронологичен ред, а не "най- уместни", не знам сама ли съм променила нещо без да искам, много е досадно.

# 40
  • София
  • Мнения: 8 114
И при мен е така. Аз искам всички да виждам, но автоматично излиза най-уместни, и трябва ръчно да сменям.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здравейте, имам проблем с фб от телефона, моля за помощ. Не ползвам приложение, а влизам през браузър. Преди седмица изгледът на фб се промени само на моя телефон, на ММ и на таблета си изглежда постарому, с тъмносинята лента отгоре. На моя телефон е бяла и преди да ми зареди фб изписва Meta. От вчера зарежда само това начално лого и дотам. През два браузъра пробвам, едно и също. Какъв е проблемът???? Някой има ли идея? Ето това зарежда вече:

# 42
  • София
  • Мнения: 9 926
Не успявам да намеря канал който да подаю сигнал за коментар в малка група...само до админите.  Не искам ФБ да се намесва. Има ли начин

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Може би няма опцията за докладване до админ, щом групата е малка.
Над 3000 човека със сигурност я има опцията, но липсват други, които са налични при над 250000 члена.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Има ли как да го задам приложението на Фейсбук винаги да дава публикациите хронологично, а не както е сега едно от преди 5-10 минути, следващото от преди 2-3 дни

Общи условия

Активация на акаунт