Facebook / Фейсбук – 5

  • 34 023
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 760
Здравейте!
За много години!
Имате ли проблем тази вечер с ФБ?!
Изписва ми грешка при отваряне на някои страници и групи. Или не зарежда, зацикля.

П. П. Вече няма проблем във ФБ.

Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 21:19 от Amiamo

# 16
  • Мнения: 7 061
Здравейте!
За много години!
Имате ли проблем тази вечер с ФБ?!
Изписва ми грешка при отваряне на някои страници и групи. Или не зарежда, зацикля.

П. П. Вече няма проблем във ФБ.

Да, за кратко и при мен беше така, сега е наред.
За много години, здраве и късмет на всички!

# 17
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Някой не може ли да помогне по моя въпрос?

# 18
  • Мнения: 345
Здравейте, знаете ли дали има опция профилната снимка да се вижда, но да не могат хората да я натиснат и да се отвори на голям екран? Също така има ли опция моята стена, на която поствам неща, да си я виждам само аз и за останалите да стои празна?

# 19
  • Мнения: 1 382
Има опция за поверителност "Само аз", и за двата въпроса.

# 20
  • Мнения: 345
За снимката няма ли да стои празно за другите хора, ако я сложа на “само аз”?
За второто коя опция от всички е в Настройки? Имам предвид да настроя на веднъж всички постове да изчезнат, а не да минавам през всеки един и да му сменям публиката едно по едно.

# 21
  • Мнения: X
Няма да стои празно, ще се вижда точно както искаш.
За другото в настройки - Аудитория и видимост - публикации и там опция за бъдещите ти публикации и за стари публикации.

# 22
  • Мнения: 59
Здравейте. Вчера получих смс на телефона и бяха ми пратили код за нулиране на паролата за фейсбук . Нищо не съм правила .Моля кажете ми защо се получи така .Благодаря предварително 🙂

# 23
  • Мнения: 6 556
Може би някой се опитва да ти влезе в профила.
Смени си паролата с по-сложна за всеки случай.

# 24
  • Мнения: 732
Здравейте!
От известно време имам проблем със сторитата във Фб. Никой не ги гледа, не им се завъртат, може би само в месинджър като ми пишат им излиза ако искат да видят. Как да оправя това?

# 25
  • Мнения: 1 258
Как да изключа коментарите си за публикацията?

# 26
  • Мнения: 1 006
Как да забраня на приятели да ме тагват/отбелязват в техни публикации ? Не я намирам тази настройка. Само от телефон ползвам. Благодаря

# 27
  • Мнения: 1 984
Как да забраня на приятели да ме тагват/отбелязват в техни публикации ? Не я намирам тази настройка. Само от телефон ползвам. Благодаря
Не знам дали може да се забрани напълно, но може да активираш да преглеждаш/одобряваш отбелязванията и да отказваш съответно:
Настройки и поверителност --> Настройки --> Аудитория и видимост --> Профил и отбелязване --> Преглеждане

# 28
  • Мнения: 1 006
Активирала съм го и с него нещо не ми се получава - не знам защо, но не ми дава да видя предварително кой и на какво ме отбелязва. Да не би да има и друга някоя настройка, която да е  нужно да включа ?

Редактирам се - според мен това работи, когато някой, който не ти е приятел те тагва

# 29
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 116
Как да забраня на приятели да ме тагват/отбелязват в техни публикации ?
Не може да забраниш, може само да ревизираш после.

Общи условия

Активация на акаунт