Facebook / Фейсбук – 5

  • 34 024
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Така, но всеки път трябва да го извикваш от там, не е постоянно запазена настройка

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря за отговора Азалия Simple Smile, но аз това към настройките въобще го нямам в приложението или може би не знам къде точно да го открия

# 47
  • Мнения: X
Най в дясно, където са ми на мен трите чертички и са в синьо, меню е това.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря пак! И при мен било там само, че трябвало да до избера да видя всички възможности, че тази при мен била една от последните

# 49
  • София
  • Мнения: 9 926
Може би няма опцията за докладване до админ, щом групата е малка.
Над 3000 човека със сигурност я има опцията, но липсват други, които са налични при над 250000 члена.
можело, но от десктоп вер-ята.

# 50
  • Мнения: 47
Какво да направя, за да не могат непознати да ми лайкват мои публикации на моята страница?

# 51
  • Мнения: X
Ни ги качвай публични, а видими само за приятели.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами публикациите ти не трябва да са видими за всички. Влез в настройки и поверителност и оттам в проверка на поверителността. Ще видиш кой какво може да вижда и може да коригираш.

# 53
  • Мнения: 2 213
Какво да направя, за да не могат непознати да ми лайкват мои публикации на моята страница?
Мисля, че е поправимо това. Аз имам няколко публични публикации, по спомен задава се в настройките кой може да коментира и харесва публикациите ми, в това число и публичните. В момента като задам опцията как профила ми изглежда за другите, публичните ми снимки единствено могат да се споделят.

# 54
  • Мнения: 47
Благодаря ви! 🙂
Искам да имам 2 - 3 публични публикации, но не искам да ми се лайкват. Направих това, което green_lizard каза и временно се разприятелихме с мъжа ми, за да видим как ще изглежда. Но пак може да лайква и споделя.
Ще пробвам пак с излизане/влизане 🤔 Дано да хване дикиш 😄

# 55
  • Мнения: 2 213
😆 Стоила, влязох във втория си профил, който не ползвам, да проверя как изглежда реално от друг профил и оказва се, че малкото публикации, които имам, могат да се харесват и споделят.. Явно единствено коментарите се изключват. Но за сметка на това снимката на корицата ми, която винаги е публична, може единствено да се споделя.. 🤷‍♀️ Мистерия. 😄

# 56
  • Мнения: 6 556
Като отида  да си ъпдейтвам приложенията и много често ФБ и Инстаграм ми изглеждат така....Реално са си инсталирани, работят, няма в момента ъпдейт. Защо излизат така?
Като дам install all и за секунди изчезват и всичко си е нормално.

# 57
  • Мнения: X
Защото искат да се ъпдейтнат през WiFi, а в този момент си на мобилен нет. Приложенията са големи и ти правят "добрината" да те информират, че ще ти дръпнат доста трафик, пък ти си решаваш дали на мобилен или на WiFi да се ъпдейтват. Преди не се спираха така, това е от известно време, забелязвам. При някой следващ ъпдейт на приложенията сигурно ще го махнат, защото е пълна глупост. От настройките на телефона можеш да си избереш кога да теглиш ъпдейтите, не е нужно всяко приложение да ти се "обяснява" по този начин, ама...

# 58
  • Мнения: 6 556
Азалия, не е това. Rolling Eyes На WIFI съм. Нагласила съм ги да се обновяват само на WIFI, аз самата почти не ползвам мобилен и никога не обновявам през него ръчно. Отделно, че когато са се обновявали, не е имало проблем, реално си се ъпдействат, а тук излиза, че има проблем със самата инсталация. Не знам, много е тъпо, само  с тези приложения се получава.

# 59
  • Мнения: X
Ами аз го забелязах, но при мен и WiFi, и мобилен са винаги включени и мислех, че е от това, защото съм го засичала този момент само като не съм вкъщи и съм на мобилен. Вкъщи не се спира и си се ъпдейтва, без да излиза онзи знак жълтия триъгълник.

Общи условия

Активация на акаунт