Facebook / Фейсбук – 5

  • 34 021
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте, моля за малко помощ относно:
Какво да направя когато профила във фейсбук има вече 5000 приятели, как да го промена, така че да мога да добавям още хора? Без да изчезне нищо от публикуваното до сега. И какво ще се случи със страницата към този профил, ако той бъде променен?

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 12:32 от Mrs. Jones

# 736
  • Мнения: 6 185
Има ли начин да скрия онлайн статуса си само за 2 приятели ?Но за  другите ми искам да съм със светеща зелена точка .

# 737
  • Мнения: 74
Здравейте искам да попитам от известно време някой емотикони ми не работят на фейсбук и ми излизат като линк?
Другият ми въпрос е че от около половин година изпращам някакъв вирус на определено време по месенджър- как мога да го спра без да си сменя профила?
Благодаря предварително!!! 🙂

# 738
  • София
  • Мнения: 7 878
Здравейте искам да попитам от известно време някой емотикони ми не работят на фейсбук и ми излизат като линк?
Другият ми въпрос е че от около половин година изпращам някакъв вирус на определено време по месенджър- как мога да го спра без да си сменя профила?
Благодаря предварително!!! 🙂
Прегледайте си приложенията в настройките и изтрийте съмнителните. Има някакво приложение, което сте приели и то разпраща тези съобщения. На мен ми се наложи да изтрия абсолютно всички, щото така и не разбрах кое ги разпраща.

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Линк към новата тема!

Моля, прехвърлете актуалните си въпроси там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт