Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 201
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 689
Морген!
Вече се изучих как се прави уеб сайт и порешавах задачки от  аритметична прогресия Head Band
Всички болни- здрави!
Хубав ден!

 Ако е лесно, да стана и аз програмист?

# 46
  • Мнения: 3 689
И аз съм За да ходят...в у-ще им е мястото, даже ме е яд що само седмица и за какво на ротация? Все едно като идат в мол-а или пред дюнерите не се струпват? Rolling Eyes Това като изискването за сертификат...на рецепцията в хотела и за нощувка не ти искат, ама като слезеш в ресторанта-искат Close
Сертификат искат и на рецепцията.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
И аз съм За да ходят...в у-ще им е мястото, даже ме е яд що само седмица и за какво на ротация? Все едно като идат в мол-а или пред дюнерите не се струпват? Rolling Eyes Това като изискването за сертификат...на рецепцията в хотела и за нощувка не ти искат, ама като слезеш в ресторанта-искат Close
Сертификат искат и на рецепцията.
искат, ако ще ядеш...инак не.

# 48
  • София
  • Мнения: 9 551
Сигурно  докато спим Ковид също си почива. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 49
  • Германия
  • Мнения: 1 026
....................
 Сертификат искат и на рецепцията.
искат, ако ще ядеш...инак не.
Логично, в хотела спиш сам в стаята или с още някой, с когото вече си бил в достатъчна близост. А в ресторанта сте много хора в помещението Joy
Виж ако решиш да правиш групово спане в стаята, сигурно ще поискат и там сертификати или още не са се сетили за тази възможност Joy

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Бабче...логика в тия мерки не търси Wink

# 51
  • Мнения: 12 129
Метла ли е имало? Не е възможно Стрейнджър да има два последователни поста иначе.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Метла ли е имало? Не е възможно Стрейнджър да има два последователни поста иначе.
май не е минала...все още.

# 53
  • Мнения: 12 129
Ако продължаваме онази тема да юркаме ще ни цензурират на бръжки. Може някой сам да се е изтрил.

# 54
  • Мнения: 5 776
То ако се ставаше така лесно програмист Grinning

На мен тук ми поискаха сертификат за да вляза в хотела, а бях сама в стая. И на децата продължаваме да им правим тестове два пъти седмично. И задължителна ваксина засега на 60+ има вече. Аз съм за мерките и спазването им. Само маските навън, вечерния час и забраната за пътуване извън града не искам да връщат.

Всичко е възможно, Кло, то едно редактиране не могат да оправят толкова месеца. Има теми, в които последния пост не е твой и пак не ти дава да публикуваш, уж защото бил. Бъгава работа.

# 55
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Бабче...логика в тия мерки не търси Wink
Мистик, аз съм математик човек и във всичко мога да намеря логика, дори да няма такава.

Не можеш да изтриеш пост ако има писано след теб. И аз си помислих, че е минала метлата. Ама то платформата има много бъгове, та не се знае знае ли се.

# 56
  • Мнения: 12 129
Не можеш да триеш, ако някой е влязъл в темата след теб, но ако е имало зрители на балкона, даже и някой от тях да публикува, можеш без проблем.

# 57
  • Мнения: 3 689
....................
 Сертификат искат и на рецепцията.
искат, ако ще ядеш...инак не.
Логично, в хотела спиш сам в стаята или с още някой, с когото вече си бил в достатъчна близост. А в ресторанта сте много хора в помещението Joy
Виж ако решиш да правиш групово спане в стаята, сигурно ще поискат и там сертификати или още не са се сетили за тази възможност Joy
  То ако е групово, няма да е спане Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 10 330
Нещо ви загубиФ, дами, та да се атачна. Бая нервен този първи декември. Ще се връщам да ви прошнуровам и пронумеровам какво сте списвали днес.

# 59
  • Мнения: 6 470
Ставам от дрямка и тв насреща ми прожектирВа в "денят на живо" някакво предаване наименовано точно както книгата, която чета сега-" За Япония като за Япония". И щото още сънена... си викам- е ся вече се убедих, че бил гейЦ ме следи 😅🤭 как пък разбраха кво чета 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт