Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 261
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 60
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Ииии, връзкарка! На, явно на теб чипът ти е "за наши хора". Сега сигур и нет, и 5 джи ще ловиш без проблем. Па и бюста шТи порасне...
Па на мен дефектен чип види се ми се е паднал Wink.

# 61
  • Мнения: 6 312
Бъръльо,ко речи 🤪
Сипвахме, антифриз,вино 🤣...
Пълна съм с таланти аз.Другите два са ми чупенето на чаши и разливането на вино Bowtie .Имам два комплекта винени чаши,които останаха вече с по една бройка.Последните три счупих в разстояние на десетина дни.И много ясно,че имаше вино в тях!Този път чашата остана цяла,но направих винена баня на телефона 😬. Заради тези ми таланти ми казват леворъката,но лошото е,че съм десничар 🥴
🧐🧐🧐
А това е зрънчо.Беше де,преди да започна да режа половин домат 😬.Задръстих прахосмукачката вече.Само да не изпуши,че както ми е тръгнало с ел.уредите....

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 21:20 от Ренко

# 62
  • France
  • Мнения: 12 943
Оооолеле Kissing Heart ще изчистиш, нали затова си мама

# 63
  • Мнения: 6 312
Е,изчистих де,нали затова задръстих прахосмукачката 😂.Но първо го оставих да се натъпче на воля 🤫.Така и така беше почнал да ги троши,поне да си довърши.

# 64
  • Мнения: 1 455
Ах,какво диваче! Heart Eyes

Благодаря за темата! Flowers Bouquet

Аз ще застъпвам на станция фурна и котлони!
Както е тъмно от рано,все си мисля,че е по-късен час.Едва дочаквам да вечеряме.
Мойто диване го взе за малко баба му (да не повЕрваш) и той разбира се е заспал.После ми вика не знам от какво се оплаквате.Мдааа Smirk

# 65
  • Мнения: 4 893
Хаха,Ренко.Сладур безподобен е!

# 66
  • Мнения: 1 915
Гаа... Минавам да пограча малко... Ох да ходи ММ утре на работа, щото не го ща у дома... Вчера спахме на село с баткото да гледаме бабата и тая сутрин се прибираме към 10,30. Баща му, естествено, вкъщи /което е изключително рядко явление/ и тва дете като го видя, като се изнерви,  щото не е свикнало, щото му е нарушено ежедневието и стереотипите, като ревна, като се затръшка... накрая ми писна и отидох на работа, да се оправят, еми оправили са се, спокоен е бил. Явно само на майка си ги продава тия номера.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 606
Ренко, ама я колко старателно ги набива в килима. Не оставя половинчата работа той. Всичко се докарва до край. Браво на момчето! Laughing И на майка му браво, и на прахосмукачката също браво. Laughing

Лайла, това ми е много любимо - спи и е послушен. Ми кво се оплаквате вий неразбрани люде! Laughing

При нас беше така когато оставяха племенницата вкъщи за уикенда. Брат ми и снаха ми се кълнат колко послушна е станала. Може и да е такава у тях, не съм видяла, не коментирам. Но вкъщи ставаше малко диваче. Вероятно защото майка ми се боеше да й направи забележка за каквото и да било , за да не се разплаче. И то детето естествено, че се възползваше. Но майка ми не даваше и на родителите на детето да кажем, че е било непослушно, така че те до ден днешен си мислят, че отглеждат ангелче.
След като майка ми почина обаче аз и баща ми казахме, че са добре дошли за няколко часа, но това да я оставят по два дни вкъщи вече няма как да стане.

Мързелота, да се гледат тогава, а ти отивай на заслужен релакс някъде. Hug

# 68
  • Мнения: 10 912
Ренко, у нас беше така вчера, ама със солети Joy
А аз прочетох, че чупиш винените чаши от разстояние и си викам, я, Ренко, нови висоти е достигнала в чупенето Grinning

Надигам се с надеждата да се пораздвижа, яденето се готви, ако и бебето и котката не ми се лепнат, може и да успея Simple Smile

# 69
  • sf
  • Мнения: 10 195
Трябва да се замъкна на танци, а ме мързи и ми е студеноо.

# 70
  • France
  • Мнения: 12 943
Я си вдигай дупето и тръгвай. Ще се стоплиш там Stuck Out Tongue Winking Eye

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Донси, от кога одиш и ти? Що не казваш Simple Smile
Аз снощи пропуснах...уморено ми беше.

Моят тийн не спира да мрънка за тва плуване, ей Angry  все причини...хем склоних по 1 ден в седм.да ходи...незнам вече. Оставих го пред входа и слвд 5мин писал на вайбъра "дюсамо мен няма тук"...демек гъч било и не можело да се плува Confused 
Ся ги чакам за вечеря...болонезе у нас. За мен яйца.

# 72
  • Мнения: 5 753
Искам и аз на танци!
Беболина руши елхата,но не мога дори да й се скарам като хората,тъй като ми носи на мен коледните цветя и ми ги подарява с целувка 😘 !
Ренко,много ме радва малкият ти разбойник!

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 20:13 от Sissy

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Аууу, жълто пате с розаФки антенки! Stuck Out Tongue Winking Eye
Всички дечица дет видях са сладурковци!
Искрено ви завиждам! Blush

# 74
  • Мнения: 2 814
Кло, благодаря за темата!
Аз мога много да мрънкам, но нищо няма да променя. Края на ноември беше кошмарен и се очертава и занапред да върви все так с куция крак напред. Почти нямам силици вече, но стискам още зъбите, коги ще се счупят от напрежение идея си нямам.
Големи бонбони сте показали!
Ренко съчуствам и на теб и на прахосмукачката ви. Много съсредоточено гази зрънчото, явно не му е харесало на вкус.
За данъчното облекчение не би трябвало да ви искат акт за раждане! Единствено декларацията и Телк за облекчението по чл. 22 г. Трябва да си проверите дали имате задължения към датата на подаване на декларацията. Аз винаги казвам на колежките да си разпечатат справката от НАП за наличие или липса на задължения и да си я пазят, на мен не ми трябва. Декларатора носи отговорност за декларираните данни, така, че акт за раждане - твърдо не.
Ние таз година ще си ползваме облекчението с данъчна декларация, много майки сме, ДОД за декември е прашинка в сравнение със сумата която трябва да възстановим. Бюджет сме, тия пари няма от къде да ги изкопаем. Така че, всички дружно с ПИК и с данъчна декларация. Ще помагам на мамите с подаването, пак ще си получим парите, но догодина.
Наспорт от мен и отивам да опъна хоризонтала, че днес ми дойде в повече и работата, и нервите и емоциите, щом се докарах до там да занеса платежните в банката, а да забравя да пусна файла за заплатите ..., туй не ми се е случвало никога за изминалите 12 години.
Та питието ми е крайно наложително, дори бих казала задължително.

Общи условия

Активация на акаунт