Образователен Говорилник - 21 - Рецепта за красота

  • 25 262
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 015
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кой от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кой от тях предпочитате?

Е, всички са съмнителни. Затова отиваш с притворени очи, запушен нос и гласуваш за най-малко миришещия.
Санака, това не ти ли напомня на месията с оправяне за 800 дни и компанията му от млади юпита? Ох, пък за тях какво мога да бълвам.
За тях и аз мога да бълвам. Искрено се надявам, че няма да гледаме повторение на филма. Мисълта ми е, че изборът ни е ограничен до предложеното. Другите варианти са Герб, ДБ, БСП, ДПС, Славчо и Възраждане. Просто...

Шарки, а кои са най-близо до твоите интереси? Кои са спазващите законите? ББ и сие?

# 31
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
По думи на собственици на фирми, хора от ДБ са ги претръсквали за спонсорство, с обещания за взаимна изгода после, като маржа е бил по-голям и от на ГЕРБ.
Отделно надменното отношение на феновете, хванали господ за шлифера.
Отделно лъсналите непрозрачност и авторитарно взимане на решения.
Комсомолци...
Та, на тези избори на десен в душата си човек като мен му бе много трудно да гласува.

# 32
  • София
  • Мнения: 12 015
На мен също. Но на предходните още повече.

# 33
  • Мнения: 5 898
То на всички ни беше, като чета други мнения тук.
Аз и за президент бяха много фрустрирана.

Не съм гледала телевизия. Последно остава, че няма да могат да направят някаква полудясна коалиция?

# 34
  • Мнения: 383
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кого от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кого от тях предпочитате?

Аз гласувам за Да България. Нямам съмнения, че не са бистри, но на мен те са ми най-добрия компромис в сравнение с останалите. Говорят на моя език. Не ми е вариант да не гласувам изобщо.

# 35
  • София
  • Мнения: 16 197
O, ще направят, и още как. Всите лево-десни (що ли за крачоли се сещам) са освирепели от алчност за парче от баницата, ще се договорят този път. За наша сметка. После ще им трябват високи данъчни приходи.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 015
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кого от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кого от тях предпочитате?

Аз гласувам за Да България. Нямам съмнения, че не са бистри, но на мен те са ми най-добрия компромис в сравнение с останалите. Говорят на моя език. Не ми е вариант да не гласувам изобщо.
Миналия път и аз за тях гласувах, пак по пътя на изключването /въпреки че не харесвам Христо, харесвах Кристиан Таков/. Просто за останалите не бих гласувала, ако ще да ми опрат пистолет в главата. Сега гласувах за ПП. Те поне са "непознато зло". Другите си ги знаем, гледали сме ги и не искам да ги гледам пак. А истината е, че не съм гласувала с ентусиазъм и без колебания от много години. Откакто СДС беше СДС.

# 37
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кого от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кого от тях предпочитате?

По отношение на "съмнителни" - ГЕРБ - знаем ги, БСП - знаем ги, ДПС - същата работа - няма съмнения, няма изненади, ясни са политиките, ясни са действията, ясни са членовете и структурите. Докато ПП е едно огромно неизвестно  - и като структури, и като политики, и като действия. Само един напудрен Кирил Петков, по момчешки нахилен, дето казва как ще свърши цялата работа. Та затова са моите съмнения. На ГЕРБ, БСП, ДПС в този смисъл няма какво да ме съмняват, аз просто нямам съмнение в тях 😂

# 38
  • Мнения: 383
И аз мисля, че ще направят коалиция. Всъщност ако не направят май идва ГРБ + ДПС и още по зле. Макар, че точно в момента ми е размазано кое е зле и кое е по зле.

За мен самата идея, че партия като ДБ беше започнала бавно да качва гласовете си беше позитивна, понеже (ако изключим, че и те явно имат своите тъмни страни) поне имат години зад гърба си, в които може да се види, че са последователни.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 015
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кого от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кого от тях предпочитате?

По отношение на "съмнителни" - ГЕРБ - знаем ги, БСП - знаем ги, ДПС - същата работа - няма съмнения, няма изненади, ясни са политиките, ясни са действията, ясни са членовете и структурите. Докато ПП е едно огромно неизвестно  - и като структури, и като политики, и като действия. Само един напудрен Кирил Петков, по момчешки нахилен, дето казва как ще свърши цялата работа. Та затова са моите съмнения. На ГЕРБ, БСП, ДПС в този смисъл няма какво да ме съмняват, аз просто нямам съмнение в тях 😂
Аз пък не бих гласувала за тях, точно защото ги познаваме. За ББ - повръща ми от войнстваща простащина и безкрайна наглост /за да не кажа нещо повече, много повече всъщност/. БСП - дядо ми ще се обърне в гроба. ДПС - абсурд, това е абсолютно противоконституционна партия /знаем защо я допуснаха на времето, въпреки това/.

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 15:38 от sanaka

# 40
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Нее, аз не казвам, че бих гласувала за тях, а че те не будят съмнения в мен, точно защото много добре са ми ясни.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 277
Мен Кире не може да ме впечатли нито със средно училище, нито с диплома от университет. Като мъж ми е симпатичен обаче - прилича ми на Джон Траволта (дано мъж ми не чете тука). Дори като се изцепи за кой е гласувал вчера, после някак много закачливо се измъкна. Секси е, но не бих гласувала никога за него заради Радев и заради провала с ваксините на неговото правителство. Искам твърда политика - лява, дясна, не е толкова важно, но някой да вкара ред, изисквания към гражданите и народът да заживее малко по-отговорно и зряло. И да намали бюрокрацията. Май по скалата на санака за европейските народи - трябва да се преселя в Швейцария, за да съм щастлива. И да отскачам до Италия от време на време Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 12 015
Е, моят вот е малко странен - "против" Радев и "за" ПП. Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 7 277
Е, моят вот е малко странен - "против" Радев и "за" ПП. Joy
Ми, нитаръзбиръм, ако ме разбираш. Те са си дупе и гащи Simple Smile

Но хайде - халал да им е, ще ги видим какво ще направят. България Швейцария няма да стане, това е почти сигурно Sad

# 44
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Интересно ми е да Ви чета. Познавам някой от кандидатите и честно съм много, ама много разочарована от тях (имам впредвид като реални хора).
Надявам се поне да влязат доста експерти, поне като ще гласуват закони, да имат идея какво гласуват.

Общи условия

Активация на акаунт