Образователен Говорилник - 21 - Рецепта за красота

  • 25 261
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 015
След това, което гледахме последните години, ми е трудно да си представя, че е възможно да е по-зле. Joy

Аш, а ти наистина ли мислиш, че някой друг би се справил по-добре с ваксините? Първоначалната вълна на ваксиниране не я броим, защото при първа възможност се ваксинираха твърдите привърженици на ваксината и щяха да го направят при което и да е правителство.

# 46
  • Мнения: 383
Ами ако бяха провели една нормална кампания, първо да образоват личните лекари (изобщо лекарите) и след това обществото. И това да беше приоритет. А то не само, че не беше приоритет, а имаше и разнопосочни послания.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 779
Аш, на мен пък Кирето ужасно много ми прилича на едно мое бивше гадже Joy Дано и моят мъж не чете тук Joy Може би затова хич не ми хареса още като го видях. Много дразнещ тип се оказа (гаджето де) Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 7 277
Аш, а ти наистина ли мислиш, че някой друг би се справил по-добре с ваксините?
Разбира се - очаквам справяне като в Германия, Италия, Франция, Австрия .... Техните правителства как се справиха.

# 49
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
За добра ваксинационна кампания трябва твърда и постоянна политика от страна на правителството. Изцяло обвинявам управляващите в последната една година за провалената ваксинация и за избуяване на съмнения, конспиративни теории и луди като тоя гамен от Възраждане.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 015
Аш, а ти наистина ли мислиш, че някой друг би се справил по-добре с ваксините?
Разбира се - очаквам справяне като в Германия, Италия, Франция, Австрия .... Техните правителства как се справиха.
Ами, техните првителства не викаха официално Мангъров, за да се съветват с него, както го направи ББ и не им даваха /на него и подобни/ такава трибуна, каквато им беше давана по времето на ББ. То недоверието и конспирациите тогава тръгнах

# 51
  • Мнения: 5 639
Чета ви и аз и се чудя - ми прекрасни са изборите. Предишното не се траеше вече. Това първо. Второ - не ги решаваме баш сами тия работи. И трето - още ББ насра ваксинацията. После беше трудно до невъзможно. А, и последно - мат’риалът😀

# 52
  • Мнения: 383
За добра ваксинационна кампания трябва твърда и постоянна политика от страна на правителството. Изцяло обвинявам управляващите в последната една година за провалената ваксинация и за избуяване на съмнения, конспиративни теории и луди като тоя гамен от Възраждане.

На възраждане според мен гласовете им идват точно понеже застанаха зад КОВИД конспирацията и явно доста хора си ги припознаха Sad

На мен ли пък само не ми е симпатичен Кирил... Точно един такъв хлъзгав и мазен тип дето много се хили  и във всеки момент очакваш да ти забие нож в гърба. Но остави това де, като мъж - хич ама хич не е мой тип. Изобщо мъжете дето много говорят и много се хилят не са ми. Аз обичам мъже, които говорят малко, но на мпсто и излъчват сигурност и спокойствие. Този ми е точно обратното.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 015
Да не говорим, че няма база за сравнение между нивото на доверие във властта на българите и народите на изброените от Аш държави. Това си има и своето историческо обяснение, де, но така или иначе е факт.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 277
И ББ, но и РР също е виновен. Той беше с антиковид и антимерки говоренето от самото начало, още през 2020.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 255
Нямам нищо против Кирчо, но Кокорчо, който каза, че за да има пари щял да увеличи данъците и да премахне плоският данък, ми дойде в повече. Най-лесно е да поиздоиш и без това прилежните данъкоплатци, вместо да гониш повече от тези в сивата икономика.
Надявам се да не съм права и да не го направят, НО.. имам си едно на ум.
Възраждане влиза в парламента.. днес няма да пия, защото и след една чашка ще напиша такива неща, за които и тук и във фейса, ще получа перманентен бан.

# 56
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
На Кирил много му личи "американската захранка"- все едно прави показно как човек трябва да говори пред аудитория, за да ги омае. И задължително трябва да вмъкне, че всички сме "отбор"- любимото ми американско клише.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 015
Кокорчо Joy
Стига, бе, няма да вдигат данъците. В програмата им пише: "Не променяме данъците, но ги събираме."

# 58
  • София
  • Мнения: 7 277
И мен това ме дразни - на тая свободия в България и явно присъствие на сивия сектор, вместо да затегнат дисциплината и да вдигнат събираемостта, те ще вземат още повече под формата на данъци от дисциплинираните. Като с децата и ДО - айде ДО, щото е най-лесната мярка.

Искам да ги видя как ще събират и как ще накарат например занаятчиите да се самоосигуряват и да плащат данъци Joy Те точно с тях спряха да се занимават.

# 59
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
На Кирил много му личи "американската захранка"- все едно прави показно как човек трябва да говори пред аудитория, за да ги омае. И задължително трябва да вмъкне, че всички сме "отбор"- любимото ми американско клише.
Че те на това учат американците от малки.
Стана ми смешно, като прочетох как го описваш. Всеедно описваш сина ми

Общи условия

Активация на акаунт