Образователен Говорилник - 21 - Рецепта за красота

  • 25 264
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 898
За вино съм на линия, но друг ден. Сега чакам водопроводчик. Sad
На нас ни остана само родителска по английски. Другите минаха. Само суперлативи. Да се чудиш аз защо съм недоволна. С Котиркова пак ударихте десятката. По Бел как е?

Аш,
Скрит текст:
след дълги години тестване и за целите косата ми да не е като кошница на втория ден след измиване ползвам крем за къдрици + пяна след него на Керастас. И не реша с четка, а само с мокри пръсти. Преди това само шампоан и маска (а не балсам) пак на същата марка ме спасяват.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 255
В нашия бюлетин пише, че  е съгласно разпоредбите на МЗ се връщат всички, но ние имаме само до 6ти клас.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 015

Оф, казах ли ви, че детето има страшен късмет с учителите. А Котиркова им е стъпила на вратлетата и те не смеят да гъкнат, дори и на ДО, решават, подраждат задачите. Страхотна е тази жена, за 1 месец успя да накара моята да разписва подробно, нещо, което аз не успях да направя за 5 години Simple Smile.

Не страхотна, а велика е тази жена. За мен това е най-добрият учител по математика в СС /а и не само/. При все, че и трите ми деца случиха на учител. В началото не я харесват много децата /че много викала Grinning /, но после се влюбват в нея до живот.

# 18
  • Мнения: 383
Вие приключихте политическата тема докато се включа, но само да вметна и аз колко съй разочарована за възраждане.... А този Петков ми е един приказвач. С извинение, ако има фенове разбира се, лично мнение. Просто досегашният ни опит е, че като се яви някой, който започне много хубаво да говори, това до нищо хубаво не води. То ясно, че си силен PR екип и знае как да стигне до "сърцата на хората", но пък трябва и малко рацио да вкараме като гласуваме.

Вероятно малцина са си задали въпроса на Gadamer, все пак се появиха от два месеца, много шумно и гръмко, не можем да проследим последователност във възгледите и т.н. и т.н..

Спирам, да не бъда банната по политически причини, само си изплаках болката, много се депресирам като се насъберат избори и нисък процент на ваксинация.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 019
В миналата тема се включих съвсем на финала. Тук съм навреме Simple Smile

За да не е само запис ще кажа, че съм ОК с темата за АК в сегашния й вид. Нито сравненията със СМГ ми липсват, нито дори  личните преценки, защото те  не само са пречупени през погледа на конкретен родител, респ. ученик, но и защото учителите са различни дори в един и същи випуск випуск и това води до съвсем различен опит в отделните класове. За сметка на това има информация, която преди време липсваше.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 015
Абе, откакто го няма Ежко да обяснява, че кофти учител по математика е хубаво нещо, стана скучно. Joy

# 21
  • Мнения: 19 302
Много отблъскваха на Ежко и Пенева постовете в темата за АК. Толкова хвалба и опити да се замаже всеки негатив имат обратния ефект.
Амели, твоите постове не са били такива. Аз четох доста години назад. Всъщност отпреди приема на твоята щерка Simple Smile

Петков е много интелигентен, но дано липсата на политически опит не ги провали. Представяте ли си- няма да имаме пожарникар за премиер!!

# 22
  • Мнения: 5 898
Абе аз малко не го харесвам. Има известнa доза истина в подигравките, че си развява дипломата от Харвард навсякъде.
Другият до него по-бива. По-умерен. Не се фука с диплома, въпреки, че неговата също не е никак зле. Освен това свърши повече работа, докато Петков забърка доста простотии.

Това за пръкването за два месеца е много вярно. Хич не искам да започвам да ровя за финансиране, че предния път като започнах да ровя и излязоха връзките на Да-то с Прокопиев. А последния ми е в топ трито на мои лични противяги, наред с дебелия и още един, който не искам да споменавам изобщо. Че даже във фейса ме и баннаха временно, щото им го изтипосах на стената. Кой знае колко хора са ме докладвали.

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 14:41 от Fancy

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Бившият съдружник на единия го обвинява в измама, другият попълва декларация с невярно съдържание, а вчера изтърси с кой номер бюлетина бил гласувал. Така че са ми много съмнителни. Освен, че ми е неясно кой стои зад тях, освен Радев.

# 24
  • Мнения: 5 898
Предния път само погледнах учредителите на партията. И тук, ако се огледат тези списъци, ще стане ясно. Който дава парите, няма да допусне да не ги контролира изкъсо. В Да-то въпросния го бяха сложили в контролния съвет. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 383
В моите очи, образът му (на Кирил Петков) е на добър бизнеснем (т.е. човек с усет към парите) и добър ПР. Тепърва ще видим кой стои зад него, но някак не очаквам много. Иначе Дъждец права си, че ако го сравняваме с ББ и Славчо може да се погледне и положително, но аз нещо не мога. Имам слабост към такива дето с много шум се явяват и много хубаво и разбираемо говорят на електората. Ох, допълвам се, не слабост, а страх от такива, какво следва след тях. Мнгоото шум и хубави приказки просто не са ми добър предвестник. Отделно вече има конкретни изцепки. Сега и сделка с този албански мафиот....

Фенси, а защо ти е неприятен Прокопиев. Те го скъсака от тъпи и показни дела за какво ли не. Аз си признавам, че не съм задълбавала, но понеже чета и Дневник и Капитал и с тях го свързвам.

# 26
  • Мнения: 5 898
Тъй като съм малко по-навътре с материята и тематиката, мога да ти кажа, че едно 90% от делата си бяха напълно основателни. Друг е въпроса, че колкото него бяха погнали, двойно трябваше да погнат публичните компании от кръга на Дебелия. Там нещата бяха още по-зле.
Да кажем, че Прокопиев, синче на червен чичо, малко по-префинен от Бат Гойко и сие, правещ се на голямата работа с INSEAD и т.н. А всъщност си е същия схемаджия и крадец на чужди пари. Ама подробностите са на специфична тематика и малко хора ги знаят, та не ми се навлиза в тях.
Да, България я направиха не за да променят нещо, а да осигурят на него и хората около него достъп до политическата маса/хранилка, която ще му гарантира, че повече няма да бъде подложен така лесно на "тормоза", който му наложиха КФН и други институции. Всичко е за властта, която носи определени позитиви в икономически аспект.

До такава степен ми беше опротивяло  от това, че аз лично загубих мотивация да си върша работата, която много обичах и ми беше много интересна. И се махнах.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 015
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кого от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кого от тях предпочитате?

# 28
  • Мнения: 5 898
Добре де, стана ми интересно - съмнителни са ви ПП, а кои не са ви? На кой от предложеното на "пазара" вярвате повече? Кой от тях предпочитате?

Е, всички са съмнителни. Затова отиваш с притворени очи, запушен нос и гласуваш за най-малко миришещия.
Санака, това не ти ли напомня на месията с оправяне за 800 дни и компанията му от млади юпита? Ох, пък за тях какво мога да бълвам.

# 29
  • София
  • Мнения: 16 197
Малко сме стари да "вярваме", сега само гледаме чии интереси са най-близо до нашите. Интересите на КирЕ са интересите на Прокопиев и Радев (уникално добра комбинация), и най-вече Путин, а моите са в посока Европа и спазване на законите (КирЕ показа вече на два пъти, че за него закони няма).

Общи условия

Активация на акаунт