Образователен Говорилник - 21 - Рецепта за красота

  • 25 264
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 12 015
Супер! Всички писти ли са отворени?

# 766
  • София
  • Мнения: 6 680
Всички почти, доста сняг е навалял, оръдията също не спряха.

# 767
  • София
  • Мнения: 2 141
Ми да Simple Smile Ще стимулирате родното производство на услуги...
СЪжалявам де, дано намерите хубав хотел
Като цяло нямам нищо против да стимулирам родните услуги, но леко прекаляват с цените на моменти. А като сравня с австрийските курорти, съвсем се ядосвам.

# 768
  • София
  • Мнения: 5 255
Ако си купите сега промоционалната карта за Боровец за 6 непоследователни дни, можете да ползвате до края на сезона и излиза по 55 лв на ден, което ми се вижда доста разумна цена Wink

# 769
  • София
  • Мнения: 2 141
Ако си купите сега промоционалната карта за Боровец за 6 непоследователни дни, можете да ползвате до края на сезона и излиза по 55 лв на ден, което ми се вижда доста разумна цена Wink
Да, това наистина не е лоша оферта, а като се сложи и 20% отстъпка за семейна карта става съвсем прилично. Ние не ходим много на Боровец, но тази година може да преосмислим.

# 770
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Мили хора,
Пожелавам ви светли и топли, пълни с уют и любов празници!

# 771
  • Мнения: 5 639
Готвят, та се късат, затова няма кой да каже едно мерси😀

Благодаря, Лейче, да си ни все така неповторима!
Всички бъдете здрави и успешни, децата още повече, нека Новата година е спорна и щастлива и догодина по това време да сме още тук.
Наздраве!

# 772
  • София
  • Мнения: 1 752
Просто на някои не им се пише, Нот - кат мен, например, дет останах без работа баш ся - ни ми е до празници, ни ставам за общуване, само хапя и съскам.

# 773
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Просто на някои не им се пише, Нот - кат мен, например, дет останах без работа баш ся - ни ми е до празници, ни ставам за общуване, само хапя и съскам.
Миленитка, в кой сектор?
Помисли за фармата - кл проучвания непрекъснато търсят хора... обучават си ги те...

# 774
  • София
  • Мнения: 9 558
Светли и уютни празници!

Миленита, ❤

# 775
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Аз съм оптимист и знам, че малките злини са за добро. Миленита, ще намериш по-хубава работа!

Пуснах НОВА ТЕМА - https://www.bg-mamma.com/?topic=1397378.new#new

Общи условия

Активация на акаунт