До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама! - Тема 15

  • 29 539
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Честит да е малкият Калоян, да расте здрав и щастлив. На мама бързо възстановяване. Blue Heart
Елмазче, честит рожден ден. Да си здрава и скоро да гушкаш най-скъпия подарък. Hug

# 16
  • Мнения: 710
Записвам се във вашата тема - толкова е позитивна и приятна, а скоро и пълна с септемврийско-октомврийски бебенца Heart
Чета ви и нямам търпение да стане ноември и аз като вас в момента трепетно да чакам появата на моето момче Blue Heart

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Яренце,благодаря за новата тема!
Елмазче,честита да си!
Хариом,не се притеснявай,всичко с бебко ще е наред Hug
От две-три нощи почнах да се будя около 3 и голям зор докато заспя.И все сънувам едни гори и реки...
Много искам ММ да е с мен в деня на раждането,той иска и след това да е в болницата,но в Шейново няма как да стане.Миналият път изкара целия ден пред родилната зала в МД и чак вечерта го пуснаха да ни види набързо.Но пък всеки ден идваше и му даваха да седи при нас.Сега с тая корона едва ли.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 09:36 от Елислава

# 18
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Елмазче, честит да е денят ти! Пожелавам ти да си много здрава и щастлива! Да си до чакаш датата за секцио, и всичко да мине по ноти! Нека скоро срещнеш и някой, който много да те обича и да те гледа като писано яйце! Ти го заслужаваш.
Хариом , пожелавам ти бебчо бързо да се стабилизира и в най - кратък срок да си го вземеш у дома.
Здравей, Kalestia ! Heart Добре дошла!

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 11:48 от yanac

# 19
  • Мнения: 81
Честит да е Калоян💙Да расте много здрав,бързо възтановяване на теб

# 20
  • Мнения: 59
И аз да се запиша в новата тема, че.току виж пак сме я изписали докато усетя Grinning Честит Рожден Ден, Елмазче, здрава и силна бъди, за да посрещнеш с любов новия член на семейството! Blue Heart
Честит да бъде и малкия Калоян! Да расте силен и смел на мама и тати! Много го харесвам това име, брат ми е Калоян и племенника ми и той също, ще бъдат с около 6 месеца разлика с моето момче, за което много се радвам.
Тази вечер ще съм на тонове в АГО Хасково, за пръв път ще вляза в болницата и ще поразгледам обстановката. За последно бях там преди близо 20 г. като се роди племенницата ми. Е сега е мой ред да се разпиша като мама. Хубав уикенд на всички и чакам още бебчета да ни усмихнат Heart

# 21
  • Мнения: 226
Добро утро, дами!
Елмазче, ЧРД! Много здраве, весел празник и леки последни дни. Много е сладко, че за напред ще празнувате РД през няколко дни с бебчо Heart Eyes

Яренце, супер си!

Киселини имах точно два дни миналата седмица. Беше ужасно. Все едно огън ми изгаряше гърлото. Смуках много лукчета само. Дано и при вас преминат за няколко дни и да не се връщат.

Разстройство нямам, но ми се случва да ходя по няколко пъти на ден, което е нетипично за мен. И при всеки следващ зов след първия се услушвам и се питам дали не се започва Open Mouth Но... за сега след "подробен анализ" Grinning май ми се случва винаги след като ям купешко грозде. Smiley

В много добро настроение съм днес, въпреки мъглата навън Smile!

Завиждам на всички, които са или ще съпреживеят раждането с таткото. Това си ми е мечта, която няма да се реализира!

И последно... благодаря на всички, които споделят за болежките си! Винаги като прочета за подобни усещания като моите и се успокоявам, че всичко е нормално. Това ми помага да се отпусна психически Relaxed

# 22
  • Мнения: 21
Честит Рожден Ден и Честито на всички мамита с пухкави бебочета! Да сте здрави и благословени!

Леле, като ви чета колко контракции, болки, подготвяния имате и как чакате всеки момент, направо настръхвам, че наистина момента наближава. 😃
ММ е с ковид и сме под карантина, отделно спалнята ни в момента е просто празна стая с матрак на земята. Тъкмо щяхме да почваме да боядисваме, но тоя ковид ни провали плановете… мебелите за спалнята ще дойдат на 04.10 ии просто се моля девойката да не реши да излиза по-раничко, че не знам къде ще я прибера след болницата. 😁
Забелязвам тези дни, че коремчето ми е леко сухо и се бели,въпреки че мажа с кокосово масло,  дали е признак за стрии?

# 23
  • Мнения: 398
Елмаз честит рожден ден ! Жива и здрава и всичко най,най-хубаво ти желая !💚❤🍀💐💝

# 24
  • Мнения: 3 214
И аз като Кали, пак да налазя вашата тема Simple Smile
С термин ноември съм, към края 25ти и си се надявам бебко да си се роди ноември, просто ми е приятно да ви чета. Напоследък всеки ден, се е родило ново бебче - много вълнуващо Simple Smile
С Яна, Ели, Хариом, Азалия и Яренце се познаваме и от други теми Simple Smile И с Кали разбира се Simple Smile

Честито бебе Калоян, да сте много здрави и щастливи!!
Хариомче всичко ще е наред, а ти казвай как се казва Blue Heart малкият юнак.
Яренце и аз я свърших тази работа миналата седмица, много се радвам, че нямаш реакция Flowers Hibiscus

Като ви чета, ме мотивирате да се засиля пак с прането другата седмица, че не знам какви сили ще имам после Simple Smile

# 25
  • Мнения: 162
Яренце, благодаря и аз за темичката! 🌻 Дано я изпълним само с положителни емоции и по-малко болежки и поводи за мрънкане!
Елмазче, честита да си! 🌷
Тук също е прието таткото да е на раждането, докторът оня ден каза, че ще е така. Лично на мен ми е малко странно, да не кажа притеснено, но имам приятел, който говори с такова възхищение след като присъства на раждането на дъщеря си, че явно си заслужава.
Прекрасен ден от мен! 🤗

# 26
  • Мнения: 20
Честит да е Калоян! 💙💙💙 Нека бъде много здрав и щастлив!!!

Честит Рожден Ден, Елмазче! 🌷🌷🌷

Честита да ни е новата тема! Нека бъде изпълнена с истории за незабравими мигове и пухкави бебчета! 🧚🏼

# 27
  • Мнения: 452
Честит рожден ден , Елмазче!
Благодаря за новата тема ,Яренце!
Аз се записвам към неуспялите да спят , трудно и вече..... тежи много.... даже и закуска като приготвям ми тежи а имам много време .
Мъжа ми ще присъства на раждането,тук е почти задължително. Нищо не ме притеснява , напротив, връзката с бебето и с мен му става по-силна.

# 28
  • Мнения: 381
Яренце, благодаря за новата тема!❤🌸❤

Елмазче, честит рожден ден!🎂🎀❤ Пожелавам ти много здраве, щастие , любов и приятни емоции! И да си дочакаш датата за секцио! А и да не е не се притеснявай , аз не успях и също не бях близо до болницата , в която щях да раждам . Да не говорим, че като ми изтекоха водите мъжа ми се шашна първо легна да спи , после отиде да се къпе , ама всичко беше наред .

# 29
  • Мнения: 316
Елмазче, честит рожден ден! Желая ти едно леко и безпроблемно раждане и да си дочакаш спокойно датата.

Аз като Яренцето си спя и нищо не ме притеснява, ставам по веднъж до тоалетна, понякога два пъти, но заспивам след това и си доспивам до към 9-10. Това даже малко ме притеснява, че като бебка се роди ще съм крива и недоспала, тъй като ще започна изведнъж да ставам рано.

Общи условия

Активация на акаунт