Пъргави ритничета от ОКТОМВРИЙСКИТЕ мъничета! - Тема 13

  • 27 302
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 226
Честито за героите: мама и момченце! Бъдете живи, здрави и съвсем скоро гушнати!

И моите сълзи потекоха!

# 31
  • Мнения: 228
Страхотно! СТРАХОТНО! Много се радвам за добрата новина! Да сте живи и здрави!!! И не се тревожи, аз също имам опит с недоносени бебе, 1500 както вече съм споделяла. Сега е 11-годишна мадамка, права, здрава и безгрижна. И Румен ще бъде така!!!

# 32
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
water, честита радост. Добре дошъл, малък Румен! Бъди здрав и много щастлив, за да радваш мама и тате! HeartHug
На мама бързо възстановяване и скоро да се гушкате с малкия герой вкъщи.
И аз се просълзих, като прочетох поста ти. Всичко ще е наред, само не спирай да вярваш в твоето малко момченце.

# 33
  • Мнения: 83
Честито бебче! Да е жив и здрав и все така борбен! Колко мило ми стана като прочетох как всички те мислим, как сме ти изпращали положителни емоции и аз така цял ден чакам хубавата новина! Бързо възстановяване на теб, мамче! Heart

# 34
  • Мнения: 328
Казвам добре дошъл
на нашия малък талисман в групата -
малкия Румен ❤

Пожелавам му да е жив и здрав, все така борбен и много да радва своите родители! ❤
Бързо възстановяване на мама, че има да раздава много прегръдки! ❤

# 35
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добре дошъл, сладък малък борбен Румен! Бъди много здрав и много усмихнат, с румени бузи, сръчни ръчички и бързи крачета! Water_nymph, честит син! Нека  ти е радост, опора, любов! Избърши сълзите! Ти си прекрасна майка! Първия изпит го взе с отличие.
Яренце , благодаря за новата тема!
Bubamara, и аз когато се преуморя се чувствам като теб. Пази се! Почивай! Делигирай права и задължения на околните! 😉

# 36
  • Мнения: 649
Нимфичке, за един ден обиколих 4 медицински заведения в Пловдив и през цялото време не можах да се притесня за себе си, благодарение на теб, защото ви мислих с бебчо. Бъдете здрави, нека шушулчо да расте безгрижен, а ти да бъдеш спокойна мама! И двамата сте герои и съвсем скоро ще може да си се радвате един на друг Heart Flowers Four Leaf Clover
Наистина е много вълнуващо, че си имаме вече бебче в групата!

Яренце, благодарности за новата тема Hug ама и какви хубаво откриване ѝ направихме Relaxed

# 37
  • Мнения: 56
Честит да е Румен! Господ да пази него и цялото семейство! Скоро ще се гушкате и ще забравите всички трудности Heart

Не се обвинявай за нищо направила си най-доброто на което си способна Heart Бащата на мъжът ми се е родил 1700 в 7ми месец, а майката е била акушерка. След това е станал републикански шампион по вдигане на тежести Grinning И Румен ще порасне здрав и силен мъж! Само спокойствие и кураж!

# 38
  • Мнения: 261
Water_nymph, честито и поздравления! Имаш безкрайното ми уважение за цялата ти смелост, кураж и оправност. Надявам се, че всеки от нас попаднал в такава ситуация, ще успее да постъпи толкова добре и успешно, колкото ти 😊

Нека малкият Румен да расте здрав, щастлив, борбен и много, много да те залива с обич, която да ти покаже колко си е струвал този момент. Сигурна съм, че скоро ще се гушкате вкъщи ❤💕🍀

# 39
  • Мнения: X
Water_nymph, честит силен младеж! След някоя друга седмица ще си го гушнеш здрав и пухкав! Желая ти бързо възстановяване и на теб. Вярвай в доброто и не се оставяй на лоши мисли!

Аз днес бях на преглед. Слава Богу след хоспитализацията поради контракции всичко е наред с мен и бебето.  31+3 седмица съм, бебока отговаря на 31+6, тежи 1800 гр и според лекарката ще има хубави и плътни устни Grinning Продължавам с магнерот 3х2 и повече почивка.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 19:56 от Анонимен

# 40
  • Мнения: 18
Да е честит рожденият ден на Румен. Да е честита и силната му майка!
Water, не се обвинявай - нищо лошо не си направила. Спасила си себе си и момченцето си с разум и смелост!
Най-страшното е минало, сега следва само хубаво ❤ Желая ви го от сърце ❤

# 41
  • Мнения: 228
Момичета, ще отклоня вниманието за момент към себе си. По принцип не качвам резултати от изследвания, но за първи път от началото на бременността имам подобни отклонения в СУЕ, белтък и левкоцити в урина. Утре ще потърся и АГ, но сега ми е дерт да разбера има ли и други с подобен резултат и притеснително ли е въобще?

# 42
  • Мнения: 1 266
snej, гледам че и общите левкоцити са ти към горна граница. Може би се касае за някакво леко възпаление, но все пак не съм лекар. Но всичко си изглежда в рамките на нормалните отклонения за бременност. Не вярвам да е нещо притеснително, стискам палци утре да споделиш добри новини след като посетиш док ☺️
Ох, момичета, аз починах следобяд, но после готвих три неща. Сега съм още по-зле. Но ме е жал за децата, толкова сладко ядоха мами на манджичка. Нали бяхме на почивка и те явно са се затъжили за моите ястия. Майка ми утре ще дойде да ми помогне, за да почивам повече. Дано мине това ужасно чувство, че ще ми се скъса корема 🙄

# 43
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Момичета, ще отклоня вниманието за момент към себе си. По принцип не качвам резултати от изследвания, но за първи път от началото на бременността имам подобни отклонения в СУЕ, белтък и левкоцити в урина. Утре ще потърся и АГ, но сега ми е дерт да разбера има ли и други с подобен резултат и притеснително ли е въобще?


Преди 2-3 седмици и моите бяха така - завишено СУЕ, белтък и левкоцити в урината. АГ каза, че всичко е в норма за бременност. За успокоение ми пусна допълнително изследване - кръв и урина ( някакви други показатели), и всичко беше наред.

# 44
  • Мнения: 1 428
снеж,този белтък ме притеснява мериш ли си кръвното?

Общи условия

Активация на акаунт