Пъргави ритничета от ОКТОМВРИЙСКИТЕ мъничета! - Тема 13

  • 27 302
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 59
Честито бебче, Water_nymph, толкова много се зарадвах за вас! 💙 Да расте здрав и силен малкия Румен и само да радва мама и тате! Пожелавам бързо укрепване и на двама ви и скоро да се гушкате на спокойствие у дома ☺😍

# 46
  • Мнения: 228
снеж,този белтък ме притеснява мериш ли си кръвното?

Чат пат го меря - 115/75 ми е всеки път. Преди бременността пак толкова си беше. За СУЕ прочетох, че до 45-50 в трети триместър е нормално, както и до 300 белтък в урината. Обаче тук не пише колко е белтъка, а просто че е наличен. Май взех да се психясвам

# 47
  • Мнения: 703
снеж,този белтък ме притеснява мериш ли си кръвното?

Чат пат го меря - 115/75 ми е всеки път. Преди бременността пак толкова си беше. За СУЕ прочетох, че до 45-50 в трети триместър е нормално, както и до 300 белтък в урината. Обаче тук не пише колко е белтъка, а просто че е наличен. Май взех да се психясвам

Като цяло няма нищо притеснително и фрапиращо в резултатите ти
Суе е ок, в трети триместър като референт е до 70.
За белтъка в урината, нищо не мога да кажа.

# 48
  • Мнения: 578
Посети АГ-то задължително. Белтък в урината е един от признаците на прееклампсия. С професионален апарат ли си мериш кръвното? Тези на китката показват по-малко от реалното. Но все пак го мери всеки ден. Аз когато вдигнах кръвно при предишната бременност за първи път ме боли главата. Но втория ми нямаше нищо, разбрах защото си мерих кръвното.

# 49
  • Мнения: 452
Bubamara   бебето как ти е разположено , да не е напреки или седалищно. Моето е така и доста си боли , особено ако походя повече , днес направих  8км ходене , плюс като теб готвене и направо съм смазана , и корема ме опъваше все едно ми се разтеглят някакви жили.
А за белтъка - да симптом на прееклампсия е . Тук в Дания много го следят , повече от левкоцитите дори.

# 50
  • Мнения: 1 266
viala, иха 8 км. Направо си е сериозно постижение, завиждам ти ☺️ Да, накриво е малката, дискомфорта е доста голям. Хем боли, хем имам едни постоянни потръпвания и гъделичкания в краката. Като съм не съм ок и се тревожа, че не сме готови. Обзема ме и мен хормона 😂😂😂
Аз реших да си направя с изследванията и едни антитела за всеки случай, че пак заговориха за този Ковид.

# 51
  • Мнения: 1 428
Без да ви стресирам ама и с антитела делтата ги унищожава,тоест вече знам за хора изкарали скоро корона и са делта...Просто се пазиме,аз пия биозин мама  си ходя с маска навсякъде

# 52
  • Мнения: 452
Така се надявах до есента да утихнат нещата с короната , писна ми вече от нея. При нас маски няма никъде, концерти си правят , представления  ,много го разпуснаха и имам опасеня че ще стане мазало точно октомври като зараждам. Confused

# 53
  • Мнения: 703
Така се надявах до есента да утихнат нещата с короната , писна ми вече от нея. При нас маски няма никъде, концерти си правят , представления  ,много го разпуснаха и имам опасеня че ще стане мазало точно октомври като зараждам. Confused

при всички ще е така, дано да се разминем..
Колкото и да не ми се иска да вярвам за този вирус, просто няма как..достатъчно хора  пострадаха, че за да не се вярва.
Трябва да сме наясно че ако ние самите не се пазим, няма кой да ни опази…
Пък и с това разклатено правителство, не знам по какъв начин ще стимулират населението да се ваксинира.
Като чух изказването на Кунчев: защо да въвеждаме допълнителни мерки, след като масово сенарушават задължителните!?Демек кво ми пука за вас, оправяйте се ..

Пазете се момичета…особено вече като се приготвяме за болници и ходим по лаборатории за изследвания.

# 54
  • Мнения: 1 837
И аз се надявах да утихнат нещата, но уви.. Покрай мен пак има доста болни. Преди 3 дни се видях с една позната за около 20-30мин, вървяхме заедно до вкъщи, от вчера била положителна. На мен днес цял ден ми е сухо гърлото, малко ми е отпаднало, надявам се да се размина и този път, въпреки, че не е изключено и да съм настинала просто. Вчера бях потна, пих студена вода, каквато по принцип не пия и така.. Ако се разболявам утре мисля, че вече ще е ясно.
Вече се случва трети лекар са ме гледа на различен ехограф, и тримата са на мнение, че бебето ми е много голямо. И сякаш колкото повече наближава раждането, толкова повече започвам да се плаша😀

# 55
  • Мнения: 452
Моника , не се плаши природата си знае работата. Сестра ми второто го роди за 1 час 4.250кг  без нито един шев ,щеше да изпадне в движение , с два напъна и излезе .
Момичета по тая тема мисля да си купя фитнес топка скоро , и да правя упражнения като се обърне бебко, та да се намести хубаво в таза главата .
Днес се поглезих , купих си био кремове за лице 98,9% натурални на промоция и шампоан за коса също натурален  , изкъпах се ,намазах се и сега ми е кеф . Blush

# 56
  • Мнения: 1 837
Баткото го родих сравнително лесно, 3660,без разкъсвания, без никаква физическа подготовка и тн. Обаче май има нещо вярно, че втория път страха е по-голям😀

# 57
  • Мнения: 398
Аз си мислих , че като минавам през бременноста за втори път , че вече знам и няма от какво да ме е страх , но този път още повече премислям и следя всичко . Днес следобяд нещо ме стегна корема , а днес уж почти нищо не съм правила , но поне усещам малка и тома малко ме успокоява.

# 58
  • Мнения: 29
Water, честито, бъдете живи и здрави! На теб бързо възстановяване, а на малкият герой много късмет! 💙💙💙

Леле, момичета чак сега осъзнавам колко близо сме до края, колко близо е октомври 😱

# 59
  • Мнения: 3 214
както и до 300 белтък в урината

до 300 mg е стойността за бременни за 24часа. Ако се наложи да изследваш 24 часова урина ще ти пиша как се събира.
Като начало предполагам е добре да се повтори еднократна като се внимава да е чиста пробата - ама лекаря ти ще каже.

Water_nymph честит да е Румен, бързо бързо да наддава и да се прибирате у дома.

Общи условия

Активация на акаунт