Пъргави ритничета от ОКТОМВРИЙСКИТЕ мъничета! - Тема 13

  • 27 301
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Ехаа, честито ни първо бебче в групата💙
Water ти си майка герой🤗
Ти и бебчо сте в добри ръце, бързо възстановяване на теб, а на бебчо бързо да качва килограми и да се гушкате

# 16
  • Мнения: 381
Честита радост! 💙💙💙 Много здраве, щастие и късмет в живота му желая! А ти бъди силна съвсем скоро всичко ще е зад гърба ви и ще се наслаждавате един на друг!🌸💖🌸

# 17
  • Мнения: 475
Честито, какво щастие, бъдете живички и здравички ❤

# 18
  • Мнения: 198
Честито мъниче! Бъдете здрави и благословени! Няма място за обвинения, съдбата си знае работата! Бързо възстановяване и много бебешки усмивки! 😊

# 19
  • Мнения: 409
Първото ни бебчеее! 🥰
Много се развълнувах!
Бъдете здрави, ти water бъди спокойна и не се обвинявай за нищо.
Малкия юнак да расте здрав и все така борбен и скоро да сте си вкъщи!! 🍀🍀❤

# 20
  • Мнения: 278
Water_nymph Честит да е малкия Румен! Бързо възстановяване, мамче!
Не разбирам, за какво се обвиняваш и плачеш? За това,че си направила най-доброто за своята рожба? Че благодарение на майчиния си инстинкт сега имаш жив и здрав син? Не момиче, бъди горда и много щастлива!!! Дано скоро се гушкате у дома❣💙💙💙

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ох,ама много съм емоционална-прочетох, че всичко с бебчо е наред и ревнах като магаре.Добре че съм сама...
Мъничък Руменчо,добре дошъл.Расти здрав и силен,опора на мама и тати.
Нифичке ,бързо възстановяване и скоро да сте си у дома с юначето!
Яренце,благодаря за новата тема.Сигурно до края и ще има поне още няколко бебета.нека всички са живи и здрави Heart

# 22
  • Мнения: 700
Мила water, нека момченцето ти да расте здраво и щастливо обградено с безкрайна любов.
Моля те за нищо не се обвинявай.Станало е каквото ни е отредил живота.Какви безумни неща правят някой бременни и раждат на термин, ти не си виновна за нищо.
Имам приятелка, която преди доста години се е родила 1300.Сега е по-умна, по-успешна и по-здрава от мен🙂Вярваме и се надяваме, че всичко с бебенцата ни ще бъде наред и едни грамове, ама нищо не означават....
❤️

# 23
  • Мнения: 162
Честит да е Румен, здрав и все така борбен! Бързо възстановяване, Water_nymph и сълзи само от щастие! ❤️
Яренце, благодаря за темичката! 🌻🌻🌻 Дано е изпълнена само с добри новини! 🤞🤞🤞

# 24
  • Мнения: 98
Честит да е Румен! От сърце пожелавам да е много здравичък и засмян! Simple Smile))




Момичета, в 8:55 се роди моят син Румен. 1.700кг, 43 см. Диша самичък, сложили са го в кувиоз и има помощ от кислородно дишане. Поне на този етап не е интубиран, дано не се налага.
Аз съм добре, в реанимация, надявах се да го видя днес, но ми казаха утре между 1-2 да ида в детска стая. Само плача, колко е мъничък и как не успях да го опазя до края, в същото време съм безкрайно благодарна на Бог, защото все пак бебето ми е живо и надявам се здраво. Само ден да бях отложила и не знам какво щеше да е сега.
Искам да изкажа сърдечна благодарност на всяка една от вас, която мислено беше с нас и съм сигурна, че това помогна и на мен и на бебчо.
Желая ви здраве за децата ви и за вас и накрая всички да гушнем здрави бебета! 💙❤💙

# 25
  • Мнения: 176
Честито бебче и от мен. Днес прочетох поста във фб и предположих, че това си ти, но не посмях да отговоря тук на момичетата, които чакаха инфо, че все пак това си е твоят момент ❤ Много се радвам, че сте добре, нормално е да си емоционална. Ситуацията е била неочаквана за теб, но когато се приберете вкъщи с малкия Румен, щастието ще надделее пред притесненията и обвиненията ❤❤❤

# 26
  • Мнения: 99
Честит ви син! Най-големият герой на групата! Много здрав и силен да бъде!
Господ си знае работата! Няма защо да се обвиняваш, защото не си виновна за нищо. От днес нататък светът ви ще стане още по-хубав и съвсем скоро ще се гушкате у дома. 💙💙💙

# 27
  • омъжена
  • Мнения: 589
[quote author=water_nymph
ТОЛКОВА МИЛИЧКО ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО! И да ви радва много. Бързо да се възстановите и да ви изпишат и да не ни забравиш.Аз се разплаках от радост наистина толкова е хубаво първата мама . Дано и нас ни тръгне с такъв късмет и да са ни живи и здрави и ние да можем да си ги отгледаме , обичаме и закриляме

# 28
  • Мнения: 241
Water_nymph Честито!!! Пожелавам ти много скоро да си го гушнеш и да забравиш за всичко лошо, през което се наложи да преминеш. Наистина сте герои с малкия Румен💙 Нека расте здрав и да има прекрасно, безгрижно детство ❤
И бързо възстановяване на мама🤗

# 29
  • Мнения: 208
Честито юначе ♥️ Снощи споделих това с мъжа ми и днес колкото пъти се чуем по телефона, толкова пъти пита за новини . Бъдете благословени , всичко ще бъде наред.

Общи условия

Активация на акаунт