161 нови Американки празнуват 4ти юли - Добре дошла, Лъки!

  • 38 491
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Благодаря на отзовалите се!
По-скоро се шегувах за трансфера, стола и всичко останало.
Ще го преглътна някак тоя полет, все пак трябва да се върна към нормалното. Каквото и да означава това.

Здравец, питай мамите из северните земи, там имат много.

# 31
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Sprinkles, ако не намериш къде да ги дариш ще им се зарадвам много - ще платя шипинга до нас. Нямам български книги тук, а съм решила да си опресня малко четенето и да чета и на момчетата на български (нещо което никога не съм правила преди).

# 32
  • Мнения: 709
sipirumi, отдавна ползвам chitanka.info, файловете ги свалям на IPad-а (също и на телефон). Не се иска акаунт и е напълно безплатно. Иконата на файла изглежда като “е”, вторият, зелен, и се отваря с app “Books”. Има си търсачка, почти няма книга, която да съм потърсила и да я няма там. Практично е и само оттам чета на български.

Последна редакция: пт, 09 юли 2021, 03:40 от Aerin

# 33
  • East Coast
  • Мнения: 333
И аз ползвам читанка,но честно казано предпочитам да държа книга 😁
Има бг. книжарница в Ню Джърси, Зайо Байо, почти всяка седмица правят намаления. Шипинга е бърз.
Ние от там поръчваме книжки за децата от българското училище

# 34
  • Мнения: 709
Съгласна съм, аз също обичам да държа книги, обаче се прочитат за няколко дни и после отиват в кутии под леглото да събират прах и паяци. 😂
Книжки за деца е друго, има смисъл от закупуването им.

# 35
  • Мнения: X
Нямате ли Little free library? На почти всяка улица  би трябвало да има такива където можеш да оставиш ненужните си книги, списания и учебници.

# 36
  • Мнения: 709
Нямате ли Little free library? На почти всяка улица  би трябвало да има такива където можеш да оставиш ненужните си книги, списания и учебници.

Аз имах предвид книги на български.

# 37
  • Мнения: X
Нямате ли Little free library? На почти всяка улица  би трябвало да има такива където можеш да оставиш ненужните си книги, списания и учебници.

Аз имах предвид книги на български.
Ох, разбира се, въобще не съобразих.

# 38
  • WA, USA
  • Мнения: 512
sipirumi, отдавна ползвам chitanka.info, файловете ги свалям на IPad-а (също и на телефон). Не се иска акаунт и е напълно безплатно. Иконата на файла изглежда като “е”, вторият, зелен, и се отваря с app “Books”. Има си търсачка, почти няма книга, която да съм потърсила и да я няма там. Практично е и само оттам чета на български.

Много благодаря за напомнянето - бях ги забравила даже че съществуват. Пробвах сега и файла се отваря с Adobe Digital Reader-a ми на лаптопа. Ще има какво да четем! Благодаря и на двете ви. Ще проверя и тази книжарница в НДж, мерси.

# 39
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Имам нужда от стискане на палци, който и както може.
Първо пътуване, след повече от година и половина у дома.
Искам да пътувам с кола, но шефката казва, че до Сиатъл може и да стигна с кола. Някога, но до Кордоба/Аржентина щяло да бъде трудно  Joy
Ще се качвам на самолет и умирам от ужас. Ако успея да се кача и да сляза, без да умра от панически атаки, може и да живея. Явно не съм съвсем сама, защото ми предписаха таблетки "за летене" След Ковид, май има много травмиран народ и аз съм в най-челните редици.
За протокола, преди пандемията пътувах/летях много и никога не съм имала проблеми. Е, сега ги имам, за преди, за сега, че и за вбъдеще Cry

Та, пожелайте ми успех.

# 40
  • Мнения: 1 847
Daylily    Стискам палци...късметтт и да не усетиш полета!

# 41
  • Мнения: 2 980
Успех, Дейлили. Ще влезеш в ритъм, спокойно. Аз след последното бебе направих пауза от три години в пътуванията и като ми се наложи да пътувам за първи път след това, изпаднах в пълна паника (и таблетки имах също). Никога не ми се беше случвало такова нещо, винаги съм обожавала да летя. Само този един път беше и мина в момента, в който се приземи първият полет, оттогава не съм имала проблеми (да чукам на дърво, де, още не съм летяла пост-ковидно). 

# 42
  • Мнения: 25 742
Имам нужда от стискане на палци, който и както може.
Скрит текст:
Първо пътуване, след повече от година и половина у дома.
Искам да пътувам с кола, но шефката казва, че до Сиатъл може и да стигна с кола. Някога, но до Кордоба/Аржентина щяло да бъде трудно  Joy
Ще се качвам на самолет и умирам от ужас. Ако успея да се кача и да сляза, без да умра от панически атаки, може и да живея. Явно не съм съвсем сама, защото ми предписаха таблетки "за летене" След Ковид, май има много травмиран народ и аз съм в най-челните редици.
За протокола, преди пандемията пътувах/летях много и никога не съм имала проблеми. Е, сега ги имам, за преди, за сега, че и за вбъдеще Cry

Та, пожелайте ми успех.
Всичко ще бъде наред. 
Пиеш си бобонките за път и после се наслаждаваш на дестинацията.
Много хубаво да си прекараш.

# 43
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Стискам ти и аз Simple Smile

Мисли за приказната дестинация, макар, че както разбирам не отиваш за удоволствие!

И аз утре съм обратно на борда и ме чакат 40++ часа летене, пътуване, трансфери между летища и много просеко, че да издържа на стреса Grinning

# 44
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Имам нужда от стискане на палци, който и както може.
Скрит текст:
Първо пътуване, след повече от година и половина у дома.
Искам да пътувам с кола, но шефката казва, че до Сиатъл може и да стигна с кола. Някога, но до Кордоба/Аржентина щяло да бъде трудно  Joy
Ще се качвам на самолет и умирам от ужас. Ако успея да се кача и да сляза, без да умра от панически атаки, може и да живея. Явно не съм съвсем сама, защото ми предписаха таблетки "за летене" След Ковид, май има много травмиран народ и аз съм в най-челните редици.
За протокола, преди пандемията пътувах/летях много и никога не съм имала проблеми. Е, сега ги имам, за преди, за сега, че и за вбъдеще Cry

Та, пожелайте ми успех.
концентрирай се не на детайлите, а на небето по време на полета, или някакъв хумористичен филм. Стиснати плаци и пиши как е било.

Общи условия

Активация на акаунт