161 нови Американки празнуват 4ти юли - Добре дошла, Лъки!

  • 38 483
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • USA
  • Мнения: 2 149
Daylily, ще ти стискам и палците на краката, даже Hug
А ти от това да не хванеш Ковид ли се страхуваш или нещо друго? Сама ли ще бъдеш?
Всичко ще е наред, спокойно. Вземи си хапченцата, ако трябва, или винце, водка, нещо...
Сега ги сметнах, имам 27 полета следковидно, все си е същото, повярвай. А първите няколко месеца колко празни бяха летищата, чак като от филм на ужасите, но пък много лесно и бързо ставаше всичко.
Хайде, и да пуснеш някоя снимка утре Sunglasses

# 46
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Много благодаря на всички Hug
Не, пътуването не е снес, чак другата седмица, а до тогава бавно ще умирам от ужас, може пък и да умра и да не се налагат, каквито и да е гимнастики Joy
Цитат
А ти от това да не хванеш Ковид ли се страхуваш или нещо друго? Сама ли ще бъдеш?
Всичко ще е наред, спокойно. Вземи си хапченцата, ако трябва, или винце, водка, нещо...
И хапче, че и вино ще му ударя. Преди това ще го изрепетирам, да не взема безпаметно да заспя и съвсем да стана за смях.
Да, сама, което значи, че на седалката до мен ще има и друг човек. Не мога да ги накарам да ми купят и двете седалки. Сега, като се замисля, що пък да не опитам.
Скрит текст:
Не съм сигурна, какво стана в главата ми, явно нещо се "разкачи", покрай Ковид ситуацията/изолацията и всичко останало. Ваксинирани сме от около 4 месеца, но въпреки това се страхувам да излизам, да бъда близо до други хора и пр. Много е трудно, много! Чета, че не съм сама и още хора имат подобни проблеми, аз потърсих професионална помощ и дано скоро се върна към нормалното, че така се живее трудно.
Това го оставям да го видите и довечера ще го махна, че да не започнат да ме разнасят из форума, като поредната кукувица Joy

# 47
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Daylily, напълно нормално е да имаме моменти когато стрес и тревожност да се отключват, дори и когато не сме имали проблеми с тях преди. Дишай дълбоко и бавно, намери си нещо неутрално над което да се концентрираш (музика, книга, оцветяване, камъче което да държиш и да концентрираш мисли над него, т.н.) и си повтаряй че мъчението е временно - 10 часа или там колкото е полета. Ще го издържиш. Стискаме палци да мине по-приятно от очакваното.

# 48
  • Мнения: X
Dailily, и от мен стиснати палци!

Агент, накъде си се запътила с толкова дълги полети? Лек път и на теб!

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 13:56 от Анонимен

# 49
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Sprinkles, от София към Бостън през Виена, Милано и НЙС Wink

# 50
  • Мнения: 709
Лейдис, каквото и да се случва, не ставайте известни в новините ето така:





Аз преброих 8 полета от появата на Ковид. Освен досадата на някои летища, че докато чакаш самолета, няма къде да седнеш за по едно питие и сладка приказка със съседа на бара, друго кой знае какво различно няма (а, и досадните маски в самолета, особено на по-дълъг полет). Но пък ние бяхме само един месец на локдаун и травмите наистина не са толкова осезаеми.
Мен последния полет повече ме беше страх от психясали пътници, отколкото от евентуални технически аварии.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 05:25 от Aerin

# 51
  • Down south
  • Мнения: 7 680
О, Боже мой, това е сбъдващ се кошмар Joy
Ако идната седмица, някак чуете в новините за овързана кукувица за 4 часа път до Сиатъл, да не се чудите Close
Беше ми приятно и много ви благодаря 🤗
Това, в случай, че умра авансово и безславно.

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 04:11 от Daylily

# 52
  • ново
  • Мнения: 5 963
Момичета, препоръчайте сайтове за онлайн пазаруване на дрехи, обувки, аксесоари. Дъщеря ми е на място, където няма особен избор на магазини, а иска да си купи някои неща. Вариант е Бостън, но май няма скоро да успее да стигне до там. Благодаря Purple Heart

# 53
  • Мнения: 2 980
Ъм... Амазон? С много малко изключения, всички големи магазини в САЩ имат онлайн доставка. Просто да напише в Гугъл марка, която я интересува, и веднага ще види опции за пазаруване онлайн.

# 54
  • Мнения: 25 741
Мейсис нямат ли сайт, там избора от марки е добър.

# 55
# 56
  • Мнения: 2 992
Daylily,

Как мина пътуването?
Надявам се всичко е било наред 🌺

# 57
  • Мнения: 292
Ако предпочита европейски магазини като Зара, Манго, Х&М и прочие, те също предлагат онлайн пазаруване. Аз ги предпочитам за децата и не съм имала проблеми. В мейсис не съм стъпвала от години.

# 58
  • ново
  • Мнения: 5 963
Благодаря ви! Още снощи(бг вечер) заформи една поръчка от мейсис, че и аз се вредих с едни кецове 😀 Днес зяпах и останалите сайтове, и харесах още неща.

# 59
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Скрит текст:
Daylily,
Как мина пътуването?
Надявам се всичко е било наред 🌺
Нееее, не минало. Тези дни е, взимам си хапчетата, пека се на бавен огън и така Cry
Ако оживея и съм в приемливо състояние ще пиша.
Благодаря ти за вниманието Flowers Hibiscus

Към дамата, която питаше за пазаруването, дъщеря и има още време, нека гледа и за намаления. Много стоки могат да се купят с 50% и повече намаление, ако поръчката не трябва да се прави днес, например.
Онзи ден гледах едни чехли в Мейсис, в четвъртък бяха една цена, през уикенда имаше намаление, щях да ги купувам, но се разсеях и забравих. Вчера цената беше обратно висока.

Общи условия

Активация на акаунт