Отговори
# 60
  • Мнения: 57
Може ли да споделите мнение за възглавниците за бременни. В olx има няколко модела, в emag също. Просто се чудя с каква големина да избера и коя ще е най-подходяща. На някои снимки, на които възглавницата обхваща цялото тяло, виждам снимани азиатски  момичета, които са доста по-дребно, специално от мен. Покажете моля вашите, от които сте доволни.

# 61
  • Мнения: 1 038
И аз съм на вълна имена Simple Smile сега ми е влязло в ума-Самира,но мисля още.

# 62
  • Мнения: 5 090

Ето нашите, ангелче. И двете купени от Кауфланд, дясната за 20лв и ползвана 2 месеца вече, а лявата за 5лв от вчера. Племеничката ми на 11г също много се кефи на нейната, защото била много мекичка и удобна за гушкане. Първоначално гледах тези, които обгръщат цялото тяло, но реших, че ще заема голяма част от спалнята и се отказах.

# 63
  • Мнения: 343
Еха, супер новини Кали! Все такива да бъдат! Blush
Bochinka, честито и на теб за побутванията Simple Smile
angel777, имам тази възглавница https://ohoboho.com/lorelli-vazglavnica-za-karmene111.html и вече я ползвам от около месец като я слагам в края на леглото разпъната до колкото може и я гушвам с десния крак отгоре Smile Удобна ми е и бързо заспивам. Взех си я за около 15лв. от олх Simple Smile

Аз вчера поръчах количката за малката от олх супер изогдно - за около 300лв. с включени чанта, комарник и дъждобран! Супер много се вълнувам! Heartpulse Последно се спрях на Чиполино Према. https://www.bebemarket.bg/chipolino-bebeshka-kolichka-3-v-1-prema-ametist.
Ще я доставят в събота, за да можем да отидем с ММ до офиса да я видим, сглобим и да я транспортираме до вкъщи Simple Smile

# 64
  • Мнения: 780
Ние в петък ще ходим до София и най-накрая ще видя на живо двете колички на Bebetto, които харесвам.
Бях се спряла на друг техен модел и много ми харесваше в сивия цвят и в жълтия. Имаше си всичко, беше лека, чантата и ми хареса. Обаче беше с помпащи гуми. Сега тези, които останаха са с Не помпащи. Дано да ми допаднат и на живо.

# 65
  • Мнения: 398
И аз съм на вълна имена Simple Smile сега ми е влязло в ума-Самира,но мисля още.


Жирафчче, ти как си? Всичко мина ок в болницата налии? Иначе името на мен ми харесва 🙃

# 66
  • Мнения: X
По междо другото да на Самира може да и викат Мира Simple Smile Готино е . Расскажи какво стана в Болницата ! Ти беше и ти май при Вецев нали ?

# 67
  • Мнения: 1 038
В петък ми направи серклажа,каза ми,че имам "много хубава,рискова бременност.От тези,които не се забравят"
Серклажа си беше почти в последния момент,не знам какво й стана на шийката при цялото лежане и пазене,но беше на издихания в края.Вчера преси да ме изпишат юи направи впечатление,че имам странно течение,тестваха за окоюоплодни води и даде положителни резултати....според доктора е от препаратите които са ползвани за промиване на влагалището преди манипулацията.Каза,че всичко е било перфектно направено.Той ме прегледа в събота след серклажа доста обстойно.Изписаха ме и лежа вкъщи.Докато съм била под упойка още е звъннал на мъжът ми,казал му е,че всичко е минало добре,аз съм добре у скоро ще му звънна-това не съм го очаквала,те не са се виждали,аз съм ходила само веднъж на преглед при него преди да ме приеме в болница.Супер доволна съм от отношението му Simple Smile в петък най-вероятно ще се видим да ме прегледа пак

# 68
  • Мнения: X
Радвам че че всичко е наред вече , пази се повече . В шейново как се отнасят ? че аз там все случвам на най гадните от гадните възможни

# 69
  • Мнения: 1 038
Радвам че че всичко е наред вече , пази се повече . В шейново как се отнасят ? че аз там все случвам на най гадните от гадните възможни

В Рискова бременност са сменилимцелия персонал от преди 6 години.Млади,готини сестри са.Повтоянно усмихнати,отзивчиви...Доста добре мина.Банятани тоалетните се чистят често но са малко като цяло.1 баня и 2 тоалетни,това е тегавото.Бях в стая с още 2 момичета,времето летеше направо,добре че нямаше свободен вип,че щях да съжалявам много

# 70
  • Мнения: X
лежах там два пъти преди 5 години . Дано поне са ги ремонтирали тая една баня и кенеф че ее знам ако не са те просто бяха като на някоя стара гара 🤢Щом и персонала е сменен значи е по ок , преди като лежах беше потрес чесно .Идват ръгат ти една спринцовка , ти викаш боли тя вика не ми пука . Бяха ми скапали вените , половин година се оправях после , само щото 1 минута да ми влее лекарството и се виждаха много

# 71
  • Мнения: 1 038
лежах там два пъти преди 5 години . Дано поне са ги ремонтирали тая една баня и кенеф че ее знам ако не са те просто бяха като на някоя стара гара 🤢Щом и персонала е сменен значи е по ок , преди като лежах беше потрес чесно .Идват ръгат ти една спринцовка , ти викаш боли тя вика не ми пука . Бяха ми скапали вените , половин година се оправях после , само щото 1 минута да ми влее лекарството и се виждаха много

Не са ремонтирани-все същите зелени и тъмни са.Иначе на мен ми смениха 6 абоката.Магнезия ми прецака вените и те постоянно сменяха,да не ме боли ама накрая го спряха

# 72
  • Мнения: 710
Жирафче, радвам се, че всичко е минало добре, и стискам палци до края да сте си заедно с бебо безпроблемно Simple Smile

# 73
  • Мнения: 189
Жирафче, и аз минах миналата седмица през тази процедура серклаж, при мен шийката беше 29мм преди серклажа, за няколко дни стана 32мм. Надявам се да помогне и издържи конеца докрая. Направиха го по-скоро превантивно, че съм и с близнаци.
При теб колко мм беше шийката и отворена ли беше?

# 74
  • Мнения: 1 038
Жирафче, и аз минах миналата седмица през тази процедура серклаж, при мен шийката беше 29мм преди серклажа, за няколко дни стана 32мм. Надявам се да помогне и издържи конеца докрая. Направиха го по-скоро превантивно, че съм и с близнаци.
При теб колко мм беше шийката и отворена ли беше?

На прегледа на 14ти юни беше 22мм,разбрахме се,че е време за серклаж.Каналът беше отворен.Когато ме приеха в болницата на 15ти , вече беше стана 16мм.Лекаря каза,че е от типа "динамични шийки" За няма 2 седмици се скъси така.Инапе преди това беше 32-34 мм
При теб има ли изтичане на някакъв секрет?Първия ден имах розово течение,после стана прозрачно,а сега е жълтеникаво-воднисто.Днес ми е 4ти ден след серклажа

Общи условия

Активация на акаунт