Отговори
# 45
  • Мнения: 13
За ФБ групата - private и hidden е, затова не я виждате. Има 2 групи - едната малка (80 човека) и тази от линкът ( около 270) Мисля че бяха решили, че ще я скрият и затворят за да има някакво privacy на дамите вътре

# 46
  • Мнения: 780
Сега ми стана ясно. Аз съм само в едната. Не знаех за тази от началната страница.

# 47
  • Мнения: 39
Всяка една дама, която иска да се присъедини към групата е добре дошла( говоря за по-голямата). Изпратете ми линик към профила ви във фб и ще ви поканя. 🤗 Моля и дамата която е премахната да ми пише.
Йоана Валентинова,  Атина Кордова и Ana Georgieva сме администраторки, не мога да оставя линк към профилите ни, защото нарушавам правилата на сайта.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 07:54 от Йоана Валентинова 679394

# 48
  • Мнения: 341
Който проявява желание, може да направи група във ФБ само с момичетата, които пишем тук във форума. Групата да е скрита и да пращаме покани за приятелство на админа, като той ни добавя в групата или да му прщаме профилите си на ЛС тук и той да ни добавя. Виждам, че повечето отчетни ФБ групи действат по този начин.
Така ще сме около 20-30 момичета и ще може да се опознаем по-добре.
Проблемът е, че някои потребителки нямат ФБ и ако спрем да пишем тук, ще останат като отритнати.
Хубавото на групата обаче е, че ще можем да качваме лични снимки, а по-късно и на бебоците... Участвалите вече в такива групи, могат да споделят опит как е най-добре да се направи цялото нещо.

# 49
  • Мнения: 398
Аз съм от потребителките,които нямат фб 😀😀 за това ще се радвам да пишете и тук 😋

# 50
  • Мнения: 360
На мен тази група си ми харесва, ако тези които имаме ФБ минем във фейсбук такава, надали ще ни се пише на две места. Мисля че по добре да си останем тук, а фейсбук групи вече има достатъчно и който желае може да се присъедини в тях.
Но и като цяло може би защото аз лично не бих качвала снимки на бебето из фейсбук, било то и в hidden група.

# 51
  • Мнения: 710
Мисля, че под снимки Диди имаше предвид коремчета, козметика, покупки и т.н. Естествено, че никой не може да задължи никого да споделя личното си пространство. Ако има hidden група бих се присъединила, но аз влизам във форума всеки ден, така че ще пиша и тук с или без друга група Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5 075
Момичета, днес на нашия Кауфланд имаше възглавници за бременни, намалени от 20лв на 5лв, ако някоя се интересува. ММ ми взе , като бяха на 20лв, но днес взе още 2 - една за него и една за племеничката, че двамата все ми крадват моята.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 14:29 от iren11

# 53
  • Мнения: 341
Да, Кали това имах предвид. Не задължавам никого с нищо, просто давам идея. Simple Smile
А относно снимките на бебоците, някой майки нямат проблем да ги качват дори след раждането.
Аз също кто Моли не бих качила снимка с лицето на малката като се роди, но не пречи един кадър в гръб, някое краче или ръчичка Simple Smile
Кали, как мина прегледа днес? Как е ситуацията с шийката?
Аз бях на преглед за 10-на минути по ЗК в петък, но на бързо ме претупа доктора и сега си чакам часа в сряда за да отида на частно при докторката в Плевен.
Иначе беба е добре, видя се добре оформен гръбнак, ръце, крака и глава. Със всеки изминал месец започва да се превръща в човече все повече Heartbeat

# 54
  • Мнения: 1 694
Искам и аз възглавница за бременни за 5 лв Simple Smile в кой град е този Кауфланд, дали ще ги има навсякъде?

# 55
  • Мнения: 4 518
Искам и аз възглавница за бременни за 5 лв Simple Smile в кой град е този Кауфланд, дали ще ги има навсякъде?
Аз изпратих баща ми и каза, че няма при него. Питали са, гледали са брошурите и няма... Може би е специално за точно този Кауфланд заради останали бройки.

# 56
  • Мнения: 780
Здравейте. Има ли някоя която чете книги “Монтесори за бебето” или “Монтесори от самото начало”? Хвърлила съм им око обаче хич не са евтини едната е 30лв, а другата 20лв.

# 57
  • Мнения: 710
Снощи бях на късен преглед. Бебо расте, в 17 г.с. + 3 е 211 грама, душинката Heart Много беше спокоен, това предполагам е и причината да не го усещам толкова често все още Simple Smile
Относно шийката, док я измери и е 37.5мм. Като попитах от къде идва тази разлика (11 дена по-рано - 30мм и филми за мен) каза, че вероятно на предишния преглед матката ми е била по-стегната и от там шийката се е "свила", но снощи беше повече от добре (и шийката, и матката). Изписа ми Алеракт за мое успокоение. Та съм спокойна Simple Smile Отдъх!

# 58
  • Мнения: 5 075
В Стара Загора в Кауфланда на Вазов. Видяхме, че носят възглавници и заради тях влязохме, че бяхме само до табакоса и аптеката. Може и да е било чистене на последни бройки. Нямам идея дали в другия ни Кауфланд също е имало.

# 59
  • Мнения: X
аз вчера усетих ритника в ръката за 1 секунда точно но беше ритниче . Иначе слабо вечер ги усещам само аз си в корема си , то с тая предна плацента няма как . Ама до 2 седими се надявам вече да се усещат все по ясно . Че сега понякога не усещам нищо и се напрягам . Ама вчера след вечеря нещо се развилня и я усетих Simple Smile Иначе за името Мила при нас 100% отпадна ззащото не се връзва супер ясно с другите 2 имена , и за сега сме на Ния , Амая , Мира , Ваяна ( евентоално ) Но не знам как ще изберем име .
Уикенда взехме и коша за кола от Олх че нови са извън пътя скъпи , вчера го прах . Още си чакам количката да ми се обадят да си я взема Simple Smile И вече след Фетална Юли средата ще пазарувам всичко останало

Общи условия

Активация на акаунт