Отговори
# 735
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Според мен тези 4 седмици, които са сложени допълнително към 3, 6, 8 и 9 месец (В някои източници са в 3, 5, 8 и 9), са за улеснение. Иначе, наистина трябва в средата на седмицата да влизаш в следващ месец. Аз си ги следя по таблица със седмиците. Така ми е по-лесно. Получава се леко разминаване, но навсякъде питат за седмица, не за месец.

# 736
  • Мнения: 782
Milc-choc , в коя болница ще раждаш?
Аз, живот и здраве, ще съм в АГ при д-р Боян Георгиев. Освен, че ми се иска да може мъжът ми да дойде на посещение, той иска да присъства на раждането, но явно с този Ковид няма да я бъде.

Ние също купихме количка с всичките аксесоари към нея, спрели сме се дървена кошарка 100/50 с падаща преграда и тези дни ще я поръчваме заедно със спалното бельо. Дрешки няколко сме взели и помпа 😁 Чудя се дали да вземем предварително ваничка и дали да е със стойка. Като цяло има още време, но има вероятност моят човек септември да бъде в София и затова по-големите неща ги взехме.

# 737
  • Мнения: 516
О, много се надявам, че няма да има чак такъв локдаун. Аз със сина си го изживях много зле - роди се точно в деня, в който обявиха пандемията 2020 и гледай цирк - изобщо не очаквах, не пускат пиле да прехвъркне до теб, наложи се да останем 2 дена повече в болницата, после затвориха всичко и навсякъде, че даже и парковете. Изкарвахме го само на балкона, имаше и нужда пак от лекар(появи му се огромна бучка на вратлето, като се върнахме вкъщи), но отказваха да го прегледат заради пандемията, аз освен тъпата следродилна депресия - още драми. Отделно не знаехме тоя ковид колко е страшен, та и баби не допускахме-пълна изолация. Та сега няма да понеса още един сериозен локдаун, а и ми е филм, понеже малкият от септември тръгва на ясла и не знам с тея болести как ще бъде :X

# 738
  • Мнения: X
само да кажа че темата ще е блокирана всеки момент , който прави нова да дава линк Simple Smile

# 739
  • Мнения: 747
Аз ще я направя след малко. Има няколко коментара до края на тази страница.


Ето линк към Тема 4, ще я довърша по-късно да е още по-цветна и полезна.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1357919.msg43251141#msg43251141

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 21:01 от Elanlli

# 740

Общи условия

Активация на акаунт