Хобита, от които се печелят допълнителни пари

  • 3 728
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте,
имам постоянна работа, но се интересувам от какви хобита се печели допълнително?
Аз мога да пиша и да създавам хендмейди - декупаж, гривни, пирограф, картички и т.н.
Какво е печеливо и как да го продавам? За бг сайтове, не съм добре с АЕ

# 1
  • София
  • Мнения: 1 460
Едва ли ще получите конкретни насоки тук. Това е много субективно и зависи от хобито на човек и колко време и енергия влага в него. Едни могат и обичат да плетат и шият, други да приготвят домашни торти и погачи, на трети хобито им е фотографията и т.н.

Най-добрият начин за реклама е от уста на уста чрез познати и познати на познати. Иначе можете да си направите и Фейсбук страница, блог, сайт или да публикувате обява в ОЛХ.

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Ами всичко от изброените неща може да е печелившо, ако е добре направено и няма много подобни на пазара. Най-добре първо разгледай какво се продава за да си направиш сравнение.

# 3
  • Мнения: 80
В какво от тези неща,които изброи си най добра? Какво смяташ , че може да направиш к предложиш ,което да се хареса на клиент за закупуване за подарък или повод например? От кой град си?

# 4
  • Мнения: 12 780
Защо просто не опиташ, не направиш някои образци и да се опиташ да ги продадеш онлайн, например през твоя страница във фейсбук?
АЕ - предполагам, че е английски език, но откак е измислен Google translator, не мисля, че липсата на познания по който и да е език за нещо толкова елементарно е драма. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт