Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 891
  • 787
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 480
Честита тема. Тихичко честито и на Emonka. Flowers Hibiscus
На 19-ти този месец става една година от моята операция и силно се надявам да е успешен в бебеправенето! Почвам тестовете за О и дано в края на месеца се похваля с другия тест Flowers Four Leaf Clover

# 31
  • Казанлък
  • Мнения: 81
Хайде да ни е честита темата и мноого плюсчета за всички ни!

Аз днес не издържах и си пуснах кръвен, макар че имам 6 дни до цикъла. Резултата е 0,20.. Разочаровах се естествено, но знам че е рано все още, пуст мерак 🙃 иначе като цяло доста ме боли корема и кръста, но може и просто да си въобразявам.

# 32
  • Мнения: 1 452
Прекрасна тема, благодаря на Рейвчето Heart
Аз се записвам отчаяна, сбъдна ми се най-големия кошмар - ММ е с ковид и ми отмениха процедурата Cry Аз не мисля да се тествам, може би после за антитела и без това ще сме карантинирани заради него, иначе и двамата имаме симптоми като отпадналост, температура и болки в тялото Sad Да сме живи и здрави и след ковида се надявам да ни чака бебче някъде там....но в момента съм много отчаяна Cry
Не успях да прочета всичко, но :
Раули, стискам ти много палци за това инсе и дано след 2 седмици да се похвалиш Hug
Трополинка, пожелавам ти да изгладите недоразуменията с ТМ, има двойки които се карат бурно и живеят дълго и щастливо заедно Heart Eyes
Марго, аз силно стискам палци да не емисед 🤞🤞🤞
Манди ,да се изчиства тоя задържан фоликул и смело напред Flowers Four Leaf Clover
Честито на Емонка Hug
Късмет на всички, които са за тест скоро и темичката да се напълни с +++++ People Baby

# 33
  • София
  • Мнения: 11 784
Уинтърче бързо да се оправите и леко да минете през гадината! После смело с антитела на процедурата! Heart

# 34
  • Мнения: 981
Winter, не се отчайвай, по- добре сега преди процедурата да го изкараш, отколкото после ако си бременна да се притесняваш как да се лекуваш. Нали знаеш- след буря винаги изгрява слънце. Дано да сте от леко изкаралите го, но имай предвид, че аз като бях болна септември мин година не заразих мъжа ми, така че си е до човек Heart Hug

# 35
  • Мнения: 747
Уинтър, по-добре сега, а не преди пункция на 100 инжекции... На приятелка се случи, на 19 инжекция, мъжът и беше в болница, месец на кортикостероиди, и сега вероятно 3 месеца възстановяване, че тея трепят всички бойци... Та да минава и напред! Леко да го изкарате и двамата! 🍀🍀🍀

# 36
  • Мнения: 1 452
Благодаря ви момичета Heart Hug
Danita определено това преди пункция беше по-големия кошмар....искрено се надявам да го изкараме по-леко,а през това време ще ви следя и ще чакам плюсчета от вас People Baby

# 37
  • Мнения: 1 501
Winter, дано го изкарате само с лека температура и отпадналост. Наистина, както са ти казали е по-добре сега да го изкараш, отколкото да се притесняваш 9 месеца.
Трополинка, каквото и да стане то знай, че когато се затваря една врата, друга се отваря. Аз много вярвам в съдбата, да- човек също трябва да си помогне сам, не да чака на съдбата, но съм забелязала, че колкото и да се стремиш към дадено нещо, щом то не се получава, значи има защо.

# 38
  • Мнения: 747
Winter, миналата година всеки месец бях на пункция на ЕЦ, че събирахме ембриони, ей това ми беше ужасът като ме пуснат с дата за пункция, иде задължителен ковид тест и голямото треперене да не лъснем двамата или някой от нас... Март като цъфнахме и двамата с Ковид бях безкрайно благодарна, че не сме в процедура. Да отложи ми операцията, но не се бях наблъскала с хормони... Грижете се добре за себе си, витамини, стриктно наблюдение и връзка с лекар да не се изпуска момента. Ние минахме и без антибиотици, да сте лекички кат нас! ❤️

# 39
  • Мнения: 1 804
Здравейте, момичета! До сега мисля че не съм писала в тази тема, но ви следя от известно време. Чак сега се престрашавам да пиша и май ще стане дълъг пост. Обмисляме скоро да започнем отново опити (може би юни), след ужасен аборт през януари. Причината беше, че в 12 седмица се видяха много увреждания на бебчето. Накрая се оказа синдром на Патау. Ние нямаме генерични отклонения.
Точно преди празниците отидох на гин, ей така, профилактично. Много ме обнадежди, каза че всичко изглежда наред. Освен че имам инфекция (нямах симптоми, само малко повече течение) която лекувам, но ми дойде. Излезе микробиологията и е кандида албинас. Изненадах се, защото няколко пъти съм имала, но беше придружено с много дискомфорт, сърбеж и тн. Другата седмица ще ида да си взема резултатите и ако трябва да ми назначи още нещо. А иначе ми каза, веднага след лечението можем да почнем опитите. Щяло да стане бързо и лесно. Та сега съм се заредила с тестове за овулация, за да се ориентирам горе долу как стоят нещата, тъй като още не ми се е регулирал цикълът и живот и здраве юни почваме и ние.
По повод коментар от стр. 1 на AAndreeva, искам да кажа - знам как се чувстваш. Точно това все едно гледаш живота си отстрани. С моя колежка вървяхме заедно по седмици, само че аз трябваше да прекъсна. Преди да излезе болничен с мъка слушах разказите и въпросите й към другите колеги, свързани с бременността. Отделно всички мои приятелки са или бремнни в момента или имат новородени (освен 1). Чувствам се отлъчена от всички. Никой не ме разбира, нито семейството ми, дори и мъжа ми. Той все казва "каквото такова".
Та стига толкова тъжни разсъждения. Аз вярвам, че нашите бебоци ни гледат и само чакат да дойде време да ги гушнем.

Благодаря че "ме изчетохте" Grinning! Изпращам ви много целувки и прегръдки! Kissing HeartHug

Скрит текст:
Преди минах през нещо подобно пусках изследвания, в кръвта - нищо, но в урината излезе нещо (не помня какво), което означава че имам песъчинки в бъбреците. Консултирах се с нефролог и наистина беше така. Изписа ми едни хапченца за 10 дни и проблема се разреши. Отделно ми се е случвало и без да се изследвам, на своя глава пих urinal hot drink и пак отшумя. Аз явно имам предразположеност.
Нещо се притеснявам, че през 2-3 седмици ме боли ниско долу все едно имам цистит, ама нямам - пускала съм кръвни изследвания, урина, ходих на гинеколог - всичко е ок, просто си ме боли и ми се пишка. Много странно. Някой имал ли е подобно нещо?

Стиснати палчета за всички! Моля се с цялото си сърце да залеем с плюсчета тази темичка Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Мнения: 1 755
Благодаря за темата, Рейв, магьосница си!
Драконче, Ориснице, Слънце! Пазете се, прескачайте и елиминирайте лесно препятствията. Всичко най-хубаво очаквам, и като дойде времето се нареждам на първа линия за памперси Wink))
Уинтър, благодаря. Много съжалявам за неприятната новина. Дано минете леко и без последици. След това ще действате една идея по-смело, сигурна съм.
Раули, пожелавам ти търпение, и да ни се похвалиш след 2 седмици!
Трополинка, явно сте малко по-напрегнати от обикновено, но трябва да се справите със ситуацията. Ще мине и това.
И много добре разбирам емоциите, ААндреева. Няма да ги забравим. Дано идващата овулация поне малко ги потуши и ви донесе успех!
Всички бременелки, ръсете ни, да ви олеква тежестта. Всички останали, борбата ни продължава Heartbeat

# 41
  • Мнения: 348
Уинтърче стискам палци да минете леко през това! Стискам палци и пращам виртуални прегръдки Hug
Бъбълс съжалявам за случилото се, добре дошла при нас и ти пожелавам да не се задържаш много Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Мнения: 2 634
Влизам и аз в новата тема ❤️
Rave, благодаря ти за новата уютна темичка 🌞 Всеки път са прекрасни и бебеносни 🐣
Драконче, благодарности за хубавото орисване! Тук намерих много приятели и подкрепа! ❤️
Ели, благодаря за прашеца 😊
Марго, много съжалявам 😔 Аз все още имам мъничка надежда, че няма да е мисед. Все пак ти пожелавам много кураж и здраво бебче на термин, ако не сега, то следващия път ❤️ Не се отказвайте! Един ден ще гушкаш твоята рожба 🍀
Раулиии, стискам всички възможни палциии и няма да ги пускам, докато не родиш здраво, пухкаво бебче! 🤞❤️🍀
Надявам се фоликулчето да се спукало и след 2 седмици да се похвалиш 😊
Според мен Овирела по никакъв начин не  би могъл да отложи овулацията(мое мнение). Ако фоликулът е тръгнал да се пука, може и на 24я час след него да се спука. Просто ефектът настъпва по-късно. Ако жената има склонност да задържа фоликули или да лутеинизират, по-добре да се сложи. Както беше в моя случай.
Бъбълс, добре дошла 🌞 Съжалявам, за това, което си преживяла, дано още юни/юли влезеш с две чертички 🤞
Трополинка, ти си знаеш най-добре, но според мен просто напрежението ви е дошло в повече. Дано той да се окаже мъж на място и да си оправите отношенията. Много се надявам да си бременна и ти стискам палци 🤞🤞🤞
Уинтърче, добре, че ще го изкарате преди процедурата. Пожелавам ти да го изкарате много леко, да имате много антитела след това и успешна процедура 🍀🤞❤️
AAndreeva, размахвам ти пръст! Напълно разбирам чувствата ти, но не може да униваш, искам от теб положителна нагласа и скоро да ни се похвалиш 🍀
Mandaria, време е да ни се похвалиш съвсем скоро! Искрено ти го пожелавам 🌷🍀🤞
Успех на всички, прекрасни сте! ❤️❤️❤️
Аз си чакам датата за тест, но с тези болки, не знам. Последните 2 дни съм на чист въздух, но се движа много. Днес маратонът продължава, малко се притеснявам, но няма да се ограничавам. Целувки от мен на всички 🌻
Скрит текст:

Ако се чувствате "на ръба", го приемете просто като една психологическа бариера. Направете крачка след този ръб и ще усетите нова сила и надежда за едно по-добро бъдеще! Не се отказвайте от мечтите си! ❤️ [spoiler/]

# 43
  • Мнения: 691
Ехеее... Изписали сте старата тема, че и нова има 😊
Аз съм преди О, но от този месец съм решила да не следя нищо. Започнах да правя леки упражнения в къщи, ограничавам се от вредните храни, изключих хляб и сладко. Надявам се, че бебчо ще дойде, когато най-малко го очакваме.
Стискам палци на всички и очаквам мнооого +++ тези дни ❤️

# 44
  • Мнения: 94
Bubbless, напълно те разбирам как се чувстваш. Приятелките ми бременни сега с второ, братовчедка ми и тя, а преди няколко месеца станах леля за пръв път. Всички около мен бременни и с деца...и то от 2рия месец им се получиха нещата (за което се радвам), нооо Disappointed Голяма мъка ми е...
Уж казват,че не трябва да сме в стрес ама не мога да не го мисля колкото и да се мъча..

Kactus, изглеждаш прекрасно и ти и гледката. Наслади се на релакса. Заслужаваш го! Gift Heart

Маргоо, стискам всички възможни пръсти всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover

Трополинка, и ние отвреме навреме минаваме през някакъв такъв момент. Преди месеци ММ ми каза, че му идва в повече и спираме с опитите ( той има малка подвижност и бързина на сперматозоидите) амааа не сме спрели с опитите. Казала съм, че няма да се ядосвам и да се натоварвам излишно и продължаваме напред, а каквото е писано ще стане.

Сякаш малко се чувствам разочарована вече, че не стават нещата. Ама се усмихваме и гледаме напред, момичетааа! Flowers Hibiscus
Целувки и прегръдки и от менн! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт