Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 848
  • 787
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 093
Flowers BouquetНа новите - добре дошли !Flowers Bouquet
Ние тук се обичаме, уважаваме и много си помагаме.

Молим ви, представете се – на колко години сте, откъде сте, от колко време опитвате, колко дълъг е цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца, и всичко друго, което прецените ! Дано темата ви донесе информация, положителни емоции и приятелско рамо в трудните моменти !



People Baby @nabell@ People Baby AAndreeva People Baby anetoo. People Baby Antonelly People Baby Arven_89 People Baby Ar.emma People Baby Believe* People Baby Brandywine18 People Baby Bubblezz People Baby Dafnita People Baby Danita 14 People Baby Denki People Baby Dreamer >3 People Baby Eliz_A People Baby Frekoko People Baby  Iv.Atanasova People Baby Gerryka People Baby ggirl People Baby Jizelle People Baby Jo di People Baby Kactus People Baby Kris_ti People Baby kremenu6a People Baby Lady12 People Baby Lina9152 People Baby  little.madness People Baby *Make*a*wish* People Baby Mila101 People Baby Mandaria People Baby Merryhristowa People Baby Miss_Independent5 People Baby Orhideq23 People Baby Raulista People Baby #Reina People Baby Rochellka People Baby Rosa Linda People Baby Rosichka People Baby sergeeva11@abv.bg People Baby So close People Baby stonefaced People Baby Sun29 People Baby Sunflower92 People Baby Sunshine_00 People Baby TD03 People Baby Tedy_83 People Baby tinti1984 People Baby Torina People Baby violet4e People Baby Wild boys mom People Baby Winter11 People Baby X E P A People Baby yoanna789 People Baby zlatinaas People Baby •.•♥Катето♥•.• People Baby Мацето People Baby *Слънчево момиче* People Baby *Стела People Baby Пълнолуние People Baby Трополинка People Baby *теди* People Baby Хибискус People Baby


*Нека мен и теб в едно да съберем*
Когато двама души срещат се,
минава време и започват те
семейството да се увеличи с още един член,
когато кажат си ‘‘Нека мен и теб в едно да съберем !‘‘.

Мечти и надежди силно се разпалват,
някъде там двама спират да се пазят.
Дни, месеци, дори години понякога минават,
време, пари, нерви, всичко готови са да дават !

Първо откъсват част от своята душа и сърце,
докрая поръсват с любов. Да ! Те искат дете !
Трудно е, много търпение се иска,
понякога сълзи тихо ронят се, зъби се стискат.

‘‘Не се напрягайте !‘‘ – отстрани лесно е да казват.
Как, когато чакаш такъв дар, трудностите да не те смазват ?
Някъде там в един момент се случва,
теста показва две черти, а в гърлото засяда бучка.
          
Този път обаче напират радостни сълзи,
мъжът, когото обичаш, с дете ще дариш !
Трудностите през бременността, всичко си заслужава,
а борбата преди това не се забравя !

Но когато гушнеш малкото човече всичко избледнява,
някакси по-леко става и осъзнаваш, че вече станала си МАМА !
                                


*Сила*
Ако днес се чувстваш унила,
ако в себе си не намираш вече сила.
Ако ти се струва вече невъзможно
или пък невероятно сложно.

Не спирай! Продължи напред,
може още утре да е твоят ред.
Бори се! Ще си заслужава,
животът рядко даром дава.

И ако имаш нужда - поплачи си,
излей каквото ти тежи.
А после на краката стъпи си
и недей повече тъжи.

Идва малкото човече,
може би дори на път е вече.
И то ще иска мама с усмивка широка,
да му показва винаги вярната посока.

И ако днес се чувстваш унила,
намери в себе си сила,
защото идва малкото човече,
сигурно дори на път е вече !
                        




Полезни теми:
Тестове за овулация
Графики на БТ
Отчетни теми на забременелите момичета
Автоимунен тиреоидит на Хашимото
Бременна ли съм ?
Добавки и витамини
Изследване на хормони
Стойности на ЧХГ
Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете

Старата тема
Отчетна тема на нашите успели момичета


Hearts
Brandywine18: М - 11.05;
О - 27.05; Т - 10.06
Heart Decoration
Kactus: М - 16.04; О - 29.04; Т - 13.05
Hearts
Lina9152: М - 24.04; О - 06.05; Т - 21.05
Heart Decoration
little.madness: М - 18.04; О - 02.05;
Т -17.05
Hearts
Mila101: М - 23.04; О - 06.05; Т - 21.05
Heart Decoration
Mimirita: : М - 02.05; О - 17.05, Т - 30.05
Hearts
Teenmommy: М - 15.04; О - 02.05; Т - 16.05
Heart Decoration
yoana27: М - 18.04; О - 29.04; Т - 13.05

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 09:58 от rave

# 1
  • Мнения: 427
Здравейте, мили момичета! Дойде момента, в който и аз да мога да орисам тази прекрасна тема. В нея съм от началото на 2019, а нашата борба започна 2017. Искам да ви уверя, че сте на правилното място! Тук ще намерите истинска подкрепа, ще намерите приятели за цял живот, ще намерите всичко!
Искам да благодаря на Рейв, че все така отдадено прави всяка нова тема, за поканата да бъда орисница и за това, че е една прекрасна жена и майка! 🤗
Благодаря и на всички, които ми помагаха, подкрепяха и писаха лично през тези години! Имам страхотни приятелства от тук ❤
Радвам се, че все по-малко познати имена виждам. На всички момичета пожелавам най-благата вест и поне по 1 сладко вързопче след 9 месеца 🙏.
Поръсвам ви обилно с 6 месечен борбен син прашец! 💙💙💙
Вярвайте и мечтайте! Мечтите определено се сбъдват, просто понякога отнема време. Целувки и много плюсчета пожелавам в любимата ни тема 🤗😘

# 2
  • Мнения: 1 996
Благодаря на Рейв за прекрасната тема, и на Драконовото момиче за орисването Heart
Успех на всички!

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Рейв е невероятна.Продължава да твори с такава любов тези теми,че човек се привързва към тях и няма напускане.
Абсолютно подкрепям Дракончето-тук ще намерите подкрепа и разбиране,и много нови приятели.И ще се справите с тяхна помощ ,дори когато всичко изглежда изгубено.
И като една добра бременна ще ви поръся със синьо и аз.
Хайде нека в новата тема има огромен валеж на положителните тестове и след 9 месеца много пухкави момчета и момичета ❤️

# 4
  • Мнения: 746
Рейв, темата е приказна, дано да е и много бременна! Страхотно орисване! Да бъдат тестовете положителни, сърчицата активни и бебчетата родени здрави на термин! Да сме здрави всички в битката, че да се наслаждаваме на резултатите! ❤️

# 5
  • Мнения: 586
Честита Нова тема 🌞
Нека бъде слънчева,  усмихната и бебеносна ❤
Благодарности  на Reve🥰
Страхотно орисване Драконово момиче 💙
Честито +на Емонка, лека и безпроблемна бременност !
На Марго специални палци. Пожелавам възможно най-доброто развитие!
Хайде още +++

# 6
  • Мнения: 902
Благодаря за темата! И огромно благодаря и за орисването! Дано е много късметлийска за всички тази тема и много плюсчета да донесе!

# 7
  • Мнения: 710
Записвам се в темата Simple Smile
Успех на всички бебеправещи - на една крачка от успеха сте, да знаете момичета Heart
Аз в петък съм на БХС и ако всичко, всичко е наред, може да се престраша и аз да ръсна за първи път някого с бременен прашец Heart

# 8
  • Мнения: 868
Благодаря за новата тема момичета, имам въпрос бърз, направиха ми снимка пише,че двете тръби са нагънати, но пропоскливи. Но имам диагноза Салпингитис хроникая билатериалис. Четох,че е някакво възпаление и въпроса ми е дали това е така нареченият хидросалпингс или не. Чакам за разчитане чак слетобед. Ще бъда благодарна ако някой знае и ми каже нещо по въпроса.

Не съм ви чела днес.
Само за Марго да кажа, че вярвам в чудеса и се моля след няколко дена да се похвалиш,че е било фалшива тревога. А дори и да не е вярвам,че ще се намери причината и пак ще бъдеш бременна, този път до финал.

# 9
  • Мнения: 216
Благодаря за прекрасната тема Рейв❤❤❤Това списъче наистина е вълшебно🍀 Благодаря и за орисването💙 Пожелавам на всички две чертички и здрави и пухкави бебета на финал. Благодаря Ви сърдечно за пожеланията момичета❤😘🥰 Силно се надявам и вярвам този път да е до финал🙏🙏🙏

# 10
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 451
Цоп в новата темичка! Благодаря ти, Рейв, за отдадеността, благодаря ти, Dragon Girl, за орисването!

Марго, моля се за теб Heart
Емонка Heart
Трополинка, на питането ти от предната тема -  строго индивидуално е и всеки лекар си е с мнението. За Стаменов не знам какво да кажа, нямам лично впечатление но ще дам пример. Моя позната прави при него инсета, после 2 ин витро. При успешните инсета и първото ин витро всичко приключваше 2-3 месец. На второто ин витро тя на собствена глава си пусна тромбофилиите, изскочиха, ходи паралелно и при друг лекар и ѝ назначиха НМХ терапия и чак тогава износи успешно.

Аз очаквам О до 8-10 дни, от днес забелязах и хубава ЦС (при мен винаги има около седмица в средата на цикъла, като около О съответно вече е с точната консистенция). Предните месеци като че ли не беше толкова много, от седмица поднових пиенето на Инозитол (имах половин опаковка), селен, цинк, А и Е. Мъчи ме единият крак и изтръпва, май съм се сдобила с разширени вени, но се мажа с троксевазин и взимам детралекс.

Отпочинах си 10 дни, имах нужда от това, поне да се откъсна от служебните мисли, които ме занимават. Забелязах, че преминавам през фаза на отрицание и гняв - като видя бебешка количка, проснати бебешки дрешки на терасата.... Вчера в ИКЕА се разминах с една позната, с която се засякохме в лабораторията на болницата като постъпих за миседа. Тя да потвърди бременност, аз още се надявах на доплера да видят кръвоток. Е, тя сега е в 7 месец, а аз се почувствах сякаш съм страничен наблюдател в собствения си живот. Яд ме е на себе си, че си позволявам такива емоции. Кажи-речи предния месец реално подновихме целенасочено опитите, със следене на О, двата месеца преди това беше на късмет и с малки шансове, защото исках да наваксам с витамините. Та нормално да не е станало още, за какъв дявол се тормозя сама излишно, да ме пита някой. Някой да ми размаха пръст, моля Heart

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 11:37 от AAndreeva

# 11
  • Мнения: 586
Рейв, благодаря за прекрасната тема! Ти си истинско вдъхновение, носиш радост и късмет на всички нас.
Драконово момиче, Ели благодаря за орисването, вземам прашец без значение от цвета.
Цикъл още няма. Ще купувам още един тест довечера и ще запазвам час за гинеколог.

# 12
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 915
Хайде и аз тук Heart При мен още няма и помен, че трябва да ми дойде.
Ще копирам това което написах в предната тема, защото не видях, че сте се преместили Grin

Скрит текст:
Момичета, в момента гледам убинара с д-р Стаменов, който Одри ми прати (благодаря ти, Одри ❤️) и ми стана интересно, че той казва, че е абсолютно грешно схващането, че тромбофилията може да бъде причина за повтарящи се спонтанни аборти и се дава Фраксипарин на такива жени единствено, за да се избегне риска за майката.
Сега... Аз нямам тромбофилия, но една много търсена лекарка във Варна, след 4 ми спонтанен аборт ми каза, че задължително следващия път трябва да си бия фраксипарин, защото иначе рискуваме много.
Честно да ви кажа съвсем се обърках и сега не знам какво да предприема, ако съм бременна. Да й се обаждам ли както ми е казала или да приемам само прогестерон? Може въпросите да са ми малко наивни, но наистина не знам как да постъпя.

# 13
  • Мнения: 94
Благодаряя за прекрасната темаа!  Purple Heart
Кокичетааа, снощи пак сънувах,че си имам момче и сме на разходка и ми бяха свършили памперсите, а той се беше окъкал.. Smile .. Така изгарям от желание да видя ++ и да прегърна рожбата си...
Усмивкии и позитивно настроение от менн! Flowers Hibiscus

# 14
  • Мнения: 1 391
rave Благодаря за прекрасната темичка! Щастлива съм, че носи заглавие по нов идея, перифразирано от Одри ❤️.

Емонка честито! Пожелавам да се насища чертичката, леко бременеене и пухкав финал!

Марго нормално е сега да не искате да продължи опитите, но след време и това ще мине!

Андреева размахвам ти пръст! Но и те разбирам напълно и аз така се чувствам!

Общи условия

Активация на акаунт