Зацапване и отлепена плацента

  • 715
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 399
Здравейте. Бременна съм в 14 г.с и днес сутринта след тоалетна видях няколко капки  бледа кръв с 2-3 съсирека около 2-3 мм. Отидох до следящия ме аг, който установи леко отлепяне на плацентата, каза че не е притеснително да не вдигам тежко и да не правим секс и изписа Магнезиев диаспорал 2 на ден. От както съм се прибрала само лежа и ставам за тоалетна, но при всяко ходене като се забърша има бледо розово. Записах си час за специалист в по-голям град, но е в четвъртък следобяд, до тогава ще получа удар най-вероятно. Има ли някоя мама с подобна история, кога да очаквам да спре това, ще спре ли само с диаспорал, дали е опасно да чакам четвъртък? Отделно на това съм болна на антибиотик и ужасна кашлица, страх ме е да кашлям даже, дали не се отлепи от кашлица? АГ-то ми изобщо не е многословен и него никога нищо не го тревожи. Благодаря предварително ❤

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 034
Лежиш и това е.Може до края на бременността да се наложи да лежиш,а също и сексът да стане мираж,но бебето е по-важно, също нищо по-тежко от бутилка минерална вода не вдигаш.

# 2
  • Мнения: 5 175
Елислава, +1
Ще мине малко време да се изчисти кръвта, но може и да си продължи така. Ако имаш болка или кръвта стане алена - спешен център.
Успех!

# 3
  • Мнения: 399
Момичета, пак съм аз. Пия този Диаспорал, но пак имам по някоя розова капка като се бърша, днес цял ден нищо, сега 2 пъти като ходя по малко розово, даже единия път пак мъничко съсирече. Знаете ли кога започва да действа диаспоралът? Прегледа ми е утре в 19ч като преди това задължително трябва да съм си тук да мина пулмолог. Яко съм шашната вече! 😭

Общи условия

Активация на акаунт