Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 864
  • 787
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 395
Rainbow 🌈 супер! Леле, колко мили и хубави моменти са това!🥰

Трополинка все едно мен описваш, световъртеж, учестен пулс, като парцал съм от вчера. Ужас направо!

# 781
  • Мнения: 193
RainbowFlower честит годеж! Много години да сте влюбени и щастливи!

И аз съм голям фен на Алтънбаш, но в Турция. Първо, че има много повече избор, а цените нямат нищо общо с тук. А и в България си позатвориха магазините.

Нашите халки също са от My Wedding и са без диаманти (за мое съжаление), че ни дойде нанагорно всичко покрай сватбата финансово.

# 782
  • Мнения: 682
Уинтърче, благодаря за окуражаващите думи! Аз само се правя на смела, но се надявам да нямам някакви странични реакции от стимулацията, че до сега не съм била на инжекции чак. Уж най-леката форма с Гонал 100, пък да видим. Ти как си? Ще действате ли юни или ще изчакате?

Фелиша, той бяга и аз бягам, само че шанса с 1 е по-малък от това с 2. Лошото е че той като за първи път няма да се разубеди, така че се надявам на наааай-лепкавото яйчице хахаха

Ели, да още съм си при него. Имам му доверие и се надявам да го оправдае, за сега нямам оплаквания. При твоя свеж трансфер колко пъти ходи горе долу за следене на стимулацията и изследвания преди самия трансфер?

Мимирита и Хибискус – честити чертички! Всичко да въпрви по вода!

Джеси, аз шпионирам другата тема та видях новината за двете принцеси, живи и здрави да са ти! Да растат гордост за мама и тати!

Кактиии, стискам ти и на теб всички палци, нали знаеш! Къш на гадните кисти, колко ги мразя само – веднага да се пукат казах! Ще чакам да се похвалиш и със сватбени снимки като му дойде времето, това е най-хубавия ден! На мен годежния пръстен ми е скъп защото ММ знаеше колко е важен този момент с предлагането и мечтания пръстен, халките са ни съвсем обикновени, но пък си ги харесваме. В пловдив има много хубави магазини и на сносни цени.

Алисън, благодаря за положитената енергия! Как вървят нещата при теб и кога ще ни ръсиш питам аз?

Рейнбоу Флауър – честит годеж, най-доброто предстои!

Включвам се и аз по темата с алергиите, тези дни адски страдам покрай бума на тополите. Днес си изпих един аериус.

Как така не може да се ходи на море бременна...вие ми убихте всички мечти хахах Знам само да не се пече човек, ама всяка година си гледам бол бременни на морето.

За кръщаването на детето и ние няма да го кръщаваме на никого. Имаме си два списъка с любими имена който съм скрила под дивана хахах и като му дойде времето ще изберем от него. Аз имам само две изисквания – да е име лесно произносимо на всички езици и или да е кратко или да има хубав кратък вариант.

Иначе при мен няма ъпдейти, чакам си М и съм прилично опъпчила се. Дано дойде скоро 😊

# 783
  • Мнения: 1 041
Ах, сега като сте заговорили за пръстени .. ☺
Моя ‘убавец ми предложи преди няколко дни, бяхме на почивка уикенда по повод рождения му ден, на разходка покрай океана и аз както си събирам мидички и рапанчета, хоп 😬 Обръщам се и нашия клекнал на камъняците. Много красива изненада и уникален пръстен е избрал ❤
Та, аз нетърпеливата, вече започнах да гледам и халки, нищо че сватбата ще е чак догодина живи и здрави. Но нещо подобно на Ирен ! Много, много ми хареса ❤

Честит годеж! Много романтично го е измислил ТМ, направо си ви представих.

И ММ ме изненада на един водопад докато аз правих снимки. Аз също след годежа веднага почнах да разглеждам, въпреки че почнахме с истинското запазване на места и купуване на неща чак половин година след това.

# 784
  • София
  • Мнения: 11 779
Виждам че се заговорихте за бременни и море. Значи аз също не бих отишла, ама аз съм много рискова и от там. Според мен втория триместър е идеален за море.

Рейнбоуу и не се хвалиш? Честито! Хайде, една бременна булка да си!

# 785
  • Мнения: 5 096
Рейнбоу, честит годеж! Скоро ли ще е сватбата или ще изчакате да родиш?  Аз съм рискова бременност и лежах 4 седмици в болницата, но мислим да ходим на море за десетина дни в началото на юли, стига да се чувствам добре. За мое съжаление ще се наложи да е тук, защото ММ е категоричен , че на този етап няма да пътуваме в чужбина, макар че лекарката само ми забрани да летя.

# 786
  • London
  • Мнения: 580
Благодаря ви от сърце, мили момичета 😍❤❤

Мисля да изчакаме беба да се роди и ако пола се потвърди, ще си имаме мъничка шаферка 😜 (не че и шафер ще върнем 👀)
Пък и за мечтаната рокля трябва да съм топ форма 🤔

И на мен много ми се ходи на море ама пусти страх .. 🥴

# 787
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт