Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 995
Тая фирма /Демона/ щеше да строи един блок в Младост. Панорама Парк май се казваше. На доста странно място, там само складове и магазини имаше. Даже направиха първа копка. В един момент се оказа, че това нещо нито се строи, нито ще бъде построено някога. Та това съм чувал за тях...

# 61
  • Мнения: 8 759
Ясно, значи отпадат.

А случайно да знаете строителя на ул.  Феликс Каниц  ?
В регистъра на тази улица ми излиза само това :

84/22.10.2019г.   ЖИЛИЩНА СГРАДА, находящ се в УПИ ХХІ-217, с идентификатор 10135.2560.217, кв. 47, по плана на 18-ти м.р., ул. "Феникс Каниц" № 9, гр. Варна   Светослав Димитров Стефанов, Йордан Недялков Йорданов, Маргарита Неделчева Михайлова и "ИНВЕСТ ДОМ ПЕТРОВ" ЕООД, представлявано от Петър Валентинов Петров

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Свързваш се тогава с "ИНВЕСТ ДОМ ПЕТРОВ" ЕООД ,явно те ще са инвеститора. Другите хора са наследници/собственици на обезщетение.

# 63
  • Мнения: 204
Помогнете на мен, Петър го оставете - гарсониера с паркомясто до 39 000.

https://www.penemat-aparts.com/media/pages/54de0a544a7c5cce2ab5be29bdbbc5ff.png

И още около 5-6 евро за гараж.

# 64
  • Мнения: 836
Аман от философстване. Варна била 250хил. За 500 не съм сигурен, но е над 400 определено. Има доста механичен прираст от други градове. Много ми е интересно на морските лица наистина ли не им дават ипотечни кредити, защото са рискови. Ами пилотите на самолети? И какво точно пречина всеки да духне в Куба. За ваша информация на морските лица им се тикат едни кредити с лихви които са по-ниски от официалните. Отделно когато месечните доходи или спестявания минат дадена граница ставаш вип клиент. Това разбира се важи за всекинезависимо от професията.

# 65
  • Мнения: 25 739
Много ми е интересно на морските лица наистина ли не им дават ипотечни кредити, защото са рискови.
Точно обратното, даже им звънят по телефона да ги питат не искат ли нов кредит.

# 66
  • Мнения: 54
Някой ще купува ли в Парк Вю (park-view.bg)? Има ли инфо кога ще почват и кои ще са първите сгради?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 995
Охаа, не се шегуват с цените и тук. Кой ще е строител, че е праснал такива цифри?

# 68
  • Мнения: 836
Много ми е интересно на морските лица наистина ли не им дават ипотечни кредити, защото са рискови.
Точно обратното, даже им звънят по телефона да ги питат не искат ли нов кредит.
Защо не го остави Петър да помъдрува върху въпроса? Simple Smile
Аз отдолу съм написал, че даже са с по-ниски лихви от останалите и в повечето случаи са със статус вип клиенти.
Ама ти как ще кажеш, че било рисковано да не духнеш в Куба. Ума ми не го побира.
Марто около 650 е на кв го сметнах аз. Не е ли нормално към момента? Или локацията ти се струва зле?

# 69
  • Мнения: 54
Ако питаш за ПаркВю - ПРЕДПОЛАГАМ фирмите зад СК Спартак (собствениците на парцела). Например Инжстрой...

# 70
  • Варна
  • Мнения: 995
За етап картинка, а и заради локацията /нищо, че в сайта са написали Топ локация/ ми се струват малко високи цените. Иначе от към размери на помещенията е добре.

П.П. Убеждавам се, че на строител/брокер/инвеститор не трябва да се вярва. За две сгради, към които имах интерес ме излъгаха. А въпроса ми беше точен и ясен - ще има ли други сгради срещу вашата - отговора естествено беше не, а се оказа, че и срещу двете се строи и то на много малко разстояние.

# 71
  • Мнения: 13 806
Охаа, не се шегуват с цените и тук. Кой ще е строител, че е праснал такива цифри?
Трансстрой знам че имат парцел над Лидл но  дали е този ...


П.П. Убеждавам се, че на строител/брокер/инвеститор не трябва да се вярва. За две сгради, към които имах интерес ме излъгаха. А въпроса ми беше точен и ясен - ще има ли други сгради срещу вашата - отговора естествено беше не, а се оказа, че и срещу двете се строи и то на много малко разстояние.

Че иначе как ще им се продават апартаментите.

# 72
  • Мнения: 25 739
За поляната над Лидъл отдавна се говори че Спартак чакат рзрешително. Даже бяха изчистили парцела. Дървета сякоха...Има сайт ли вече? Дайте линк.

# 73
# 74
  • Мнения: 25 739
Много хубав сайт. цените май височки за Възраждане....

Общи условия

Активация на акаунт