Отговори
# 75
  • Мнения: 204

Аз ги гледах тия - първо за мен 5000-7000 еврота за паркомясто ми се струват грабеж (в Пенемат взех гаражи за такива цени), а и цените на самите апартаменти са високи. Там място за паркиране по улиците и в момента няма. Тези които взеха остреща във Веста/Виста парк (?! забравих как се казва) паркират на булеварда. Според мен скоро ще почнат да ги таксуват от КАТ. Отделно, че мястото изобщо не е много за четири или пет блока (уж пет щяха да са) и според мен съседите ще си помагат при простирането. Ще ги строят на етапи (поне такава ми е информацията), което значи, че в следващите пет години там ще е строителна площадка. Паркчето между блоковете е супер малко и има и паркоместа там. Мен ми нехареса хич.

# 76
  • Мнения: 25 768
Мястото е по добре от колкото новите комплекси от другата страна на Република. Поне ще имат някаква гледка посока езерото, от наклона на терена.
За паркирането и сега пред Амичи е ад, ако има някакво детско събиране. Не знам с 5 блока какво ще стане.

# 77
  • Мнения: 1 151
Здравейте, гледах една сграда на Крес Инвест, не съм ги чувала, не намерих много инфо за самия строеж, някой чувал ли ги е, знае ли дали строят качествено? 🙄

# 78
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Здравейте, гледах една сграда на Крес Инвест, не съм ги чувала, не намерих много инфо за самия строеж, някой чувал ли ги е, знае ли дали строят качествено? 🙄
Имат доста построени сгради. Може да ги разгледате тук: http://kres-invest.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8-1.html

# 79
  • Мнения: 25 768
Здравейте, гледах една сграда на Крес Инвест, не съм ги чувала, не намерих много инфо за самия строеж, някой чувал ли ги е, знае ли дали строят качествено? 🙄
Аз се сещам за 2 сгради, една на Дубровник и една на Мир. Добра е фирмата, като име,  отдавна строи. За качество не знам какво е.

# 80
  • Мнения: 1 151
Благодаря за мненията! Hug Точно тази на Мир загледах. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 25 768
Благодаря за мненията! Hug Точно тази на Мир загледах. Simple Smile
Не е зле.
Но гаражите са 20-30 000 евро Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 151
Благодаря за мненията! Hug Точно тази на Мир загледах. Simple Smile
Не е зле.
Но гаражите са 20-30 000 евро Simple Smile
Да, сякаш скъпи ми се виждат, най-евтиният е единичен 15 000€, доколкото видях паркоместа няма вече :/

# 83
  • Мнения: 25 768

Да, сякаш скъпи ми се виждат, най-евтиният е единичен 15 000€, доколкото видях паркоместа няма вече :/
Ами по изгодно излиза двоен, но са по 20 хиляди със спиране един зад друг, тоест неудобен. А двоен с успоредно паркиране са по 30 000 евро. И пак може да е тесничко. Не знам, явно Левски е така.
И апараментите на Мир не са никак евтини. Примерно северен апартамент 80 000е, с 2 спални, чист север. Flushed

# 84
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Те тези имат много лоша практика. Държат цените си прилични за района, в който строят, после като минат акт15, даже малко преди него и вдигат цените с 20-30% и така до края.

Katniss, в сградата на Дубровник има няколко останали, поне е завършена, може да видите и качеството дали ще ви хареса.

# 85
  • Мнения: 54
По-горе бях дал линк. Някой в предната тема го беше споделил.
Парцела над ЛИДЛ си е на ЛИДЛ, но го продават. Този на Парквю е зад кръчмата Амичи. Чудото с паркирането ще стане още по-голямо, защото тези от блока с кръчмата са си купили апартаменти без паркоместа (през някаква вратичка в закона на времето - блока е построен без места), като са решили, че е голям кяр и сега паркират на местата на другите блокове и на поляната, на която ще се строи. След строежа сигурно ще се ходи на паркинга на Кауфланд. Сори за хейта, ама ми е притеснено. Едно време беше диво и красиво, наоколо.
Иначе, според мен цените са си нормални за подобен тип строителство, в района. Сезоните и Ренесанса да не са по-евтини? А и са от същия дол дренки като тип и качество.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 21:25 от moon_wind

# 86
  • Варна
  • Мнения: 457
Запис и от мен

# 87
  • Мнения: 387

Фирма Демона някой чувал ли е ?
Имат строеж на П. Волов. ......
А мен ме интересува точно в този район + +  ул. Велико Христов и Парижка Комуна ... 

https://goo.gl/maps/V9dVffKQSVnGiteW6

Тук се строи в момента.

# 88
  • Мнения: 1 151
So Lucky, северен също загледахме, на чертежите като квадрати на стаите ни се видя добре, обаче точно, че е север, външни стени са, а цената никак не е малка. Ходихме и по други строежи в Левски (Хеи), началото на Бриз, бяха все над 100 000€ тристаен 😐
Мерси, Mikkey ще погледна и сградата на Дубровник, да видя какво им е останало 👍

# 89
  • Мнения: 8 770

Фирма Демона някой чувал ли е ?
Имат строеж на П. Волов. ......
А мен ме интересува точно в този район + +  ул. Велико Христов и Парижка Комуна ... 

https://goo.gl/maps/V9dVffKQSVnGiteW6

Тук се строи в момента.

БлагодАря , ще разгледам .

С колата видях и срещу Морска градина  на бул. Приморски че се строи кооперация , ориентировъчно около новия легнал полицай и търговско промишлената палата.

Там знаете ли кой е строител?
Предполагам и че на кв.м ще са високи цените?

Общи условия

Активация на акаунт