Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 861
  • 730
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 971
За моите възприятия всички реклами на парфюми са направени много красиво-обичам да гледам реклами на парфюми и маркова козметика.....

# 586
  • София
  • Мнения: 849
Аз рози обичам, но в Роял не усещам - или не се появява, или е много добре блендирана.
Манго също не усещам изобщо, за разлика от ананаса, който е съвсем отчетлив и разпознаваем.
С Коко М никаква прилика при мен, за щастие, защото КМ ми предизвиква позиви Close

И понеже явно розата вчера ми липсваше, днес се "премених" с Van Cleef & Arpels Rose Rouge Heartpulse
Хареса ми още от първото помирисване, но нещо му се чудих, пък траен ли ще е, пък да не ме дразни нещо, път това, пък онова.. Когато най-накрая го взех, първата ми мисъл беше Защо, по ягодите, чаках толкова дълго да го взема този прекрасник? Голяма любов Cupid

# 587
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз харесах още при първа проба Royal. При последния тест обаче, нещо ме душеше и дразнеше в него, та си оставам на желанието си следващ парфюм да ми е Libre.

# 588
  • Мнения: 7 083
Една от най-любимите ми реклами!
 https://www.youtube.com/watch?v=-0XVX-AHUbg

# 589
  • Мнения: 6 930
Наслаждавам се на Мон Герлен, само него пръскам. Рекламата му ми харесва много, гледам я многократно. Друга реклама на парфюм която ме беше впечатлила преди доста години беше на Kenzo Amour. Имате ли реклама на парфюм която обичате да гледате?

Не харесвам парфюма, но обожавах тази реклама, най-вече заради кавъра на Lo-Fang https://youtu.be/bvVe-tGLRvo

# 590
  • Мнения: 198
Кои са ви любимите Animalic парфюми?

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Минавам само да благодаря на Алиена, че ми препоръча Soleil de Capri на Montale като подобен на любимото ми Лайт Блу. Страхотен е. Много прилича. Естествено, няма как да е същия, но е много много подобен. Особено в началото.
Ще пробвам и предложението на Врабчо скоро.
Благодаря ви, чудесни сте.

# 592
  • Мнения: 721
И на мен рекламата на  Chanel N5 ми беше любима по едно време, пусках я нон стоп заради песента. Много любим кавър.

А и преди няколко дни получих парфюма като подарък Heart, много му се бях наканила, така че доволна Heart

# 593
  • Мнения: 2 408
Момичета, дайте съвет - имам няколко хубави винтидж аромата в големи бутилки без помпички, не ги ползвам, за да не ги пипам постоянно с пръсти. Как да си пресипя в малък спрей флакон. Струва ми се, че съм виждала нещо като стъклена тръбичка, която да запуша с пръст от едната страна и така да прехвърля - от какъв маг. бих могла да купя нещо подобно? Друга идея някаква?

# 594
  • Мнения: X
Момичета, дайте съвет - имам няколко хубави винтидж аромата в големи бутилки без помпички, не ги ползвам, за да не ги пипам постоянно с пръсти. Как да си пресипя в малък спрей флакон. Струва ми се, че съм виждала нещо като стъклена тръбичка, която да запуша с пръст от едната страна и така да прехвърля - от какъв маг. бих могла да купя нещо подобно? Друга идея някаква?

Със спринцовка няма ли да стане?

# 595
  • Мнения: 434
За пресипване на парфюми съм си взела спринцовка и дълга игла. Може и с капкомер, зависи от шишенцето.

# 596
  • Мнения: 2 408
Благодаря, не знаех, че има дълга игла. С нормална не става, с капкомер също.

# 597
  • Мнения: 4 422
Ако ще преливаш малко количество от парфюма -със спринцовка.

Момичета някоя познава ли черния Бушерон
https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Boucheron-Femme-Ea … -2012--16258.html

# 598
  • София
  • Мнения: 849
Момичета, дайте съвет - имам няколко хубави винтидж аромата в големи бутилки без помпички, не ги ползвам, за да не ги пипам постоянно с пръсти. Как да си пресипя в малък спрей флакон. Струва ми се, че съм виждала нещо като стъклена тръбичка, която да запуша с пръст от едната страна и така да прехвърля - от какъв маг. бих могла да купя нещо подобно? Друга идея някаква?

с фунийка? Към повечето парфюми, които се предлагат във вариант рефил има такива (By Kilian, The Different company и други съм виждала). Мисля, че съм мяркала и в Зоя, но бяха пластмасови.

# 599
  • Sofia
  • Мнения: 6 977
И със сламка за пиене става. Имам стъклени,  като пипети са.
А от комплект на Т Мюглер си пазя мини фунийка за преливане.

Общи условия

Активация на акаунт