Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 722
  • 730
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 396
Е, точно за такава стъклена сламка питах откъде да намеря.

# 601
  • София
  • Мнения: 6 225
В магазини Зоя има.

# 602
  • Мнения: 244
Момичета, дайте съвет ....Друга идея някаква?
Аз ползвам част от голяма спринцовка, без игла - това, което е останало, след като съм премахнала буталото на спринцовката- всъщност си е прекрасна фунийка - слагаш я в отвора на малкото шише, прикрепяш да не излезе, сипваш малко, изчакваш да изтече в шишето, преценяваш, дали да сипеш още, пак изчакваш и следиш да не прелее малкото шише. Много е лесно и удобно. Simple Smile

# 603
  • Мнения: 2 396
Много благодаря на всички за чудесните съвети!🌹

# 604
  • Мнения: 645
Реших да се пробвам с арабските парфюми.

Ей така най-правдоподобен би бил поста ми. В една паралелна вселена. Grinning В тази ще съм малко по-словоохотлива.
Четох, гледах, сравнявах, и реших да започна с най-хвалените - Raghba и Shaghaf Oud.
И двата му звучаха толкова мои, че мислех да ги поръчам насляпо; супер евтини са, така или иначе.
Малкото обаче здрав разум в парфюмно отношение, ми подсказа, че е най-добре да ги пробвам.
Пробите пристигнаха днес.
Все още не мога да реша, кой от двата ми е по-неприятен.
Shaghaf Oud дори нямам намерение да го пръсна на кожа; пробвах го върху опаковката, в която дойде.
Raghba пробвах на китки и нямах търпение да го остържа от себе си.
Без да искам да обидя феновете им, но тези парфюми миришат точно колкото струват - евтино. Пък аз не се свеня от евтинии, пръскала съм се и с рефански имитации.
Занапред ще се придържам към западняшките буржоази. Grinning

# 605
  • Мнения: X
В Sefora най лявото шишенце се продава в пакетче с фунийка
http://4.bp.blogspot.com/-OjivHLZk8_I/T0jT7-P_MCI/AAAAAAAAAKg/bh … 1600/IMG_3732.JPG

# 606
  • Мнения: 7 029
Реших да се пробвам с арабските парфюми.

Ей така най-правдоподобен би бил поста ми. В една паралелна вселена. Grinning В тази ще съм малко по-словоохотлива.
Четох, гледах, сравнявах, и реших да започна с най-хвалените - Raghba и Shaghaf Oud.
И двата му звучаха толкова мои, че мислех да ги поръчам насляпо; супер евтини са, така или иначе.
Малкото обаче здрав разум в парфюмно отношение, ми подсказа, че е най-добре да ги пробвам.
Пробите пристигнаха днес.
Все още не мога да реша, кой от двата ми е по-неприятен.
Shaghaf Oud дори нямам намерение да го пръсна на кожа; пробвах го върху опаковката, в която дойде.
Raghba пробвах на китки и нямах търпение да го остържа от себе си.
Без да искам да обидя феновете им, но тези парфюми миришат точно колкото струват - евтино. Пък аз не се свеня от евтинии, пръскала съм се и с рефански имитации.
Занапред ще се придържам към западняшките буржоази. Grinning

В тоя ред на мисли и споделяния, искам да помоля съфорумките, запознати с арабски парфюми - има ли някой свеж, мил аромат, в който да няма тежки удове? Насочете ме към нещо, до сега каквото и да съм тествала, все не е мое.

# 607
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз имам Noora, но не маслото, а спрея, понеже са доста различни. Той е плодова дъвка със сапунен муск, но супер траен и излъчващ за такъв тип парфщюм.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 335
Pipi, тествай Summer vetiver на Arabian's Secret  много елегантен кремест аромат. На мен лично не ми допадат арабските аромати, но този мисля да закупя.

# 609
  • София
  • Мнения: 6 225
Eclat Diamant на Arabian's Secret е много хубав аромат също, за любителите на бели цветя.

# 610
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Е, точно за такава стъклена сламка питах откъде да намеря.

В Джъмбо има.

# 611
  • Мнения: 7 029
Благодаря за съветите, ~Étoile~ и chanel19. записвам си и очаквам още включвания.

# 612
  • Мнения: 6 930
Реших да се пробвам с арабските парфюми.

Ей така най-правдоподобен би бил поста ми. В една паралелна вселена. Grinning В тази ще съм малко по-словоохотлива.
Четох, гледах, сравнявах, и реших да започна с най-хвалените - Raghba и Shaghaf Oud.
И двата му звучаха толкова мои, че мислех да ги поръчам насляпо; супер евтини са, така или иначе.
Малкото обаче здрав разум в парфюмно отношение, ми подсказа, че е най-добре да ги пробвам.
Пробите пристигнаха днес.
Все още не мога да реша, кой от двата ми е по-неприятен.
Shaghaf Oud дори нямам намерение да го пръсна на кожа; пробвах го върху опаковката, в която дойде.
Raghba пробвах на китки и нямах търпение да го остържа от себе си.
Без да искам да обидя феновете им, но тези парфюми миришат точно колкото струват - евтино. Пък аз не се свеня от евтинии, пръскала съм се и с рефански имитации.
Занапред ще се придържам към западняшките буржоази. Grinning

В тоя ред на мисли и споделяния, искам да помоля съфорумките, запознати с арабски парфюми - има ли някой свеж, мил аромат, в който да няма тежки удове? Насочете ме към нещо, до сега каквото и да съм тествала, все не е мое.

Да не те подвежда името му! Пробвах го на щанда в България Мол и най-силно и дълго усещах пъпеш и ананас върху ванилено-мускусна основа. Доста свеж. Ууда едва се усеща.

# 613
# 614
  • София
  • Мнения: 9 464
Значи за втори ден обилно разносвам Рояла на Ели Сааб.
Къде са тия рози, бе хора?! Дайте ми ги! Обичам рози! Особено ако са с кафе!
Никакви рози и подозрително много продължава да ме преследва миризмата на вкиснати мандарини! Следобед вече не го усещам изобщо.
Ако продължава така, че се разделяме скоро, май. Язък за хубавата бутилка!

Общи условия

Активация на акаунт