Да се оплачем... 2020

  • 2 032 399
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 3 780
  • Мнения: X
Детето изкара грипа и мен ме лепна. Пия всичко изписано плюс антибиотик, обаче тъпата температура не мога да я сваля, дори и с течен аналгин. Какво да правя Sad
Нурофен стоп колд. Първо  се вземат 2 таблетки наведнъж, а след това през 6 часа по 1.

# 3 781
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не ми стига другото, ами и девойките се разболяха, особено малката. Сдобих Тамифлу, но се чудя сега ли да го започвам или по-късно.

# 3 782
  • Мнения: 2 560
Момичета, не съм ви чела известно време, че много съпреживявам и чуждите радости и болки, освен моите си грижи. Дано да сте добре, ако има болни- бързо да оздравяват.
Много ми е сдухано и ме е страх, признавам си.  Четох новини, страх ме е от новия вирус, страх ме е и от старите, дето си ги имаме. Още повече ме е страх, защото не мисля, че е случайност новата гадост от Китай. Заради детето , не за друго😣.

# 3 783
  • Мнения: 68 783
Гита..какво им е, Т сигурно ?

Моят от 11.30 не е вдигал Т, което ме кара да си мисля че не е грип. При него Т трудно я свалях и то само за час, след което продължаваше да се вдига отново. А сега нурофена държи цели 8 чАса- и нощес и сега като дадох. И аз не знам какво да те посъветвам.

# 3 784
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И на мен нещо ми е терсене заради коронавируса, а по принцип не се вживявам особено...Frowning1

# 3 785
  • Мнения: 68 783
В темата за Алиекспрес имаше питане дали може да се пренесе с играчките. То и аз нали поръчах оттам ноември.

# 3 786
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Малката я боли гърло и има гадната темп. 37.5гр (нищо не съм давала за сваляне).Дремуца завита. Голямата само гърло и опити за кашлица. Забърках им бъркоча от мед, лимон и джинджифил.

# 3 787
  • Мнения: 2 560
Той вече се е пренесъл достатъчно, на всички континенти май има заразени. Признавам си, че доста ме е страх.

# 3 788
  • Мнения: 6 676
Такива вируси, които се предават по въздушно-капков път едва  ли ще издържат чак от Китай. Хората са преносители, но играчките-едва ли.

# 3 789
  • Варна
  • Мнения: 25 260
Точно. То да не са само поръчките от Алиекспрес, огромната част от промишлените стоки идват от Китай, нищо че си ги купуваме от българските магазини..

# 3 790
  • Мнения: 47 998
И мен ме е страх, защото в семейството има е хора с компроментиран имунитет и са в риск. Но, Божа работа

# 3 791
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И ме дразни някой като каже "Ми планетата е пренаселена, трябва да се прочисти." Да, бе, ама на мен ми се живее.
Не че съм тръгнала да умирам, не съм чак в паника от ситуацията, ама подобни твърдения, че и да умрем няма да е голяма загуба, ме нервират. То ясно, че  няма да е загуба в по-голям мащаб, но все си мисля, че нормалните хора искат и те, и близките им да са живи и здрави. Пък нека не е възвишено и с любов към природата.

# 3 792
  • Мнения: 18 575
Мен и от обикновения грип ме е страх и май детето няма да ходи на ясла тази седмица, колкото и да й е мъчно. Ще изпусне доста - сега учат песнички и стихчета може би за първа пролет и тя обикаля и крещи "скъпи родители, дъра-бъра", обаче нещо не смея да я пусна. Ще помислим още малко.

# 3 793
  • Мнения: 2 560
То е ясно, че е Божа работа и на който каквото му е писано,  ама си ме е страх.  Още повече ме е страх, защото не мисля, че е случайност това. Не ми се вярва да е от змии, гущери и незнамсикакво. Не съм фен на конспиративните теории, ама чай ще започна да им вярвам. Ба@и 😔!

# 3 794
  • Мнения: 3 795
ЕмаТ,разбирам те добре.Моето голямо и няма да я пусна 2 дни,после чакам грипна.Никога няма гаранция,но така поне мисля,че правя нещо.
Тете,мисля,че твоя малкия,кара същото като моето.Отпадналост ,повръщане,темп.до 38 за около 12-16 часа.Сега уж е добре,но аз и треперя щото съм параноична.

Общи условия

Активация на акаунт