Да се оплачем... 2020

  • 2 029 108
  • 42 098
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Да се оплачем...

Да се оплачем...2019

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 14:42 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 3 829
Честита Нова Година! Да сте здрави, щастливи и успешни!

# 2
  • София
  • Мнения: 14 516
Малее, нова тема за мрънкане 😂😂😂 Пийк, за съжаление това си е хода на живота, каква компания семейства бяхме само преди три години, как се събирахме и веселяхме до зори. Едни заминаха за чужбина, други се разделиха, вече нищо не е същото. Ама какво да се прави, живот.

# 3
  • Мнения: 47 902
Благодаря за новата тема
Да сте здрави и обичани и по-малко поводи за оплаквания Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря и аз за новата тема Simple Smile
Да се оплача, че падна една свещ и досега съм чистила восък от грапави плочки. Simple Smile

# 5
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Нова година, нова тема! Дано поводите за оплаквания да не са прекалено сериозни и тежки!

# 6
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Честита Нова година!

# 7
  • софия
  • Мнения: 1 245
Гостите останаха да спят вкъщи, мм се е разлигавил супер яко и се хили посред нощ с един негов приятел и ще събудят бебето, шътках, карах се...все им е тая, нали те не го гледат...поне бебчо проспа пукотевицата, а тя беше доста. Честита нова година, бъдете живи и здрави, щастливи и по-малко поводи за оплакване!

# 8
  • Мнения: 1 223
Еми когато си бил цял ден на работа и се прибереш в 16:00 и си изморен някак си не става да празнуваш.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 723
За много години Flowers Hibiscus

Тъкмо се сетих за първият пост на старата тема... забравила бях баницата с късмети.
Е, нищо де... и таз година я забравих. Ама хич не се сетих.
Наготвихме, хапнахме, пихме шампанско... и аз полегнах с книжка в ръка Simple Smile Ма че трябвало баница с късмети да има...

# 10
  • София
  • Мнения: 14 516
И аз не правих, нямаме такава традиция вкъщи, а и няма кой да я яде после. Погача и торта за нас, плюс кекс за партито на голямата, стига ми толкова печене.

# 11
  • Мнения: 339
Честита Нова Година и от мен. Пожелавам на всички дами в темата много здраве за всички в семейството. Не се ядосвайте за маловажни неща и се грижете повече за себе си. Децата ви имат нужда от здрави и спокойни майки.
Мъжете няма как да ги превъзпитаме. Можем само да не им се дразним толкова и да не им позволяваме да ни съсипват настроението или деня.
Има един израз "Корабът не потъва заради водата около него, а заради водата вътре в него". Не позволявайте през 2020 г. нивото на водата да се вдигне толкова, че кораба да потъне.

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 03:45 от Cheburashka

# 12
  • Мнения: 2 451
Честита Нова година!
Да се оплача и аз! Sad
Детенцето ми е с температура, вероятно от зъбче. Sad
С ММ се изпокарахме. Sad

# 13
  • Мнения: 610
За много години и от мен. Има още два часа до Новата Година при мен , ама и аз ще я проспа като Тета.

# 14
  • Мнения: 3 735
Честита нова година, момичета! Само здраве да има, другото се нарежда.
И да се оплача, че при нас още не е дошла. Още три часа имам да я чакам. На диванчето, с бутилка хубаво вино и Даунтън Аби ще гледам. Одъртявам явно, ако и да не ми личи:)

Общи условия

Активация на акаунт