Да се оплачем... 2020

  • 2 031 400
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 3 765
  • Мнения: 18 444
С ММ сме се редували за гледане на болно дете и дооздравяване, даже и други родинини сме включвали в схемите, но да си седим и двамата вкъщи в работен ден, даже не ми е хрумвало. На лекар ходим в комплект само в спешното, където ходим наистина за спешни случаи.

# 3 766
  • Мнения: X
Тета, щом повръща не е грип, а друг вирус и не знам дали ще има ефект от Тамифлуто. Да не те стресирам само.

# 3 767
  • Мнения: 68 646
Някой писа че детето повръща и на теста излязъл грип група Б. Май Ели беше или друг. Оня ден.
Според педи също грипът протича и с повръщане.
Аз от др. страна вярвам само на тест.
С две думи-нищо не е сигурно.

Не ме плашиш. Споко. Много съм спокойна-направо не мога да се позная. 😨 само дано не е шизофренно нещо, и сега просто другото ми АЗ да е застъпило на смяна 😆

# 3 768
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Ако визираш мен, не сме ние. Само не сме повръщали... Още държи без температура Hands Pray ПУ, да не чуе опашатия. Само като спрем лекарствата да не почне пак, че ще се метна.

# 3 769
  • Мнения: 68 646
Извинявай...някой друг беше. Не помня кой. Но помня написаното.

Айде да е зад гърба ви вече...пожелавам силно!

# 3 770
  • София
  • Мнения: 38 477
Егати ПМСто! Подула съм се като балон /вкл лицето/. Ям като 🐷. Нервна съм.
Ще си взема един тест.

Грипозните, оправяйте се!

# 3 771
  • Мнения: X
Агент, и аз така, само дето няма две чертички на теста, а ми закъснява вече над седмица. За първи път ми се случва такова нещо, ще се влача по доктори идната седмица...

# 3 772
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Моето повръща, но аз подозирам, че е от високата температура (39.5). Не е изследвана за грип.
Оплаквам се, че сготвих и се уморих и сега ми се спи, а навъм грее едно хубаво слънчице.

# 3 773
  • Мнения: 1 376
Баща ми почина внезапно, майка ми е сама и си търси компания. ММ и той мрънка, че е сам тия дни. Ами, не мога да огрея навсякъде, а и на работа трябва да тръгвам...

# 3 774
  • Мнения: 68 646
И аз мисля че от болестта си повръщат. И от Т. Веднага след като повърна му дадах нурофен, не го повърна и след час живна.

# 3 775
  • Мнения: 3 788
Добре де,а нещо кашлица, хрема или друго имат ли децата?
Нещо билково за тревожност да ми препоръчате?Чета ви и сърцето ми се свива.Страх ме е да я изведа на разходка,а вън е прекрасно време.Само ходя и я проверявам.Толкова не съм и треперила като беше бебе.

# 3 776
  • UK
  • Мнения: 2 837
Не е билково, но на мен много ми помага Седатиф-ПС.

Оплаквам се,че ме мързи да се върна пак към тренировките.

# 3 777
  • Мнения: X
Аз да се оплача от един малоумен съсед с Жипче. Така е спрял и ме е подпрял, че даже да вляза от вратата до шофьора, не мога да измъкна колата, без да ожуля задницата. Тъпа работа, ако не спре така, че да запуши целия паркинг, прави други щуротии. Последният път беше го зарязал на булеварда, на метър от тротоара, та да е по-лесно за паяка да го вдигне. Не се научи тоз човек. Imp

# 3 778
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Нещо билково за тревожност да ми препоръчате?
Мента, глог и валериан. Има го на таблетки.

# 3 779
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Отвратително, гадно "трибуквието"....срещнах, моя добра позната и съседка, след  почти 3 години, отново..... не могат, да я оперират....много съм разстроена....Всичко е бял кахър, момичета....това е страшно..

Общи условия

Активация на акаунт