Защо мъжете са такива?

  • 19 065
  • 577
  •   1
Отговори
# 285
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как се разбира "at any one time"?
Не ми се задълбава толкова в дефиниции. Въпросът ми не беше издребняване, а уточнение. Но не е толкова важно какъв етикет слагаш на емоции, усещания, чувства и поведение.

# 286
  • Мнения: 17 407
И не е важно на какво кълват, а след като клъвнат, уважаема, Франсоаз. Simple Smile
Явно не си чела подписа ми .....    Smiley

Досещам се кой е би могъл да е авторът Simple Smile
Много добре съчинено, и сигурно е вдъхновяващо за много жени обаче само като си помисля, че за партньора ми желанието да ме задържи  всъщност било професия, единственото, което ми иде наум е да го освободя от длъжност и ангажименти.
Не знам, на мъжете сигурно им харесва с професионалистки в задържането, връзването и там разни други женски изкуства.

# 287
  • Мнения: X
Ами, явно им харесва...   Smiley  и стръвта, на която кълват, и връзването, и задържането, и ...абе всичко, щом стоят.   Smiley

# 288
  • Мнения: 715
Как се "става" моногамен? Това не е ли от раждането до смъртта само с един партньор?
Става така, че спират да ги интересуват други жени/мъже, защото смятат, че имат всичко, което им е нужно. Това е богатият човек- да е щастлив с това, което има, а не да ламти за още... алчността е мисловна нагласа на бедните, независимо колко имат.
Много философско стана в опита ми да бъда по-ясна, а не обичам философстването и многословието :/
Абсолютно съгласна с горното мнение.

# 289
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Как се разбира "at any one time"?
Не ми се задълбава толкова в дефиниции. Въпросът ми не беше издребняване, а уточнение. Но не е толкова важно какъв етикет слагаш на емоции, усещания, чувства и поведение.
Разбира се, че по време на връзка, "практикува" такава само с един човек. За тези, които не го правят, има цял ред от теми в СО. Simple Smile

# 290
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Така наречената "серийна моногамност". Това не е истинската моногамност... тя е с един партньор от началото до края.

# 291
  • Мнения: 8 937
tainichka, не искам да споря, но има доста статии, разглеждащи интересно явление - докато вдовиците трудно се ориентират към нов партньор или им отнема доста време, оказва се, че голям процент от овдовелите мъже се женят в рамките на година - две след кончината на жените си.
Не се смейте, четох, защото и ММ е вдовец.

# 292
  • Мнения: X
tainichka, не искам да споря, но има доста статии, разглеждащи интересно явление - докато вдовиците трудно се ориентират към нов партньор или им отнема доста време, оказва се, че голям процент от овдовелите мъже се женят в рамките на година - две след кончината на жените си.
Не се смейте, четох, защото и ММ е вдовец.

Хич не съм съгласен, освен ако не говорим за 70 годишни баби.
Тайчо, има една народна песен, в която се пее:

сестра жали три година
жена жали ден до пладне
майка жали все до гроба.


Иначе не ти ли е малко зловещо?
Аз ако се хвана с вдовица, ще ме е супер бъз, че отмъстителния зъл дух на мъжа може да ме наблюдава 24/7.Confounded

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 12:15 от Анонимен

# 293
  • Мнения: 8 937
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile

# 295
  • София
  • Мнения: 19 249
Мъжете гледат някак по-практично, а може да не са свикнали да домакинстват и да останат без редовен секс.

# 296
  • Мнения: 8 937
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile
Аз на тези неща не вярвам. Blush Имам наблюдения, че сме много по-щастливи в малко, уютно жилище пред стреса в голямото. А и ще споделя една тайна - мразя да чистя, така че голяма къща не е за мен. Joy

# 297
  • София
  • Мнения: 19 249
Голяма къща може да означава повече на брой стаи, така че никой да не пречи на другите.
Хич не е уютна опашката сутрин пред тоалетната, особено ако е заедно с банята

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile
Аз на тези неща не вярвам. Blush Имам наблюдения, че сме много по-щастливи в малко, уютно жилище пред стреса в голямото. А и ще споделя една тайна - мразя да чистя, така че голяма къща не е за мен. Joy
И аз съм усещал по-голям уют в едностаен и двустаен апртамент, вместо в тристаен такъв. Simple Smile Но това е за млада двойка. За голямо семейство с деца си е удобство да разполагаш с повече помещения.

# 299
  • BG
  • Мнения: 2 173
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile
Аз на тези неща не вярвам. Blush Имам наблюдения, че сме много по-щастливи в малко, уютно жилище пред стреса в голямото. А и ще споделя една тайна - мразя да чистя, така че голяма къща не е за мен. Joy
Принципно, големите къщи вървят с обслужващ персонал.

Общи условия

Активация на акаунт