Защо мъжете са такива?

  • 19 141
  • 577
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 937
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile
Аз на тези неща не вярвам. Blush Имам наблюдения, че сме много по-щастливи в малко, уютно жилище пред стреса в голямото. А и ще споделя една тайна - мразя да чистя, така че голяма къща не е за мен. Joy
Принципно, големите къщи вървят с обслужващ персонал.
Нека да дефинираме голяма къща, защото май моето "голяма"  не е като Твоето.

# 301
  • BG
  • Мнения: 2 173
Може и да е така. Над 500м2 РЗП еднофамилна, според мен, е вече голяма за българския стандарт.

# 302
  • Мнения: 8 937
Joy Ако ще чистя сама и 100 кв.м. са ми много. Добре, че реших да се изясним. Grinning

# 303
  • BG
  • Мнения: 894
Бих предпочела вдовец, пред дърт ерген. Защото според мен живите са по-опасни от духовете. Wink

# 304
  • BG
  • Мнения: 2 173
Joy Ако ще чистя сама и 100 кв.м. са ми много. Добре, че реших да се изясним. Grinning
На всичко му се намира начина, само любов да има.

# 305
  • София
  • Мнения: 35 153
Уф, не повдигай стари спомени, bratan - първите пъти, когато оставах у тях, ме беше страх да отида до банята през нощта. Къщата ми се струваше много голяма и страшна. Grinning
Треперенето в голямо жилище не е ли за предпочитане предпочитане пред спокойствието в тясна двустайна кутийка или на квартира? Simple Smile Имаше и нещо такова за плаченето в луксозния Мерцедес, което било по-добре от усмихването върху кънки. Simple Smile
Аз на тези неща не вярвам. Blush Имам наблюдения, че сме много по-щастливи в малко, уютно жилище пред стреса в голямото. А и ще споделя една тайна - мразя да чистя, така че голяма къща не е за мен. Joy
Принципно, големите къщи вървят с обслужващ персонал.
Да, с мен.

Joy Ако ще чистя сама и 100 кв.м. са ми много. Добре, че реших да се изясним. Grinning
На всичко му се намира начина, само любов да има.
С любов мога да извъртя 400 квадрата, да направя мусака, пиле с ориз, имамбаялдъ, турлюгювеч, лазяна, три разядки, питка, черен хляб и това до 10ч.
Бих предпочела вдовец, пред дърт ерген. Защото според мен живите са по-опасни от духовете. Wink
Баба ми, на която нося името имаше приказка - бабе, по-добре разведен, не вдовец. Че, никога няма да си по-свята и добра от покойната.

# 306
  • Мнения: 8 937
"Че, никога няма да си по-свята и добра от покойната."
Баба Ви е била права за това.

# 307
  • BG
  • Мнения: 894
И разведен може, стига да не се е развел заради някаква зависимост-пиене, наркотици, хазарт, жени.Laughing

# 308
  • Мнения: 17 407
То остана да му е омръзнала или изневерила жена му. Нима искаш някой предател или ревльо?

# 309
  • София
  • Мнения: 35 153
Thaicho, същата си като мен. Съ ща та!
Няма нужда от уважителна форма в този форум, една стара съфорумка ми обясни преди години, аз не мога да обяснявам, но..... :*

Баба ми също казваше - всеки да си е минал по пътя - разведен - окей /да, казваше окей/. Ама на 46 ерген и да те търси.....прави се на умряла. Ако не се правиш - взимай, каквото искаш и бягай. Ей, мъдра беше тая жена.

# 310
  • Мнения: 8 937
Thaicho, същата си като мен. Съ ща та!
Няма нужда от уважителна форма в този форум, една стара съфорумка ми обясни преди години, аз не мога да обяснявам, но..... :*

Баба ми също казваше - всеки да си е минал по пътя - разведен - окей /да, казваше окей/. Ама на 46 ерген и да те търси.....прави се на умряла. Ако не се правиш - взимай, каквото искаш и бягай. Ей, мъдра беше тая жена.

От дърт ерген и аз бих бягала. Joy За да не го вземе никоя, много ще е тежко положението.

# 311
  • Мнения: 18 326
Добре де, преди време много народ писа, че не иска мъж с деца. А разведеният обикновено има? Thinking

# 312
  • София
  • Мнения: 35 153
Thaicho, същата си като мен. Съ ща та!
Няма нужда от уважителна форма в този форум, една стара съфорумка ми обясни преди години, аз не мога да обяснявам, но..... :*

Баба ми също казваше - всеки да си е минал по пътя - разведен - окей /да, казваше окей/. Ама на 46 ерген и да те търси.....прави се на умряла. Ако не се правиш - взимай, каквото искаш и бягай. Ей, мъдра беше тая жена.

От дърт ерген и аз бих бягала. Joy За да не го вземе никоя, много ще е тежко положението.
Абе, той живота не ни пита. Аз лично съм си закопала принципите в двора зад 400-тин квадратната ми къща.
Щото мислим, че живеем този живот. Пък новогодишното ми прозрение е, че животот ни живее нас и не ни пита.

# 313
  • BG
  • Мнения: 2 173
С любов мога да извъртя 400 квадрата, да направя мусака, пиле с ориз, имамбаялдъ, турлюгювеч, лазяна, три разядки, питка, черен хляб и това до 10ч.
Знаех си аз, знаех си... ама съм женен.
Yum

# 314
  • София
  • Мнения: 35 153
Добре де, преди време много народ писа, че не иска мъж с деца. А разведеният обикновено има? Thinking
Народа, сиреч жените, иска отгледани деца- едно 12-15-17 годишни.
Истина е, че мъжете са по-склонни да гледат бебешори.

Знаех си аз, знаех си... ама съм женен.
Yum
Не мога да плача в петък вечер, не мога.
Но, пък моето верую е, че любовта трябва да се множи, не да се дели. Сериозна съм.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 01:06 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт