Защо мъжете са такива?

  • 19 143
  • 577
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Нашите мъже не са на нейната "територия", та няма "шанс" да я срещнат... Simple Smile  Нали затова писах, че трябва да промени "контингента /територията", а много вероятно И подхода... Защото всеки тип мъже "кълват" на различни подходи. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 17 407
Е, докога да ги сменя? Simple Smile И не е важно на какво кълват, а след като клъвнат, уважаема, Франсоаз. Simple Smile

# 272
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Виктория, права си за мъжете-комплексари. Те постоянно търсят, но все не могат да намерят.... защото не знаят какво търсят- а именно да намерят себе си. Но на тебе като ти е досадно защо се занимаваш с комплексари? Прехвърли се на тези, които вече са се намерили. Общуването с такива е на съвсем друго ниво. И правят по-добър секс от комплексарите. Няма манипулации, криене, дебнене, лъжи, изисквания, очаквания, сравнения, навиране в калъпи, предразсъдъци, ревност и т.н. емоционално натоварване. Дават и искат само любов. Готова ли си за това? Защото за да се спре на теб такъв мъж, и ти трябва да си намерила себе си (т.е. търсенето да е вече навътре, а не навън- в материалното).
Нещата обикновено са прости, но хората ги усложняваме до без край.

Пп И Рудолф е прав- темата дава отговор какви са жените.... Чрез отношението си към другите, човек определя себе си.

# 273
  • Мнения: X
Sarania, как се разбира кой мъж е намерил себе си? За един прЕател питам.

# 274
  • Мнения: 6 622
Не съм Sarania, но ще ти кажа. Неуверения и комплексиран мъж се усеща по държанието, погледа, жестове, фрази ... Обикновено са ревниви, все някой им е виновен за нещо, постоянно изпитват нужда да се доказват и в секса са по-спечени. Опитна жена, ако се абстрахира от първоначално замъгляване на разума, бързо би го усетила.

# 275
  • Мнения: 7 967
Да обобщим - тези, които са намерили себе си, стават моногамни, верни към партньора си. Остава да ги разпознаем без съмнение, ако искаме такива и да не спираме да вярваме, че са такива действително, а не се преструват временно. Blush

# 276
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хората дават много ясни и недвусмислени синали на какво емоционално ниво са. Тия, за които говорим се държат естествено, непреднамерено. Имат ценности. Научили са си основните житейски уроци. Разсъжденията им не са вече повърностни, а задълбочени и умеят да се мотивират... ей такива неща. При общуване не се замисляме за тях, те се усещат интуитивно.

# 277
  • BG
  • Мнения: 2 173
Да обобщим - тези, които са намерили себе си, стават моногамни, верни към партньора си. Остава да ги разпознаем без съмнение, ако искаме такива и да не спираме да вярваме, че са такива действително, а не се преструват временно. Blush
Ще трябва да ги разпознавате в аванс.

# 278
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как се "става" моногамен? Това не е ли от раждането до смъртта само с един партньор?
Става така, че спират да ги интересуват други жени/мъже, защото смятат, че имат всичко, което им е нужно. Това е богатият човек- да е щастлив с това, което има, а не да ламти за още... алчността е мисловна нагласа на бедните, независимо колко имат.
Много философско стана в опита ми да бъда по-ясна, а не обичам философстването и многословието :/

# 279
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
SaRaNia, прост пример: вие сте на примерно 50 години и двамата. Когато единият от двамата почине в следствие на нещо (не по естествен път), оставаш сама. Тогава пак ли си моногамна и ако да, към кого?

# 280
  • Мнения: 3 186
Извинявай, че се намесвам, но мисля, че вдовците са най-верни, не търсят друг, извод от наблюдение.

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Здравейте, много ми е тъпо, когато женени мъже се опитват да започнат паралелна връзка или ей така просто за спорта се пробват с някоя жена... Съвсем пресен случай с един колега... Младо, много усмихнато и възпитано момче, семеен и има много хубаво детенце. И в един момент (буквално от нищото) започва да ми праща разни снимки и да ми пише глупости. Е, много съм разочарована! Как може?! Преди 2 седмици на дискотека с приятелки пак един екземпляр се опита да сваля моя приятелка, при положение, че е разведен с друга мацка от компанията, имат дете с нея и сега друга му роди дете... Е, това не са хора, честно... Всички ли са такива прасета?! Май няма изключения и може да се очаква от всеки....
От 2 случая защо реши да обобщаваш за всичките над 3 000 000 000 мъже, че "май няма изключения"? Scream Grinning

# 282
  • Мнения: X
И не е важно на какво кълват, а след като клъвнат, уважаема, Франсоаз. Simple Smile
Явно не си чела подписа ми .....    Smiley

# 283
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Извинявай, че се намесвам, но мисля, че вдовците са най-верни, не търсят друг, извод от наблюдение.
Не коментирам вярност, коментирам моногамия.

По дефиниция:
Monogamy is a form of dyadic relationship in which an individual has only one partner during their lifetime—alternately, only one partner at any one time.
Ей това второто особено.

Пак ли е моногамна при това положение, без значение дали е вдовица, разведена, сингъл и т.н.?

# 284
  • Мнения: 3 186
Не търсят друг партньор след смъртта на техния, това имах предвид.

Общи условия

Активация на акаунт