Есента при нас дойде с октомврийче на ръце 2019 - Тема 1

  • 17 632
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 978
Josefin,говори ми с тая пишка какво чудо и чаршафи и той все опикан то дрехите не могат толкова бързо да съхнат,що марки памперси смених не е истина накрая с лидълските се родих ..ние сме с 2ка от раждането такива ми даваха в родилното и с такива останахме,казаха ми хубаво да затягам лепенките,и да вадя дантелите навън ...

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ще пробвам лидълските. Дантели вадя, лепенки затягам..ама за коликите не е хубаво да е стегнато баш. На нас 2ка памперс премиум са ни ок, леко хлабави, та затягам докрая хах.
На Hipp памперси някой взимал ли е? Има ли ги в бг? Стават ли? Имат някакъв индикатор кога е пълен памперса и са полу био.. Като цена са по-скъпи от Pampers.

# 752
  • Мнения: 1 521
Не съм виждала памперси ма Хип.

Аз пробвай Лидълските, обаче номер 1 и имала едно като мрежест слой и ток мн залепваше на тестисите му и спрях да взимам. Кажете номер 2 пак ли е с такъв вътре?
Аз мисля, че просто при момчетата пропускат повече, то пишлето като е нагоре и понякога направо си излиза откъм кръста и пъпа.
На момиченцата сигурно по малко изпускат, все пак тече точно отдолу на пелената.

# 753
  • Мнения: 143
Аз знам, че пишлето трябва да е надолу. Така го слагам и до сега пропуснат памперс от пиш няма. Ползвам мамиа. Бях взела на памперс премиум 2 ка е няма такова чудо 3 чифта дрехи съсипах толкова пропускат и лепенките са едни ужасни. Това ако няма пране. Ще сменям перилния препарат. Вие какъв ползвате?

# 754
  • Мнения: 383
Абе и нашето ако трудно се пере... ужаси некви първо на ръка запирам и после в пералнята. С Ариел съм , бях пробвала и Тео бебе ама не ме кефи нещо. Ако знаете хубав прах, който също да мирише добре кажете Simple Smile

# 755
  • Белгия
  • Мнения: 511
Ние перяхме известно време с различни бебешки прахове, но лично на мен ми се струваше, че нещата остават още мръсни и миришат лошо...  И най-вече след едно от посещенията при педиатъра, където го обличаха-събличаха и тоя горкия памперс го затваряха и отваряха милион пъти и като се прибрахме в къщи установихме, че памперса е пропуснал, и че така яко се е омазал с ако по абсолютно всички дрехи, чак е попило до одеялото, с което беше завит. Михме, прахме и накисвахме, не се отми. (Да вметна, това беше единственият път до сега, когато памперса ни пропусна, използваме на Kruidvat, нещо май като ДМ).
А поне според информацията, която имам, е че бебешкият прах се използва превантивно, заради евентуалната поява на алергия.. Ми ние пуснахме тея, вече съсипани няколко дрешки с обикновения ни прах (за деликатно пране), да проверим.. Абсолютно се изчистиха, а на малчо нищо не му стана и сега всичко перем с него. Дрешките миришат хубаво и чисто и всички петна им се изпират.

# 756
  • Мнения: 383
Абе и аз си мислех да пера вече с нашия, защото така или иначе тя постоянно се допира в дрехите ни и не знам до колко има смисъл да ги пера с бебешки. На 11 сме на консултация и ще попитам. Вие как мислите по въпроса?

# 757
  • Мнения: 1 521
Аз пера с един прах нашите и неговите, не взимам специален бебешки, просто взимам био без никакво химикали.
Не пере всички петна, но да ви кажа не ми и дреме, това са просто дрехи.

В ДМ имат на тяхната марка един вид биоразградим, течен е и пере добре, съставките му са повече насочени към природата отколкото към чист продукт откъм защита ма кожата за хората, но става и е на добра цена.
Иначе от тези в магазина, ако сравните Тео бебе и един обикновен прах, ще видите че съставлитв почти по нищо не се различават. Т.е няма много смисъл да пише бебе на него.

# 758
  • Мнения: 4 046

Аз пробвай Лидълските, обаче номер 1 и имала едно като мрежест слой и ток мн залепваше на тестисите му и спрях да взимам. Кажете номер 2 пак ли е с такъв вътре?

Двойката нямат горен мрежест слой, не миришат на нищо, аз ги харесах. Simple Smile Пробвах пуфис двойка, някакви шарени арт памперси и също съм доволна. Пропускат чат пат, но не знам дали е от памперсите, или аз не ги слагам както трябва.

# 759
  • Мнения: 62
Мами, да ви кажа с моя малък мъж какво се оказа - аз гледах да го поставям в креватчето предимно настрани, леко подпрян от към гръбчето, но веднъж го намерих размазан по корем 😯 и от тогава - само по гръб (че нали по корем било опасно да спят, знам ли и аз).

# 760
  • Мнения: 610
Ние още сме с памперс премиум 1, понякога изпуска когато акото е по-рядко, имам и 2, но ми се струват големи още за нея. На мен казаха по 2 капки витамин д, понеже наддава повече. Почнах да давам биоамиката, все още няма голям ефект, но може би е с натрупване ще изчакам още малко.  Иначе още си яде на 2 часа като сме на разходка може и 3 да издържи.
Като излизаме на разходки се чувствам направо като прерадена, стоенето в нас ме побърква, а и бебка спи добре вън. Вчера даже успях дрехи да си купя докато спеше в количката.
Момичета тазът ви върнали се в нормални рамки, аз свалих кг си още с раждането (9 при мен), но тазът ми още е по-широк, знаете ли кага се събира или да не се надявам.

# 761
  • Мнения: 3 978
Аз пишлето в началото го слагах надолу но всички щяха да ме убият с камъни не било правилно..най много пропуснати памперси имам от премиум кеър..от лидълските не мога да разбера защо има такава разлика между номерата 2та има индикатор за напишкано,3та няма..

# 762
  • Мнения: 240
Аз пера с Sano Maxima ,използвам и омекотителя им .. много съм доволна Blush

# 763
  • Мнения: 383
Аз пера с Sano Maxima ,използвам и омекотителя им .. много съм доволна Blush

А от къде ги купуваш? Simple Smile

# 764
  • Мнения: 240
Аз пера с Sano Maxima ,използвам и омекотителя им .. много съм доволна Blush

А от къде ги купуваш? Simple Smile

Във Варна има едно магазинче ( то е на приятелка на жената на брата на ММ ) и те ми бяха взели още преди да родя. Сега последно намерих в Палчо ,

http://palcho.bg/bg/product/709.html

но там е малка разфасовка 2л -16лв и нямат омекотител . Сега пътувам към Румъния там мисля ги имат и ще видя от там да взема да пробвам ,но май и там имат само 2л .. най-вероятно пак ще поръчам да ми вземат ,когато ходят ,че там излиза най на сметка .

Общи условия

Активация на акаунт