Есента при нас дойде с октомврийче на ръце 2019 - Тема 1

  • 16 275
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 404
Ние ползваме Персил течен и Комфорт омекотител. Ще ги сменим с Фейри. Не за друго просто богат й е ужасно чувствителна и искам да пробвам с други препарати.
Иначе да ви кажа, в Англия, използвам едни от нй-евтините памперси Фред и Фло и съм ужасно доволна. Струват към £2.50  хаха за голям пакет. Не пропускат, няма зачервявания и мисля, че са й комфортни.
На Памперс ни бяха  дали от болницата, и изобщо не ми харесаха. Доста бяха широки, дори за нея, която се роди голяма. Много странно. Май ще се окажат доста прехвалени.
Да ви попитам, някоя от вас, които имат по-големи деца, използвали ши сте машини за пюрета, някакви препоръки? Аз сега разглеждам и въпреки че е рано, мисля да се възползвам от уикенда на Черен петък.

# 766
  • Белгия
  • Мнения: 511
Какво им е по-специалното на тези машини за пюрета? Един пасатор няма ли да свърши работа? No Mouth

# 767
  • Мнения: 143
Аз ползвам Fairy, но не съм доволна. Изобщо не изпира ако има петна

Ние ползваме Персил течен и Комфорт омекотител. Ще ги сменим с Фейри. Не за друго просто богат й е ужасно чувствителна и искам да пробвам с други препарати.
Иначе да ви кажа, в Англия, използвам едни от нй-евтините памперси Фред и Фло и съм ужасно доволна. Струват към £2.50  хаха за голям пакет. Не пропускат, няма зачервявания и мисля, че са й комфортни.
На Памперс ни бяха  дали от болницата, и изобщо не ми харесаха. Доста бяха широки, дори за нея, която се роди голяма. Много странно. Май ще се окажат доста прехвалени.
Да ви попитам, някоя от вас, които имат по-големи деца, използвали ши сте машини за пюрета, някакви препоръки? Аз сега разглеждам и въпреки че е рано, мисля да се възползвам от уикенда на Черен петък.

# 768
  • Мнения: 404
Да ти кажа, то и Персил не изпира, ако не е Вениш. Колко бодита изхвърлих..
Иначе машините мисля са много удобни. Някои правят всичко, варят на пара, пасират на различни степени според възрастта на детето, някои и стерилизират. Имата и различен капацитет от 250 мл. До 1л. А и не е нужно да си в кухнята и да чакаш да се приготви, сами изключват.  Плюс аз като гитвя и става мазало в кухнята, по-чисто ще е в моя случай.Иначе реклама ли е или не, казват, че всички  хранителни вещества се запазват.

# 769

Общи условия

Активация на акаунт