Кюретаж и забременяване след това - тема 82

  • 23 284
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 410
Здравейте, момичета! За съжаление се записвам в тази група. След инвитро забременях с 1 ембрион. Всичко вървеше добре до 8г.с., след прегледа се установи,че сърчицето е спряло. Много съм объркана, много въпроси, малко отговори. Имам толкова много изследвания, а точно за теомбофилия мисля,че не сме пускали. След две седмици съм при доктора си и ще обсъдим какво следва.
Днес е трети ден след аборта(дори не съм сигурна как е протекъл- с вакуум или чист кюретаж), кървене почти нямам, леко розово зацапване, изключително оскъдно.
Силно се надявам всичко бързо да минава и остава зад гърба ни.
След колко дни дойде Вашия цикъл?

# 736
  • Мнения: 2 523
I believe I can - съжалявам че така се е случило. И при мен тромбофилията доведе до лош финал. Просто малко лекари казват за нея преди 3 загуби.
Дано скоро пак те хване бебешкият прах и този път всичко да е наред.
При мен дойде на 45 ден и беше много обилен, но продължи точно колкото е бил и преди бременността. Успех!

# 737
  • Мнения: 703
Днес бях на контролен преглед и въпреки лекото кървене, което още продължава (вече 20 дни) АГ каза, че всичко е наред. Каза да изчакаме три цикъла и може да подновим опитите. А аз нямам търпение да спре кървенето и да подновим секса, че вече не издържам.. хормони 😊
А и да се оплача започна и при мен косопад 😒

Каза ли ти колко време е нормално да продължи кървенето и какво на цвят е?

# 738
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета в петък на 10.01 си пуснах изследвания за тромбофилия, казаха, че след месец ще да готови, но ми се вижда доста време. Бихте ли споделили вие колко време сте чакали резултатите от тромбофилията?

# 739
  • Мнения: 127
Моите излязоха за по малко от 10 работни дни, може би около 6 7 работни дни.

# 740
  • Мнения: 665
При доц. Конова (КИРМ) ги чаках един месец, в Геника излизат за пет работни дни.

# 741
  • Мнения: 2 523
В Геника ми излязоха за 4-5 дни. Хем едните ги пусках преди Коледа и пак им отне толкова.

# 742
  • Мнения: 703
В Лина излизат за 3 работни дни

# 743
  • София
  • Мнения: 616
Здравейте, момичета! За съжаление се записвам в тази група. След инвитро забременях с 1 ембрион. Всичко вървеше добре до 8г.с., след прегледа се установи,че сърчицето е спряло.
След колко дни дойде Вашия цикъл?
Съжалявам за загубата ти! Бъди силна и ти пожелавам следващият опит да е успешен и да стигнеш до щастлив финал! Цикълът ми дойде след 32 дена.

Butterfly 🦋 не мога да повярвам, че ти е казал да изчакаш само три цикъла. Твоето абразио не беше ли в по-напреднала седмица или вече се бъркан? Наистина две еднакви мнения няма 😨

bonibon_ Как ск? Мина ли реабразиото? Мислим те!

# 744
  • Мнения: 1 715
Благодаря,  vikim23!  Утре сутрин съм 🤗 стискайте ми палци

# 745
  • Мнения: 1 333
coolyto каза както след раждане - до 40 дни е нормално да има лохии.
При мен отначалото беше по-обилно и наситено червено, като в последствие намаля и като количество, и като наситеност/яркост, а от вчера започна да е по-скоро керемидено/леко кафеникаво.

vikim23 в 15та седмица беше. Не съм сигурна какво точно е правил след упойката - дали е било точно абразио или сама съм се изчистила и само са доизчистили ако е имало нещо, защото преди това ми беше дал хапчета като за медикаментозен аборт, едно нещо за омекване и леко разширение на шийката и получих контракции като при раждане и кървене.. та може и само да е станало отделянето - просто не исках да разпитвам след това какво точно е станало, исках всичко да приключи. Но имам пълно доверие на лекаря - той ми е АГ от години, при него си следих предишната бременност и раждах при него.. та съм сигурна в адекватността и действията му.

bonibon_ стискам палци всичко вече да е наред 🍀

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 23:28 от Butterfly

# 746
  • Мнения: 391
Привет момичета! След 1.5 г, от моя мисед, отново видях двете черти. Ние чакаме в същото време и заповед от Фонда- тотално се бяхме отчаяли. Сега обаче пак не мога да се зарадвам! По сметките от приложението на тела ми, съм в 4-та седмица и 6 дни, което си е почти 5-та, и ми се появи кафеникаво зацапване по тоалетната хартия, когато се забърсвам след малка нужда. Извинявам се за детайлите, просто искам да дам правилна информация. ☹ Та... започнах дуфастон и нош па, ама това зацапване? Някой да сподели опит в такава ранна бременност какво се случва със това кафяво зацапване? Благодаря!

# 747
  • Мнения: 441
Привет момичета! След 1.5 г, от моя мисед, отново видях двете черти. Ние чакаме в същото време и заповед от Фонда- тотално се бяхме отчаяли. Сега обаче пак не мога да се зарадвам! По сметките от приложението на тела ми, съм в 4-та седмица и 6 дни, което си е почти 5-та, и ми се появи кафеникаво зацапване по тоалетната хартия, когато се забърсвам след малка нужда. Извинявам се за детайлите, просто искам да дам правилна информация. ☹ Та... започнах дуфастон и нош па, ама това зацапване? Някой да сподели опит в такава ранна бременност какво се случва със това кафяво зацапване? Благодаря!

Първо честито, мисли позитивно и всичко ще бъде наред! Зацапване и аз имах с първата бременност, която сега е на 2 години, даже пеи мен си беше обилно кафяво кървене, пиех утрогестан и но шпа и само лежане, ставане до тоалетната до 4 месеца, но важното е, че всичко беше наред.. С втората ми бременност, която загубх в 8г.с. няма нито зацапване нито нищо, просто мисед, така че недей да се тревожиш и отчайваш.. Лекар да те види и всичко ще е наред, стискам палци! 🍀 Другото, което бих направила аз е да пусна кръвен тест да видя дали бета чхг се покачват.. Успех!

# 748
  • Мнения: 1 333
evtixia123 първо честито! С първата ми бременност и аз имах зацапване в началото - пих утрогестан и но шпа, и както е казала mommy_v много почивка и лежане - накрая всичко беше наред. Успех и дано всичко да е наред до края!

# 749
  • Мнения: 391
Здравейте, благодаря за отговора! Не мога нито лекар, нито кръвен тест Sad Ще мога да отида на преглед в България едва след 2-3 седмици, а тук в Англия, все още не ме водят бременна според техните изкривени критерии, да изивкват на първи скан едва към 8-9-10 седмица. Единственото, което ми остава като опция, е да се моля. Тъй като за капак на всичко и работя, а няма как да отсъствам в момента, или да си дам отпуска, защото тъкмо се върнах от такава. Sad С две думи- кофти ситуация и май наистина Бог ще реши. Ако се усили кървенето, разбира се, ще отида по спешност, но като цяло - нямам повод, тъй като то е супер оскъдно и само по тоалетната хартия. Стискайте ми палци! Аз наистина не мога да се зарадвам и сърцето ми се къса.
Привет момичета! След 1.5 г, от моя мисед, отново видях двете черти. Ние чакаме в същото време и заповед от Фонда- тотално се бяхме отчаяли. Сега обаче пак не мога да се зарадвам! По сметките от приложението на тела ми, съм в 4-та седмица и 6 дни, което си е почти 5-та, и ми се появи кафеникаво зацапване по тоалетната хартия, когато се забърсвам след малка нужда. Извинявам се за детайлите, просто искам да дам правилна информация. ☹ Та... започнах дуфастон и нош па, ама това зацапване? Някой да сподели опит в такава ранна бременност какво се случва със това кафяво зацапване? Благодаря!

Първо честито, мисли позитивно и всичко ще бъде наред! Зацапване и аз имах с първата бременност, която сега е на 2 години, даже пеи мен си беше обилно кафяво кървене, пиех утрогестан и но шпа и само лежане, ставане до тоалетната до 4 месеца, но важното е, че всичко беше наред.. С втората ми бременност, която загубх в 8г.с. няма нито зацапване нито нищо, просто мисед, така че недей да се тревожиш и отчайваш.. Лекар да те види и всичко ще е наред, стискам палци! 🍀 Другото, което бих направила аз е да пусна кръвен тест да видя дали бета чхг се покачват.. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт