Кюретаж и забременяване след това - тема 82

  • 23 160
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 441
Знам. какво ти е, аз живея в Швейцария и там е същото. Разчитат на естествен подбор, за това така бях с втората бременност, въпрки че намерих АГ българка, която е там от повече от 20г, та като изключим лошото развитие при мен, всичко беше префектно по отношение болници,, прегледи и тем подобни.. Опитай се да мислиш позитивно, това е много важно!!

# 751
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен... миналият месец (декемрви) преживях мисед. Бях в 9та седмица, когато остановихме, че ембриона е спрял развитието си в 6та седмица. Всъщност имаше такива съмнения и по-рано, но изчаквахме дали ще се развие. Та след това последва вакуум. А-гто беше на мнение, че това се случва и не винаги има причина, но все пак ми каза ако искам да си пусна изследването за тромбофилии. Аз разбира се държа да се изследвам, защото от всичко прочетено разбирам, че това е една от най-честите причини за мисед абортите и също така не бих искала да преминавам отново през това. Disappointed  На 23 години съм и беше първа много желана бременност. Та въпроса ми е мили дами, повечето от вас с мисед, тромбофилия ли беше остановената причина и към кой специалист  се обърнахте ?

# 752
  • София
  • Мнения: 39 718
Моля пуснете нова тема.

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 5 803
...Та въпроса ми е мили дами, повечето от вас с мисед, тромбофилия ли беше остановената причина и към кой специалист  се обърнахте ?
Много съжалявам, че преминаваш през това.

В повечето случаи ранните аборти се дължат просто на случайна грешка в деленето, хромозомни аномалии и др. - поне така казват.

При мен причината за аборта не е установена, но и аз не съм изследвала абортивен материал, а той понякога дава отговор на този въпрос.

Но факт - оказа се, че съм с Тромбофилия. Сега мога само да подозирам, че тя е била причината за загубата, но това никой не може да ти го потвърди.

Аз те съветвам да се изследваш, защото дори и да не е била тя причината, ако си носител, е хубаво да го знаеш при следваща бременност.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 08:15 от Brin de muguet

# 754
  • София
  • Мнения: 7 428
Момичета, местим се в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт