Мъжете Рак - 2

  • 23 494
  • 760
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Така си е, еднорогче шарено Simple Smile

# 586
  • Мнения: 28
Аз си говоря. Не съм плямпало, но особено ако ме питат, разказвам. Не обичам да имам тайни с приятелката. След като съм решил да се обвържа, всичко мое става общо. Не съм от мъжете, които си крият телефона като че ли има чудовище в него. И парола нямам даже.

# 587
  • Мнения: 3 978
Моят не говори,и много мрази да го разпитват,дори съм научавала за предстоящи семейни събития от други хора,доста често ми ги сервира в последния момент..но той има асцендент скорпи и доста планети в 8ми дом...

# 588
  • Мнения: 3 726
Хаха и моят Рак е така. Максимално мълчи 1 час или 2 въпроса, това ако е нещо негативно. И почва..

# 589
  • София
  • Мнения: 17 775
Щом говорят, значи всичко е наред. При раците (и при жените, и при мъжете) проблем е, когато млъкнем Simple Smile)
Баш, Флеймче. Peace

И аз съм плямпало, като съм в амин Laughing
Понякога ми правят забележки, че някой седи и си прави нещо и аз сядам и почвам бла бла бла. Ама като аз си правя нещо, не ща да ми дуднат. Но това е добър знак все пак, радвайте се. Разговорливо раче е забавно раче.

# 590
  • BG
  • Мнения: 892
И с двата типа имам опит и не знам кое е по-зле. Да няма предни зъби, образно казано  Mr. Green или да действа зад гърба ти подмолно и да мълчи. Обаче досега Раци с чувство за хумор не познавам, а камо ли сарказъм или самоирония. Ако пък недай си Боже се опиташ да се пошегуваш с тях-край, пиши си завещанието. Joy

# 591
  • София
  • Мнения: 17 775
За мъже ли иде реч? Щото почти всички жени, които познавам, са саркастични. Аз - доста Laughing
И наяве често се самоиронизирам. Обичам шеги и на мой гръб, но не безвкусни. То си е изкуство и ако ме изкефи, даже ще добавя към шегата. : )

# 592
  • BG
  • Мнения: 892
И за двете дядо попе  Sunglasses Много са обидчиви, аз поне не познавам някой от тази зодия, който да носи на майтап. Дори и да отиграе в случая,че не е обиден- после ти сипва в първия удобен момент.

# 593
  • София
  • Мнения: 17 775
Eee, предизвиквам те да направиш готина шегичка с мен, да видиш какви сме ларж. Stuck Out Tongue

Или с Братанчо, пък аз ще допълня Joy

# 594
  • BG
  • Мнения: 892
 Joy Туше! Чакай да минат мразниците и тогава, че всички дни съм на работа и нямам сили за нищо. А Братанчо е неспасяем горкичкия.  Joy
Айде и от мен да мине-едно качество имате-досега не съм срещала някой от тази зодия-мъж или жена да не готви вкусно. Ама само с ядене ако ставаше Wink

# 595
  • Мнения: 3 044
Ох, уви.. Аз не готвя грам адекватно Flushed
ЗаминА и тва хубу качество. Надежда всяка тука оставете Joy

# 596
  • Мнения: 15 960
Имат чувство за хумор и остър език, но най-вече да се подиграят на някого и да го осмеят. Ама я пробвай да се помайтапиш с тях, ще те гонят до второ пришествие да ти върнат.

# 597
  • Мнения: 3 978
Моят рак от хумор не разбира,все на вътре ги приема нещата,грам не можеш да го избъзикаш,много е сръдлив,и да готви не може но виж като почна да готвя все нещо има да казва-за манджата...

# 598
  • Мнения: 28
Ами аз си признавам, че не се сърдя, но доста често ми става гадно от дадени шеги. Ама съм с жена Стрелец и представете си, дали ми се разминават шегите. Прави ми и страшни майтапи. Няколко пъти бъзици, че късаме, също така че ми изневерява и че е бременна (то аз искам бебе, ама после ми казва “ти наистина ли повярва”) и такива. Някой път прекалява, защото все са на мой гръб. Но съм свикнал, че няма усет или шесто чувство, а пък аз да не мълча като пъм и да си казвам, без сръдни и драми. И обичам да готвя, макар че е силна дума “готвя хубаво”, а тя не готви. Така или иначе ядем повече боклучаци, не манджи. Не бих критикувал яденето, не ям, ако не ми харесва, ама от елементарно уважение към готвача няма да критикувам. Има хора, които няма какво да ядат. Явно си имам свои странни норми на поведение. Да си тактичен не смятам, че е минус. В днешно време грубостта се припокрива с понятието искреност, което не е точно така. И веднъж да се падне внимателен и мил мъж като мен, като че ли ми е урока на грубовати жени да попадам и да ме привличат. Все Овни се въртят около мен, няколко устати Водолеи и Везни, предишната ми приятелка беше Скорпион, имах и една Телец, сегашната е Стрелец. Предишната псуваше за добро утро, тази е нетактична до мозъка на костите си, но любов. В никакъв случай не казвам, че аз съм прав. Мразя мекушавия си емоционален характер. Но просто жената до мен трябва да е лидер, двама еднакви няма да стигнем далеч.

# 599
  • Мнения: 3 978
Cancer,с телеца как бяхте?

Общи условия

Активация на акаунт