Мъжете Рак - 2

  • 23 642
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 28
Общителността за мен си има граници - едно е с приятелите от години, друго е отделно да търси да се запознава и закача с нови мъже. С мен ли е, други няма да има, избере ли другите - мен няма да има. Аз съм доста либерален и за да ме издразни това, явно доста е прекрачила границата. Не всички Везни са такива. Въпросната обаче беше. И как все харесваше красиви, заможни, умни мъже, които винаги да са съгласни с нея? Разбирам, че това е мечтата на всеки, но любовта е даване и получаване, не само получаване. При мъже Везни го има повече де, признавам си. Както при жени Козирог.

# 571
  • Мнения: 3 044
Ууу.. Значи кво? Почвате връзка и край на запознанствата и приятелствата, освен ако не са дългогодишни? Лейм.

# 572
  • BG
  • Мнения: 893
Ааа, това е само за жената-на мъжлето раче всичко му е позволено. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 573
  • Мнения: 3 044
И разбира се, все жените виновни, пък то милото, жертва Simple Smile. Едната меркантилна, другата флиртаджийка, третата непукистка. Голяма мъка.

# 574
  • София
  • Мнения: 17 821
More drama queens pls

# 575
  • Мнения: 3 044

Е, рачета сме се събрали все пак Joy

# 576
  • София
  • Мнения: 17 821
Говорех за мъжете.
Жените могат да са и много стабилни в тегави моменти, което си е ценно.

# 577
  • Мнения: 28
Аз знам и обратни случаи, ей защо толкова мразите мъжете Раци? Само споделям, доста емоционално същество съм. Не харесвам безчувствени хора, съгласен съм, че никой не е длъжен да се съобразява с чувствата на другите, но това не значи, че не е гадно. Никога не съм напускал, когато е ставало напечено, а може би е трябвало. При жената Скорпион се унижих много, трябваше още след първия голям скандал, при който тя ме излъга за голямо нещо да сложим край. Само аз се борех, там беше проблемът. Харесвал съм жени Раци, даже най-много ме привличат, но не съм имал жена от своята зодия за партньорка, а нямам много лични наблюдения.

# 578
  • Мнения: 1 447
Според мен са добри decision-makers и solution-finders, но нямат чисто лидерската харизма с онази самонадеяна увереност във всичко като на овен, близнаци и лъв примерно, затова трудно биха увлекли масите след себе си.

Много точно! Синът ми е Рак, но има няколко планети в Лъв, и асцендент Стрелец. Затова ще отворя скоба, че има и рачета с лидерски качества! Моят Рачо командори и слага на място всички от компанията си Simple Smile като в същото време сърдити няма Simple Smile
Голям проблем са му емоциите обаче,които трудно изразява. Така се затваря понякога, не мож разбра ли трещи ли, гърми ли това дете. Мълчи си и толкова.

# 579
  • Мнения: 28
Толкова се дразня на емоционалната си натура понякога, как ми се ще да бях непукист и егоист, но не мога. Винаги мисля как другият човек ще се почувства. От толкова мислене се обърквам някой път и почвам да не мога да си изразя чувствата, но за сметка на това нощем сънят не ме лови от размисли, тежести и тревоги. Ядът мога да скрия и щастието мога да скрия, но тъгата почти винаги ми избива. Ревлив съм за жалост. Weary

# 580
  • Мнения: 10 995
Кенсър,  май и аз познавам един мъж , който е като теб. Не съм убедена, защото вие много не си изразявате емоциите, но така мисля.

# 581
  • Мнения: 188
Аз да попитам нещо. Нормално ли е Мъж Рак да дава отчет за всичко ,което прави?Май моето раче нещо много странно, дава отчет за всичко, изразява си много емоциите, отделя ми цялото си внимание и така. На моменти да прекалява.

# 582
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Аз да попитам нещо. Нормално ли е Мъж Рак да дава отчет за всичко ,което прави?Май моето раче нещо много странно, дава отчет за всичко, изразява си много емоциите, отделя ми цялото си внимание и така. На моменти да прекалява.

Както го е научила майка му Wink
Моят ми разказва от-до работния си ден. Ама той си е плямпало.

# 583
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
И моят е плямпало. Понякога го моля да спре, защото ми се пръска главата 😄

# 584
  • Мнения: 3 044
Щом говорят, значи всичко е наред. При раците (и при жените, и при мъжете) проблем е, когато млъкнем Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт