Мъжете Рак - 2

  • 23 226
  • 760
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 17 708
Имат чувство за хумор и остър език, но най-вече да се подиграят на някого и да го осмеят. Ама я пробвай да се помайтапиш с тях, ще те гонят до второ пришествие да ти върнат.
Joy Joy
Чак да гоня не, но си признавам, че си отбелязвам ппчти неволно. По- скоро е "а този държи на хумор, значи мога да се пошегувам с него по- нагатък". И понеже хуморът обикновено е саркастичен, факт, изглежда, че е порязване за някоя груба шега.

На стрелкинята от горния пост не са шеги, а инфантилност и простотия.

# 601
  • Мнения: X
Бил съм с два Стрелеца, с единия от които много години и освен секс и пътувания, всичко друго е разминавка. Раците не бива да правят толкова компромиси - то е като здравословното хранене - стани от масата, когато си още гладен.

# 602
  • Мнения: 10 993
Кенсър, а с Везните как беше?. Поздравления, че си призна, че ти трябва жена лидер. Аз живея с рак, но той иска мекушава и мила жена, с мен му е доста трудно. Аз съм много нетактична и груба, но с годините се научих. Сега обаче го играя актриса, само и само мир да има. Не му казвам какво мисля, което не е добре за връзката.

# 603
  • София
  • Мнения: 17 708
Твоят е от токсичните раци. Чели сме те много. Аз лично се чудя защо точна и оправна жена стои, колкото да има някакяа фигура. Но ти си знаеш. Просто исках да отбележа, че според мен би де справила с всичко много добре.

# 604
  • Мнения: 10 993
Кетчър, това често ми го казва една приятелка, но аз имам друго виждане за живота.
Би ми било интересно да чуя мъжко мнение.

# 605
  • Мнения: 4 609
Гореописаната стрелкиня не е шегаджийка. Това са супер тъпи неща, с които не трябва да се ебаваш. Освен, че не са забавни, рушат и доверието, което е най-кофтито. Имам подобни познати и за нищо не им вярвам. Като кажат добър ден поглеждам през прозореца да видя ден ли е наистина. Все с подобен род "шегички". Единият е дева, другият водолей. Братя са, та това обяснява донякъде нещата.

# 606
  • София
  • Мнения: 1 354
Бързо влизам в темата, че в последно време общувам с един Рак. Отбелязвам, че познавам човекът, виждала съм го няколко пъти "на живо" служебно, разговаряли сме и неусетно разговорът се прехвърли в чата. И за двамата беше приятно да "разговаряме", стигнахме до решение, че трябва да се видиме и... Изведнъж въпросният Рак спря да ми отговаря. Чудех се какво се случи, уплаши ли се, аз ли нещо нередно направих... Нямам представа дали ще го видя отново в службата, в смисъл дали ще му се наложи да ползва отново услугите на фирмата, в която работя. Засега съм решила да не му пиша, виждам, че не съм блокирана, в чуденка съм. Моля, коментирайте!

# 607
  • Мнения: 9 988
Не се чуди изобщо. Класика в жанра е това. Тръгват- спират- тръгват- спират......
Живей си живота, а ако се обади пак, тогава си решаваш дали такова чудо ти трябва, и защо.

# 608
  • Мнения: X
Много нерешителна зодия... за всякакви глупости са първа писта, обаче в сериозните решения никакви ги няма...

# 609
  • София
  • Мнения: 17 708
Мъжете раци имат малко токсично поведение в повечето пъти. Дори да не е винаги умишлено и продиктувано от желание за игрички.
Такива са - moody. Един ден ти дрънкат, на другия- мълчание.

# 610
  • Мнения: 339
Бързо влизам в темата, че в последно време общувам с един Рак. Отбелязвам, че познавам човекът, виждала съм го няколко пъти "на живо" служебно, разговаряли сме и неусетно разговорът се прехвърли в чата. И за двамата беше приятно да "разговаряме", стигнахме до решение, че трябва да се видиме и... Изведнъж въпросният Рак спря да ми отговаря. Чудех се какво се случи, уплаши ли се, аз ли нещо нередно направих... Нямам представа дали ще го видя отново в службата, в смисъл дали ще му се наложи да ползва отново услугите на фирмата, в която работя. Засега съм решила да не му пиша, виждам, че не съм блокирана, в чуденка съм. Моля, коментирайте!
И моят случай е такъв. Мъжът рак, с който се виждам по едно време беше много активен. После изведнъж спря комуникация без видима причина. Аз лично не насилвам нещата. Ако се обади, обади, ако не негова си работа. Наистина обаче ми е любопитно какво стои в основата на това поведение. Едва ли обаче ще разбера някога. Дори и да попитам, много се съмнявам, че ще получа искрен отговор.

# 611
  • Мнения: 15 960
Моля, моля, мъжът Рак залепва като дъвка за подметка и няма отърване, как така ще изчезва.

# 612
  • София
  • Мнения: 17 708
Не мисля. Хем залепват, хем не залепват. Абе, играчи са някои. А другите пък са в другата крайност- наивни ди безумие, дават си душата.

# 613
  • Мнения: 1 502
Мен след последния рак пак ме налази от същата зодия, но в пъти по-добър от предишния.
Изумява ме в какви полюси се движи.
Игнорирам с месеци, търпелив е, но аз наистина нямам нерви за такива отношения. Казвам открито, че нищо няма да излезе, но той нещо си е наумил, че съм му интересна и това е.
Токсичното също го видях, не е за всеки това чудо.
4ма представители на зодията ми стигат за този живот Grinning

# 614
  • Мнения: X
Tual, в случая ти си токсичната.

Общи условия

Активация на акаунт