Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 841
  • 724
  •   1
Отговори
# 450
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Аз бях пробвала преди време техниката на Стейн, но при мен нямаше ефект  Rolling Eyes
Моите Господари на кармата не пожелаха да общуват с мен  Tired
Никакво присъствие не усетих, абсолютно нищичко  Thinking

Между другото, доколкото си спомням самата Стейн е пострадала преди време доста сериозно от външна енергийна атака, при която май беше загинал етерния й двойник  newsm78

Защо си решила точно тези техники да практикуваш?

mijjjka, рано е било да общуваш с тях. Ще имаш възможност по-нататък, ако имаш желание пак да опиташ. Hug

Ако не общуваш с тях , какво  Rolling Eyes

Интересно ми е , сподели какво ти дава това "общуване" етерния й двойник ?






ПОЗДРАВ Hug


# 451
  • Мнения: 105
mijjjka И не просто с езотериката,а и със символите включително древнославянските,от където е и свастиката. Peace

# 452
  • Мнения: 10 686
Аз не общувам с етерния й двойник  Wink
По време на медитация на Даян Стейн й се е случила тази атака, при която е загинал етерния й двойник - тя самата го пише в "Енергийно балансиране" - и месеци след това е била в тежка депресия...

raliko,   Hug
Ако някой се интересува от езотеричния Хитлер, му препоръчвам книгите "Копието на съдбата"  и "Окултната магия на Третия Райх".
Много интересни факти и информация има там и за тайните общества Туле и Германен орден  Peace

# 453
  • Мнения: 105
mijjjka  Peace
Като пишеш за астрална атака-някой преживявал ли е такава?Имам в предвид от тук пишещите. Peace

# 454
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mijjjka И не просто с езотериката,а и със символите включително древнославянските,от където е и свастиката. Peace

 newsm78 За пръв път чувам,че е древнославянски - чела съм, че я има при прабългарите, но не споря, де Wink

kiora, киноманките ставаме две  Hug Добре дошла  Hug

Последна редакция: сб, 11 сеп 2010, 17:51 от lenny_pld

# 455
  • Мнения: 776
Момичета, благодаря за топлото посрещане Hug  bouquet

Лени, редиците ни се увеличават! Mr. Green Hug

# 456
  • Мнения: 10 686
Свастиката е един от най-древните индийски символи (демек, арийски  Wink) Оттам Хитлер е бил обсебен от нея, както и от всичко арийско. Като символ се среща и в други култури, но първоизточникът й са древните индо-арийски култури.
Самата дума "свастика" от санскрит означава "добро битие" или "добър живот".

http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika

# 457
  • Мнения: 10 686
Попаднах на тези ритуали за продажба на имот. На руски е, но се разбира  Hug

1. Разложите по углам каждой жилой комнаты по монетке (любой) и громко произнесите (в каждой комнате): "Пусть деньга деньгой вернется!" Через трое суток соберите монеты и раздайте как милостыню.


2. Если вы не можете продать дом, то проводите генеральную уборку по четвергам на ущербной луне. "Чистите дом", используя воду, набранную в равных количествах из стольких кранов, сколько их имеется в жилище и на приусадебном участке (если он есть). Вода должна отстояться не менее трех часов. Затем соберите три веника: старый, приобретенный 2-3 месяца назад, и совершенно новый (купленный до полудня в день уборки). Сначала смочите в приготовленной воде самый "древний" веник и подметите все комнаты по часовой стрелке. Затем подобным образом используйте второй и, наконец, последний. Весь мусор соберите в один пакет (туда же положите первый веник) и отнесите на свалку. По возвращении вымойте руки под проточной водой с мылом.


3. На рассвете наберите воды в стеклянную банку и, стоя лицом к востоку, читайте текст:" Отказываются хозяева от дома сего; едут купцы со всех четырех сторон, глаза у них мылом замылены, песком засыпаны, водой залиты. Покупают они дом без торгу и приглядки. Аминь". Этой водой нужно побрызгать все комнаты в доме, двигаясь по ходу часовой стрелки. Брызгайте по окружности комнат вдоль плинтусов и особо тщательно обрабатывайте все имеющиеся углы. В завершении процедуры вылейте остаток воды на крыльцо перед входной дверью в парадное.

# 458
  • Мнения: 105
Има за свастическите символи много инфо,ето и тук също:http://www.dazzle.ru/spec/svastika4.shtml

# 459
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Има за свастическите символи много инфо,ето и тук също:http://www.dazzle.ru/spec/svastika4.shtml

На който му е интересно - един доста възпитан блогъров дебат със снимки и разсъждения за хитлеровата свастика и българските такива - http://teodordetchev.blog.bg/drugi/2009/08/17/za-nepartiinite-pr … svastikata.381143.
Аз поне за пръв път виждам толкова /освен в Несебърската църква/ Peace

Хубава вечер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 460
  • Мнения: 1 422
Феи, благодаря, че ви има в моя живот.

# 461
  • Мнения: 105
lenny_pld Peace Това ме подсети за амулетите с древно славянски символи,които имат много силно действие.Само да открия сайта,че остана в другия компютър...

# 462
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте, отново момичета! Нямам възможност да пиша дълго искам само да ви помоля за вашата положиелна енергия, за нещо много важно в моя живот! Предварително благодаря! Утре ще напиша защо ми е нужна. Прегъщам ви всички!

# 463
  • София
  • Мнения: 2 840
Мозила, дано всичко стане по най-добрия начин за теб и за всички, свързани с това обстоятелство!

# 464
  • Мнения: 105
 Heart Eyes А днес бе страшно хубав ден за мен!!!!! Heart Eyes Едно от желанията ми се сбъдна  днес,а друго е май на път да се осъществи/странното е,че не са от картата на желанията,а като свободни елекронни писма пуснати и забравени,при това съвсем наскоро/,днес са предложили на сина да му подарят малко кученце ,или канарче - по избор newsm78 Наскоро споделих,че искам  да променя това в себе си,понеже усещам липсата на любов към кучетата специално...Ето  днес как и това  при това съвсем неочаквано се случи-синът разбира се иска куче,но ми казва "Ти знаеш ли каква отговорност е да имаш куче!" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт