Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 954
  • 724
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 72
Вижте какво получих на мейла си:
Уважаеми щастлив победител,

През последните получаването на Вашето писмо относно лотарията за 2010 г. съставя провежда и спонсорирана от лотарията Powerball компания, бих искал да Ви информирам, че имейл адресът ви спечели сумата от $500,000.00 долара през 2010 г. програма лотарията Powerball.
 

Моето име и лична информация е дадена по-долу:
ИМЕ :.... .......... Г-н Грей Хънт
Адрес: ........... Лондон, Обединеното кралство

Вашият имейл адрес е сред тези, избрани по време на промоцията програма от нашия нов Java-базиран софтуер, който случайно избира имейл адреси от мрежата, от които се избират победителите. Не е нужно да с билет или да кандидатстват за тази промоционална изготвят тази промоция се основава върху насърчаване на потребителите на интернет, а също и да помага в настоящата финансова криза в целия свят ..

Лотарията е проведено по електронен път, като изберете над 1000000 имейл адреси и уеб сайт и имейл адреса ви спечели тези пари. От вас се изисква да предаде на следните данни, които ще бъдат използвани за безопасно преместване на този фонд, за да сте от разплащателната банка (Standard Chartered банка), а също и да ми помогне да обработим Печеливши сертификат, който ще улесни трансфера на вашите $500,000.00 долара, за да ви . Можете да се уверите, че всички от вас информация е вярна и до най-доброто на своите знания, за да се избегне губи своя награда на друг.

 Победители Формуляр за кандидатстване за плащане

Име:
Фамилия:
Пол:
Дата на раждане:
Семейно положение:
Националност:
Мобилен или ръка Тел:
Професия:
Адрес:
Град:

Забележка: Моля, не забравяйте да задържи печалбите си до поверителна фонд достига до вас да се избегне двойното претендира, които могат да доведат до дисквалификация на победителя, можете да се свържете с мен по всяко време имате нужда от моята посъветва.

Още веднъж Поздравления за вашата печеливша и има предвид, че толкова дълго, колкото да следвате инструкциите и правилата Лотария иск, този капитал на $500,000.00 долара ще получите за вас безопасно.


Благодарим ви за сътрудничество.

Mr Gray Hunt.
Powerball Claims Officer.


Съжалявам,извинявам се и знам че не е по темата ни, но мисля че някоя от вас също беше получавала такова писмо. Кажете моля ви какво мислите. Колкото и хубаво да звучи това писмо не е ли пак някой опит на измамници да събират лични данни.

# 406
  • Мнения: 131
Вижте какво получих на мейла си:
Уважаеми щастлив победител,

През последните получаването на Вашето писмо относно лотарията за 2010 г. съставя провежда и спонсорирана от лотарията Powerball компания, бих искал да Ви информирам, че имейл адресът ви спечели сумата от $500,000.00 долара през 2010 г. програма лотарията Powerball.
 

Моето име и лична информация е дадена по-долу:
ИМЕ :.... .......... Г-н Грей Хънт
Адрес: ........... Лондон, Обединеното кралство

Вашият имейл адрес е сред тези, избрани по време на промоцията програма от нашия нов Java-базиран софтуер, който случайно избира имейл адреси от мрежата, от които се избират победителите. Не е нужно да с билет или да кандидатстват за тази промоционална изготвят тази промоция се основава върху насърчаване на потребителите на интернет, а също и да помага в настоящата финансова криза в целия свят ..

Лотарията е проведено по електронен път, като изберете над 1000000 имейл адреси и уеб сайт и имейл адреса ви спечели тези пари. От вас се изисква да предаде на следните данни, които ще бъдат използвани за безопасно преместване на този фонд, за да сте от разплащателната банка (Standard Chartered банка), а също и да ми помогне да обработим Печеливши сертификат, който ще улесни трансфера на вашите $500,000.00 долара, за да ви . Можете да се уверите, че всички от вас информация е вярна и до най-доброто на своите знания, за да се избегне губи своя награда на друг.

 Победители Формуляр за кандидатстване за плащане

Име:
Фамилия:
Пол:
Дата на раждане:
Семейно положение:
Националност:
Мобилен или ръка Тел:
Професия:
Адрес:
Град:

Забележка: Моля, не забравяйте да задържи печалбите си до поверителна фонд достига до вас да се избегне двойното претендира, които могат да доведат до дисквалификация на победителя, можете да се свържете с мен по всяко време имате нужда от моята посъветва.

Още веднъж Поздравления за вашата печеливша и има предвид, че толкова дълго, колкото да следвате инструкциите и правилата Лотария иск, този капитал на $500,000.00 долара ще получите за вас безопасно.


Благодарим ви за сътрудничество.

Mr Gray Hunt.
Powerball Claims Officer.


Съжалявам,извинявам се и знам че не е по темата ни, но мисля че някоя от вас също беше получавала такова писмо. Кажете моля ви какво мислите. Колкото и хубаво да звучи това писмо не е ли пак някой опит на измамници да събират лични данни.

Поредният СПАМ-....да не те разочаровам ,но получвах много такива ,докато не ги блокирах...... #2gunfire

# 407
  • София
  • Мнения: 72
Благо-даря ти много за отговора. И аз така си помислих и затова ви помолих за съвет и помощ. Всичко за събиране и злоупотреба с личните данни на наивници.

# 408
  • Мнения: 3 003
Всяка седмица ми идва подобно писмо. Поглеждаш само email адреса откъде идва и ще разбереш доколко е истинско - най-често е от yahoo/gmail/hotmail... нищо общо с домейна на институцията за която се представят че са.

# 409
  • Мнения: 79
Здравейте, досега само ви чета, страхотни сте.Но доста съм поизостанала с четенето.
Не знам дали са обсъждани в темата книгите на Ал.Свияш. Ще бъда много благодарна,ако някой сподели тук в темата по какъв начин тези книги са повлияли върху живота му.

# 410
  • Мнения: 72
Free Will, честито!  Simple Smile
По повод поста на raliko се сетих какво съм чела за дежавю-то. Една по-различна теория. Та значи, тъй като всяка душа преди да се прероди си прави подробен план с най-големи подробности относно предстоящия живот на земята, дежавю-то представлява всъщност спомен от написването на този план. Склонна съм да приема това, тъй като няма как вече да съм преживяла нещо и мястото да изглежда по същия начин както в момента с всичките му нови технологии. Незнам дали се изразих ясно, но ако това е нещо преживяно в минало прераждане няма как тогава да са се движили същите съвременни автомобили по улицата примерно. Та когато имаме дежавю, всъщност можем да сме сигурни, че живота ни протича точно по предварително начертания план. Един вид сверка.

# 411
  • Мнения: 105
vili:) За дежавю има много теории,една от които е,че се основава на химични прицеси,които предизвикват в мозъка импулси,чрез които ние разпознаваме като познати обекти,хора,случки.

Но аз също мисля,че това са тъй наречените "крайъгълни камъни" от този наш план за живота ни,че вървим в правилната посока. Peace

# 412
  • Мнения: 216
Човек има етерно тяло, в което е разположен центъра на паметта.
В момента, в който става присъединяването на етерното тяло към инкарниращата се душа, се получава визия за отделни моменти от предстоящия живот.
Тези моменти се изживяват в хода на текущата инкарнация и съответно имаме усещането за нещо познато, което наричаме ефекта дежавю.

# 413
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте, досега само ви чета, страхотни сте.Но доста съм поизостанала с четенето.
Не знам дали са обсъждани в темата книгите на Ал.Свияш. Ще бъда много благодарна,ако някой сподели тук в темата по какъв начин тези книги са повлияли върху живота му.

Повечето тук май сме чели не само Свияш  Wink та така че повлияването е комплексно  Hug т.е. не само от една  книга или автор.

От всичко прочетено всеки извлича най-полезното за него си , едни едно ги впечатлява , други друго .


# 414
  • Мнения: 0
Здравейте момичета челили сте нещо от Даян Стеин,
какво ви е мнението за нейните книги
в един друг форум пишеше за -
"Преди няколко дена ми се случи нещо ... разтърсващо. Видях как мой познат човек беше буквално подчинен на чужда воля (удряше си ръцете в ръбовете на маса, душеше се сам ... )!
Това противоречеше с всичко, което вярвах за свободата на избора и живота гарантиран ни от самия ни Създател!!
Sad , човека си беше в пълно съзнание , дори ми се извини, че не може да си контролира действията.
Не става въпрос нито за алкохол, нито за хипноза! Практиката, която използваше е някакъв вид контактуване по книгите на Даян Стейн. Повече не знам, но това на което станах свидетел беше достатъчно плашещо (имало е и по - фрапиращи неща на които не съм бил свидетел).."
мислите ли, че това е от книгите и?

# 415
  • Мнения: 554
kapriz7, "Даян Стейн ни запознава с Господарите на Кармата, Същества от света на ангелите, които са върховните пазители на кармичните записи. С помощта на прецизно формулирана молитва към Господарите на Кармата  можем да получим освобождение от нашите негативни кармични модели. Всички ние притежаваме това право, защото сме ангелски същества и можем да излекуваме себе си и планетата." С Господарите на кармата не може да се получи "вмешателство" - напротив, те чистят такова.

Но както го описваш, най-вероятно е било това: "В "Психична защита" Даян Стейн представя една смела и дръзка идея, а именно, че голяма част от нещастието, болестите и неуспехите на иначе добрите хора са резултат на негативно вмешателство на същества и сили от земен и извънземен произход. Тя предлага практически указания за превъзмогване на  това неблагоприятно положение чрез методи за визуализация, целящи да призоват позитивните сили, да прекратят негативния мрак и да върнат вашата енергия към чистотата на Светлината."

Въпросът какво е станало обаче е много спорен. Само човекът може да каже точно какво е правил. С толкова малко информация е безсмислено да разсъждаваме по въпроса. Лично на мен Даян Стейн къде ми допада, къде - не, но от всяка книга гледам да извличам полезните за мен неща. Работила съм и с Господарите на кармата.

# 416
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисля че познатия ти трябва да се прегледа  Sunglasses


eldivine Peace

# 417
  • Мнения: 0
Не е мои познат,това го пишеше във форума http://daobg.com/index.php?showtopic=13930 -Oпасните духовни практики!
Днес си купих неината книга Ние сме Ангелите,кадето пи6е за Господарите на кармата,но се стрестнах като про4етох какво пи6е
във форума.
Затова ви попитах,все пак Даян Стейн има 6 -7 написани книги,все някой е използвал техниките в тях.
Нина Ничева пише също за Господарите на Кармата,коя  е по добрата?

# 418
  • Мнения: 10 698
Аз бях пробвала преди време техниката на Стейн, но при мен нямаше ефект  Rolling Eyes
Моите Господари на кармата не пожелаха да общуват с мен  Tired
Никакво присъствие не усетих, абсолютно нищичко  Thinking

Между другото, доколкото си спомням самата Стейн е пострадала преди време доста сериозно от външна енергийна атака, при която май беше загинал етерния й двойник  newsm78

Защо си решила точно тези техники да практикуваш?

# 419
  • Мнения: 0
И аз бях предубедена кам нея, но днес бях силно привлечена в книжарницата към" Ние сме ангели"
и тази книга направо ме  грабна, а ти какво би ми препоръчала?
Благодаря за помоща  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт