Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 962
  • 724
  •   2
Отговори
# 465
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mozila,   Praynig

raliko  Hug

# 466
  • Мнения: 2 196
raliko, супер! Hug

mozila, нека всичко стане така, както желаеш да бъде!

И на мен ще ми трябва положителна енергия, ама през цялата следваща седмица.
Баща ми влиза в болница за операция, участвам в един търг, от който до голяма степен зависи работата ми, и ей такива разни други работи.
Аз, общо-взето съм спокойна за развоя на нещата, но все пак не бих отказала и малко подкрепа. Blush

# 467
  • София
  • Мнения: 2 840
Бианке, ще те мисля с хубаво! Hug

# 468
  • Мнения: 105
lenny_pld  Hug


Бианkа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 469
  • Мнения: 2 196
Благодаря ви. Heart Eyes Hug
Ще ви споделя основната си тревога. На баща ми ще му правят рутинна операция на очите. Нищо страшно - има перде. Но общото му здравословно състояние не е никак добро .
Виждам го, че е притеснен. А самото притеснение може да му докара повече проблеми от операцията.
Оплаках се 'начи.

# 470
  • Мнения: 105
Бианkа Мислейки за него с любов,мислено му изпращай цялата си любов и синя светлина,която има лечебни свойства!Забрави страховете,мислено го успокоявай и по-често му се усмихвай! Hug

А за търга-запали зелена свещ преди самия търг и мислено формулирай желанието си.Остави я да гори,колкото  мислиш за нужно.След което благодари и я угаси.Успех!  bouquet

# 471
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Бианkа,


Моля за позитив, енергия или молитва за внука ми, който кашля - Димитър на 8м. от Пловдив   

Благо-Даря Ви от сърце!

Последна редакция: нд, 12 сеп 2010, 01:03 от lenny_pld

# 472
  • София
  • Мнения: 2 840
Хайде и за Димитър - къш на кашлицата, къш!!!

# 473
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Виждам, че обсъждате произхода на свастиката. Преди време бях чела интересна и изчерпателна информация по темата:

За свастиката

Положителна енергия за Димитър и бащата на Бианка.

# 474
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Положителна енергия за Димитър и бащата на Бианка. Praynig

# 475
  • Мнения: 105
Как да си направим пирамида:
http://pyramid.org.ua/articles/my-pyramid  

Как да си направим "Ловец на сънища"
http://www.grimuar.com/sdelat-lovec-snov-amulet-svoimi-rukami.html

Как да си направим амулет и талисман:
http://mylovealtar.com/jupiter/category/24/message/410.php

# 476
  • Мнения: 10 698
Интересни линкове сте пуснали, момичета. Благодаря ви  Hug
Замислих се трябва ли да "ловим" сънищата изобщо?  newsm78 Нали чрез тях общуваме с фините реалности и дори и кошмарите са си вод послание...
Миналата нощ, срещу събота, сънувах сън, който ми е странен и не знам как да изтълкувам... Очаквах нещо да се случи във връзка със съня вчера, тъй като при мен, рядко пъти сънуваща  Simple Smile, сънищата се сбъдват буквално на следващия ден, но нищо не стана  Simple Smile
Поживем-увидем - както се казва  Mr. Green

И нещо забавно да споделя  Laughing
Преди няколко дни се наложи да рестратирам смартфона си поради някакъв бъг в системата. В следствие на този рестарт установих, че са изчезнали някои от телефонните номера, съхранявани в паметта му. Нищо особено, ще кажете - случва се. Да, ама всички телефони, които са се изтрили, са на хора, които са ми неприятни по една или по друга причина, но ми се налага да общувам с тях служебно   Laughing
Та много е "смарт" телефонът ми  Joy

raliko, чудесно е, че ще си имате кученце, но наистина отговорността е голяма  Peace

Положителна енергия и мисъл за всички, които имат нужда  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 477
  • Мнения: 105
mijjjka Peace Всъщност се нарича "Ловец на сънища",но действа пречистващо,поне според някои вярвания. Wink
А за телефона ти- нещо явно много добре те познава,имате добра симбиоза Mr. GreenЯ,как се грижи за душевното ти спокойствие. Mr. Green

За кученцето- много е вярно,че е голяма отговорност,без значение какво е,животинка ....щом и сина го разбира е даже много добре...

# 478
  • Мнения: 10 698
Да, raliko, така е за телефона...
С Господарите на кармата не успях да установя никаква връзка, но с този телефон - да  Thinking
Понякога ми се струва, че си има свой характер и си живее някакъв си свой живот  Rolling Eyes

Приятна неделя  Hug

# 479
  • Мнения: 112
За всички които имат нужда от положителна енергия  Two Hearts babydust7

Общи условия

Активация на акаунт