Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 957
  • 724
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 10 698
Щом така силно те е привлякла тази книга, не е било случайно  Hug
Сигурно това е твоята техника  Peace

# 421
  • София
  • Мнения: 2 840
Мацки, вчерашното земетресение не съм го усетила, явно по пътя ме е хванало. Но днес ме друсна якичко.
От тотото, както казах, при полълнени 2 фиша, общо 8 кобнинации имам 1 познато число hahaha
Смятайте - от 48 цифти 1 съм познала. Ясно е, че цифрите са общо 49, така че имам и повтарящи се числа, но нещата са прекрасни - просто хващам, изписвам си всички числа, кото съм попълнила и просто няма как да не спечели някой - то остват 10 числа...
Направо не е истина. Crazy

# 422
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Струва си да се размислим за загадките в "Смехотерапията"  Thinking

Първи въпрос: Жена е бременна, а има вече 8 деца. Три от тях са глухи, две са слепи, едно е умствено изостанало, а тя самата има сифилис. Във вашите ръце е решението... Да абортира ли или не?

Naughty Прочети следващия въпрос преди да погледнеш за отговорът на този! Peace



Втори въпрос: Време е да се избере нов световен лидер и вие отивате да гласувате. Ето част от биографиите на тримата кандидати:

Кандидат 1: Името му се свързва с подкупни и нечестни политици, консултира се с астролози. Има две любовници. Пуши като комин и пие огромно количество мартини всеки ден.

Кандидат 2: Бил е уволняван два пъти, спи до обяд, употребявал е опиум в колежа и пие над литър уиски за една вечер.

Кандидат 3: Той е герой от войната. Вегетарианец, не пуши, пие само ако има повод и то в минимални количества. Никога не се е забърквал със съмнителни лица.

Кой от тримата бихте избрали?




















ОТГОВОРИ:
Кандидат 1 - Франклин Рузвелт
Кандидат 2 - Уинстън Чърчил
Кандидат 3 - Адолф Хитлер

... и между другото, ако отговорът на първият ви въпрос е "ДА"... Вие току що убихте Бетховен!

# 423
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз съм принципно твърдо против абортите, така че никога не бих съветвала някоя жена да абортира, но твърдо при изброените обстоятелства бих й препоръчала контрацептиви. Което само по себе си значи, че ако бях лекар, пак щях да убия Бетовен, защото нямаше да допусна зачеването му Mr. Green

Иначе...последният кандидат ми се видя много съмнителен с тази безобразна трезвеност, не бих му се доверила, макар човекът да е имал "добри" намерения Joy Хитлер е доста спорна личност, впрочем Thinking

# 424
  • Мнения: 105
Хехе,аз явно си падам по  Рузвелт Laughing А за Бетовен-определено съм против абортите,така,че бих му дала шанс. Peace

КЛОНКА,определено ако Хитлер бе победил-сега България щеше да е на 3 морета,с по-малко  цигани и със стандарт на икономиката и военната отбрана на Израел. Peace

# 425
  • Мнения: 1 422
.... и още много хора щяха да изгорят в газовите камери. Някои от най-добрите ми приятели нямаше никога да се родят..........

# 426
  • София
  • Мнения: 6 803
Ние с милото сме твърдо за Чърчил. Така де...литър уиски, как да не му се довериш?  Mr. Green А на хора без пороци - доверие никакво!  Naughty Това ми е житейски принцип, ама от тези - интуитивните. Не пие, не пуши, по жени/мъже не ходи...да бе да...кой знае какъв изрод е?!!! Naughty
Тия дни преживявам изстински катарзис...не ми е до споделяне, нито до нищо. Ако се измъкна жива, може би ще споделя. Confused

# 427
  • София
  • Мнения: 2 840
.... и още много хора щяха да изгорят в газовите камери. Някои от най-добрите ми приятели нямаше никога да се родят..........

Хитлер просто е изпреварил другите. Освен пангерманизма, по това време доста войнстващ е бил и панславизмът. Неслучайно Хитлер напада Полша.

Не е ясно какво биха натворили други лидери. Помним Хитлер, защото всички са видели концлагерите му. Но никой не е видял в цялата им "красота" руските лагери, в които не са избивали евреи, а са унищожавали собствената си нация, лишавайки я от интелектуален потенциал.

Ако можеха, руснаци и поляци биха се изтребили.

И изобщо...не са един и два примерите, просто Хитлер е осъществил на практика част от намеренията на много други, които явно не са били чак толкова луди, че да вярват в победата си. Или той просто ги е изпреварил.

# 428
  • Мнения: 565
Аз бях пробвала преди време техниката на Стейн, но при мен нямаше ефект  Rolling Eyes
Моите Господари на кармата не пожелаха да общуват с мен  Tired
Никакво присъствие не усетих, абсолютно нищичко  Thinking

Между другото, доколкото си спомням самата Стейн е пострадала преди време доста сериозно от външна енергийна атака, при която май беше загинал етерния й двойник  newsm78

Защо си решила точно тези техники да практикуваш?

mijjjka, рано е било да общуваш с тях. Ще имаш възможност по-нататък, ако имаш желание пак да опиташ. Hug

# 429
  • Мнения: 105
КЛОНКА Точно,изпреварил ги е,чета някои книги,които сега чак излизат на бял свят от съветските хроники,само,че са били засекретени.Как са стоварили цялата бойна техника на границата с Германия и са искали да я нападнат първи,обаче ги изненадали и им унищожават цялата бойна подготовка събрана накуп.В руските лагери на смъртта не е бил по-розово,а на първа линия на фронта са били смъртниците,осъдените на доживотен затвор и смърт,които ако понечат да бягат- своите са ги убивали,а са били просто  пушечно месо...

За Господарите на кармата моето лично мнение е,че са някакви паразити ,които се хранят с енергията на своите "ученици".

# 430
  • Мнения: 1 422
За мен човешкият живот е свещен. Никой няма право да раздава правосъдие по собствения си нищожен аршин като убива. Това, че има и други чудовища, не извинява никое от тях. Лично мнение, моля ви, не ме емвайте сега.

Има един роман на Агата Кристи, в който любимият ми герой Поаро казва на един убиец, че никой човек няма право на тази земя да категоризира кое човешко същество е умно и кое глупаво, кое има повече стойност от друго, кое да живее и кое да умре и така оспорва позицията му да играе вестител на Божя гняв спрямо някаква човешка постъпка на предходна несправедливост. Не помня цитата за съжаление. Този роман ми повлия силно някога.

# 431
  • София
  • Мнения: 2 840
Хитлер не е за оправдание. Аз казах само, че е спорна личност. И това е факт.

# 432
  • Мнения: 1 422
Съгласна. Откъм умения да се управлява "маса" има какво да се учи от него. Откъм риторика също. Ама това бледнее на фона на хидрата, която е възникнала от неговата личност. Оф, чакай че се потрисам.

# 433
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Съгласна. Откъм умения да се управлява "маса" има какво да се учи от него. Откъм риторика също. Ама това бледнее на фона на хидрата, която е възникнала от неговата личност. Оф, чакай че се потрисам.
Без ни най-малки симпатии към обсъжданата особа - но той щеше да си бъде поредният дребен социопат, ако не беше попаднал на толкова благодатна почва. Всъщност много по-страшни са ми обикновените образцови граждани, които през деня са трепели еврейски деца, а вечер са гушкали своите...

Да не пропусна да благодаря за прекрасните истории, приказки и притчи, които сте постнали днес. Няма да споменавам поименно, че може да пропусна някой  bouquet

Дайте по-подробно инфо за курсовете на Смехотерапия. Гледам, че ще има и в наше село, та се замислям да  отида ли newsm78

# 434
  • Мнения: 1 422
Делфи, аз съм от тези особи, които бяха с диагноза, пък сега са здравички, което от своя страта иде да каже, че съм пристрастна към качеството на точно тази оздравителна програма.... Но и аз съм от породата "тъп но упорит" - като съм се заинатила, че мен само в категорията "здрава" съм съгласна да ме причисляват и така отново и отново, докато болестта остана в миналото... И да съчетаем полезното с приятното - взех, че схванах как се реализират цели (така между другото). Макар и пак да се подхлъзвам честовато - най-вече като ме хване интереса нещо са постигна с "искам, искам пък", което вие тук добре ми познавате като качество  Embarassed, ама се вкарвам в правия път.....

Общи условия

Активация на акаунт