SportsDirect - 8

  • 53 074
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29


Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £29,95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук   /но има рядко/

Таблици за размери :
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
 и   обща таблица


Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

Номерацията в СпортДирект е по UK

В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера,но има и много пристигнали цели поръчки без проблеми !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

Възможностите за пазаруване са няколко:
  • -  С  куриер/превозвач . В  тази тема има доста предлагащи тази услуга.
По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.

  • - Комбинирана(обща) поръчка - можете да се обърнете към:

    -la_chicita_linda        обл. Бургас- Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - sun flower                обл. София - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - chockolina               обл. Варна - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    -DeCuTa                    обл. Варна и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - ЧуШлИвО ЛюТе       обл. Враца,Монтана и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    Папиту                    обл. В.Търново - Доставка 10 лв.
    -desita1234                обл. Пловдив и страната - Доставка-според броя на поръчалите .
    -gul4i                         обл.Варна и страната                                      - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - monka84                 обл. Ямбол и страната - Доставка - 1 £ на 10£ поръчка
    - Grethen80               обл. Габрово - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - doni_bonboni          обл. Пловдив - Доставка 12 лв
    -nikoo11                   обл. София и страната - Доставка- по 10-12 лева,минимум 6 човека,фиксинг "Продава на ДСК банк"
    - Петлето                  обл. Враца,Ловеч и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    -EmoM                      обл.  Кюстнедил и страната - 12 лв доставка .

    *1 £ на 10£ поръчка-ако поръчате неща за 30 £ доставката ще е 3£.


    или да пишете в форума.Парите се превеждат по банков път,а след това колетчето ще ви бъде изпратено по БГ пощи,с куриер или лично.
  • - Да направите сами поръчката,плащайки доставката от £29,95 .


Едно албумче  : тук
Можете да посетите и страницата в  Facebook,която е посветена на пазаруването от тази сайт.

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG   :  0700 17 700




Към  тема №0 , тема №1тема №2 , тема №3 , тема №4 , тема №5 , тема №6тема №7

                                         
smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503


Когато най-хубавите празници потропат на твоята врата
посрещни ги с вяра и красива усмивка,
а тяхната отплата ще е здраве, щастие и много късмет
през цялата 2010 година!

# 1
  • Мнения: 4 155
Алексова, благодаря ти за труда. Всичко е много добре систематизирано.
Мен ме няма в анкетата, но и в момента не искам да правя общи поръчки.
Пускам, когато ми трябва нещо и искам да е директно до България или когато имам време.
С 3-те деца и общата поръчка и става голяма какафония.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 884
 aleksova1    bouquet
Запис и весело посрещане на Новата година на всички  Hug

# 3
  • pomorie
  • Мнения: 848
мерси за новата темичка.да видим днес какви изненади са ни подготвили  Peace а за анкетата мисля че сме попрекалили-на който веднъж не му е харесало отношението на някой просто спира да поръчва при него....аз се стресирах като се видях че и на първо място!!!!!както виждате мненията са различни има много доволни  и малко недоволни...не може да се отразяват само негативите според мен ако изобщо е нужно някакво отразяване...с риск да ме линчувате....

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 08:29 от la_chiquita_linda

# 4
  • Мнения: 4
Добро утро! Да се запиша и аз.

# 5
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Здравейте! За анкетата мисля, че не е редно. Пак ще се навъдят нови потребители. Някои хора по цял ден ще се занимават с това. Представям си Gul4i и майка й как по цял ден ще се регистрират и ще гласуват негативно, дори сега като пиша това ще гласуват срещу мен. И аз дори да съм била супер коректна и бърза с всички, които са поръчвали при мен, пак мога да съм с най-много негатив и да не мога цяла седмица да организирам и една поръчка, защото като гледат статистиката хората няма да се включват. Не знам на кой е идеята за анкетата, но мисля че не е добра. Който не е доволен от някого да не поръчва при него и толкова.
Ето аз въведох вече един негативен глас за себе си. За осуетяване на анкетата.

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 15:41 от Петлето

# 6
  • София
  • Мнения: 168
За да видя резултатите от анкетата трябва да гласувам за някой Thinking Rolling Eyes Така всеки ще си натиска произволно име дори и да е нямало контакт с него само и само да види резултата. Naughty Анкетата въобще не е обективна Crossing Arms


Опс разбрах как да видя резултата, но дали всички ще разберат или ще са не разсънили се като мен Crazy

# 7
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Добро утро и от мен , следя темата още от началото й / вече една година/ но рядко пиша в нея, при разразилата се буря от последните дни сега с тази анкета още повече ще има разчистване на сметки, мисълта ми е че ако някой е недоволен от някое от момичетата които правят общи поръчки просто спират да поръчват при тях и споделят в темата за неволите си.И все пак идеята на общите поръчки бе да си улесним малко пазаруването а не да забогатяваме Tired.
Петлето - честито  bouquet,  лека и безпроблемна бременнсот ти желая и още едно сладурче на финала Hug
И на финала - Весело посрещане на Новата 2010 година, нека ви донесе само положителни емоции, много усмивки и всяко зло да остане в старата година  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 553
анкета   Thinking

# 9
  • pomorie
  • Мнения: 848
аз лично спирам да чета и да пиша в темата супер обидно е според мен...аз не вземам нито комисионна нито процент от поръчките нито съм някакъв специалист или фирма че да ми давате оценка не съм учила как се пускат безпроблемни поръчки че да ми оценявате работата и наученото...пускам поръчки когато някой познат или аз искаме да поръчаме нещо случвало се е да пускам и заради момичета от форума които са закъснели и не са успели да се включат в предишна поръчка така че никой не е професионалист в областта и няма място за оценяване..естествено че ще има проблеми и ще стават грешки все пак сме обикновени хора които се опитват да си помогнат-риск винаги има.още повече всеки може да гласува както си иска дори без да е поръчвал при въпросният човек...когато направя фирма занимаваща се с поръчки от чуждестранни сайтове и нещо не ми работи системата то тогава можете да ми давате оценки. #Cussing out

# 10
  • Мнения: 9
и според мен анкетата не е добра идея,само изразявам мнение  Peace по-добре позитиви и негативи да се изказват на глас,все пак и такава идея има форума
Весело посрещане на Новата Година на всички от мен

# 11
  • Мнения: 368
Весело посрещане на Новата Година Hug

# 12
  • Мнения: 178
Само в новата тема да напиша, че ще правя поръчка на 5 януари. И искам да отбележа нещо, тъй като много зачестиха напоследък случаите-НЕ СЪМ ФИРМА и този транспорт, който е 1 лира на 10 поръчка е транспорта от Англия до моя адрес, не доставям по домовете, освен с куриер или поща, но не за моя сметка/макар че досега има няколко пъти е бил за моя/. Ние правим услуга да организираме поръчката, ако не ви е изгодно не поръчвайте при мен. Не искам неясноти и обвинения, затова реших да напиша това в темата.

# 13
  • София
  • Мнения: 843
 Може ли да оправите анкетата за корекции? Спя и гласувам Blush -  прочетох доволни вместо недоволни.... Гласа ми за sun flower е положителен не отрицателен.

# 14
  • Мнения: 305
Абе момичета, я някой да ми обясни тази анкета с каква цел се прави? Аз съм повече от доволна от десита 123. Чоколина познавам от форумите, за мен тя е много възпитана, отзивчива и добра. Гулчи не познавам. Ако спечели примерно Гулчи тази анкета, това дали ще накара хората, който не я харесват да започнат да пускат поръчки при нея. Що не се приготвяте за празниците, а се занимавате с безсмислени анкети.

Общи условия

Активация на акаунт