SportsDirect - 8

  • 53 081
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
Значи аз направих поръчката до адрес в Англия ( Емпреса ) и какво трябва да им пратя сега, след като не съм им давал лична карта, нищо ? Как да излезна от този филм и има ли вероятност да дойде нещо в мойто село Simple Smile

# 706
  • Мнения: 368
Значи аз направих поръчката до адрес в Англия ( Емпреса ) и какво трябва да им пратя сега, след като не съм им давал лична карта, нищо ? Как да излезна от този филм и има ли вероятност да дойде нещо в мойто село Simple Smile
Пратките до Емпреса автоматично се отказват на техния адрес не доставят изобщо.В този филм ще излезнеш най вероятно след 45 дни банката ще ти пусне парите.В коя банка ти е картата newsm78

# 707
Защо така правят и не доставят до Емпреса ? Вие как поръчвате, направо до БГ ли ? Картата ми е от Централна Кооперативна Банка.... аз ако знаех, че така става с Емпреса, нямаше да пускам поръчка....   Outta Joint

# 708
@rynarsa
колко неща искаш да поръчаш?

До момента винаги съм пазарувал с директна доставка. Културна работа.. DHL, проследяване, 5 дена доставка... после направо на адреса.

# 709
@rynarsa
колко неща искаш да поръчаш?

До момента винаги съм пазарувал с директна доставка. Културна работа.. DHL, проследяване, 5 дена доставка... после направо на адреса.



Нещата ми бяха 7 артикула мисля, за директната доставка знам, че е доста по-скъпо излиза, ако не се лъжа...... как става тя точно ? А и нещата които исках половината ги няма вече в наличност Sad И така, май ще трябва първо да си оправя тези бакии и тогава да се занимавам с друга поръчка, няма ли вероятност да ми ги пратят тези през Емпреса ? В понеделник може да ходя до банката тогава да пускам такава молба да видим какво ще стане...  ooooh!

# 710
  • Мнения: 368
Не забрави аз съм ги питала по телефона директно самата система ги отхвърля поръчките до Емпреса  аз незнам дали да не се напише на 1 стр да не се поръча до там

# 711
  • Мнения: 4 204
някой поръчвал ли е тези http://www.sportsdirect.com/karrimor-summit-ladies-275032?colcode=27503291, дали си отговарят номерата, аз носа 39 - UK 6 дали ще ми станат или да поръчам едни номер по големички.
Молбата ми е ако някой може да качи снимки /особенно на цвят Navy/Sky/, ще съм много благодарана Simple Smile

моите са друг цвят и ДА,абсолютно си отговарят!Много са готини и удобни!

# 712
  • Мнения: 29
Здравейте.

Дали ще има скоро комбинирана поръчка от този магазин?

ако няма организация, може да се комбинираме няколко човека за да си поделим шипинга.
Организацията вече я има.На първа страница са публикувани имената на тези който правят общи поръчки,избираш си и им пишеш.Другия вариянт е да се следи форума кой кога пуска.Има постоянно общи.

А по другия върпос за сайта,нормално че е претоварен  Laughing с тези цени .А за блокираните пари са виновни банките , сайта нямат нищо общо .

# 713
то хубаво пише на първа страница.. но никъде не видях дата за следващата поръчка newsm78

# 714
  • Варна
  • Мнения: 677
Момичетата, които пускат общи поръчки, пишат в темата кога ще поръчват - прочети 2-3 страници назад или пък си избери някой от твоя град и го питай кога ще пуска.

# 715
Мерси.

намерих свръзката си за СФ Simple Smile.. ще се доразбирам на скайп Simple Smile

# 716
  • Мнения: 46
Енигма, можеш ли да измериш стелката на тези обувки? Че и аз се колебая м/у 8 и 8,5.

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-sport-lace-184031?colcode=18403103

Благодаря ти   bouquet

А за Десита съм на абсолютно същото мнение  Peace Имам няколко поръчки чрез нея, страхотна е  Hug

sisi-стелката е залепена,но мисля,че измерих добре-28см
Иначе номера е 8.5,отговаря на 42.5 euro.

# 717
  • Мнения: 29
Заповядайте на  НОВАТА ТЕМА


моля общо поръчващите да пишат кога ще е следващата им поръчка в  блога .

Общи условия

Активация на акаунт